خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

Sabaton

کاربر سایت
Jul 14, 2011
437
خب داداشم با این قیمت تلویزیون میخرم قیمت زیر 300 نیست؟

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

صدایی که از TV میاد قابل مقایسه نیست با کیفیت صدای این اسپیکر.
متاسفانه با بودجه مورد نظر شما امکان خرید اسپیکر با ورودی اپتیکال نیست.
با 300 قبل از زمان بالا رفتن قیمت ارز هم اسپیکر با ورودی اپتیکال وجود نداشت کلا اسپیکر های با ورودی اپتیکال مدل های محدود و قیمت بالایی دارند.
Z906 قبل از جهش قیمت ارز هم قیمتش بالا بود (حدود 600 ) و الان هم که بالاتر رفته :|

hoSSein670

کاربر سایت
Aug 20, 2011
15
دوستان w800b مناسب هست واسه بازي؟و اينكه تو مشخصاتش زده ٥٠ هرتز مشكلي ايجاد نميكنه؟ f6450 بهتره يا اين مدل؟ ممنون ميشم راهنمايي كنيد

Sent from my iPhone 5s

آخرین ویرایش:

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
خب حالا شما يه كمكي كنين چند مدل از اين برند مثال بزنين.احتمالا شنبه ميخوام سفارش بدم.همينقدر كه كيفيت تصويرش بالا باشه و 22 اينچ و فول اچ.دي و...كافيه برام.
خوب دوست عزیز با توجه به فاکتورهایی که مده نظرتونه اینها بد نیستن البته بازهم میگم باتوجه به فاکتورهای مورد نظر شما:
البته یه مقدار موجودیشون تو بازار کمه
این مدل asus vs247h چطوره؟ خوبه برای ps4 بخرم یا نه؟
بین ve247h و vs247h کدوم بهتره؟
سلام دوست عزیز VN247H از مدلهایی که مد نظرتونه بهترهاینم مشخصات VS247H http://www.asus.com/Monitors_Projectors/VS247H/specifications
همونطور که مشاهده میکنید Response تایمش 5 میل ثانیه هستش که برای گیمینگ مناسب نیست

- - -ویرایش - - -

دوستان w800b مناسب هست واسه بازي؟و اينكه تو مشخصاتش زده ٥٠ هرتز مشكلي ايجاد نميكنه؟ f6450 بهتره يا اين مدل؟ ممنون ميشم راهنمايي كنيد

Sent from my iPhone 5s
بله دوست عزیز تلویزیون مناسبی هستش

hoSSein670

کاربر سایت
Aug 20, 2011
15
خوب دوست عزیز با توجه به فاکتورهایی که مده نظرتونه اینها بد نیستن البته بازهم میگم باتوجه به فاکتورهای مورد نظر شما:
البته یه مقدار موجودیشون تو بازار کمه

سلام دوست عزیز VN247H از مدلهایی که مد نظرتونه بهترهاینم مشخصات VS247H http://www.asus.com/Monitors_Projectors/VS247H/specifications
همونطور که مشاهده میکنید Response تایمش 5 میل ثانیه هستش که برای گیمینگ مناسب نیست

- - -ویرایش - - -

بله دوست عزیز تلویزیون مناسبی هستش
ممنون.تنها استفادم واسه بازيه. پس بهتر از ٦٤٥٠ سامسونگ هست ؟

Sent from my iPhone 5s

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
بله ایسوس الان یکی از برندهای با کیفیت در زمینه تولید مانیتور شده این مدل هم دوستان تهیه کردن و راضی هم بودن،گارانتی هم داره مگه میشه نداشته باشه، قیمتش هم اگر اشتباه نکنم باید 850 باشه

سلام اشکان جان من بهتون Asus رو پیشنهاد میدم البته شما ظاهرا خارج از ایران زندگی میکند که در اون صورت میتونید مدلهای 27 اینچش رو هم مد نظر داشته باشید مثله این مدل که واقعا عالیه:
تشکر مسعود جان

کلا منیتور را برای ps4 می خواستم
قیمت مدل انتخابی شما برای من ۸۰۰۰ کرون است که فکر کنم بیشتر برای کامپیوتر های که کارت گرافیک بالای داشته باشن مناسب است
باز هم تشکر

sajadashtari

کاربر سایت
Nov 19, 2007
65
با سلام
دوستان من یه مدل f6450 خریداری کردم کیفیت تصویرش هم بسیار عالیه اما موقع پخش فوتبال لگ میزنه ، Motion Plus رو روی هر حالتی هم که بزارم باز مشکل پا برجاس !
میدونید مشکل از کجاست ؟

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
دوستان تلویزیون سامسونگ LED 32F5550 واسه ps4 بنظرتون خوبه ؟؟ چون full hd هست نظرم رو جلب کرده .
خوب بودنش که خوبه اما از اون بهتر F 6450 سامسونگ هستش

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان.من يه مانيتور ميخوام كه هدفون و hdmi هم بشه بهش زد! و قيمتشم كم باشه!
تو چه رنج قیمتی میخوای باشه اکثر مانیتورهایی که تو یکی دو صفحه اخیر معرفی شده ویژگیهای مدنظرتون رو داره

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
871
ASUS VG248QE Unboxing

DSC00003.md.jpg
[/URL][/IMG]
DSC00005.md.jpg
[/URL][/IMG]
DSC00013.md.jpg
[/URL][/IMG]
DSC00008.md.jpg
[/URL][/IMG]

متاسفانه کیفیت دوربین خوب نبود و عکسها زیاد خوب در نیومد .

من اولین بازی که امتحان کردم battlefield 4 بود,از یه چیزی متعجب هستم اونم اینکه دیده بودم کیفیت نمایش تی وی ها یا مانیتور ها با هم فرق داشته باشه ولی انقدر soft شه گرافیک!

فعلا تازه دستم رسیده حالا ایشالا چند تا بازی (از بازیهایی که قرار ریلیز بشه) که باهاش بازی کردم میام و کامل توضیح میدم.

از چندتا از ویژگیهاش بگم خیلی مختصر:
1ms زمان پاسخگویی
قابلیت 3D
کنتراست تصویر 80,000,000:1
1920x1080 full HD
stereo speaker
four-way ergo design (طراحی ارگونومیکش که اجازه چرخش مانیتور رو میده که تو عکس بالا گذاشتم و ارتفاعش هم کاملا قبل تنظیم هست از بالا ترین ارتفاع تا پایین ترین ارتفاع به سبک low rider !)
144hz refresh rate
______
در حالت کلی 6نوع حالت تصویر داره که شامل:
scenery
standard
theater
game
sRGB
night view mode
_____
حالت smart view داره که به لیمیننس یا همون روشنایی اضافه میکنه تا از زاویه دید کناری تصاویر دیده بشه.(البته من در عکسی که از کنار انداختم این مد آف بود ولی با این حال باز زاویه دید خیلی خوب بود)

در کل قابلیت زمان پاسخگویی 1ms و ریفرِش رِیت 144hz در این مانیتور تجربه عالی رو برای انجام گیم مهیا میکنه.

هدفم هم از گذاشتن این پست این بود که اگه روزی یکی از بچه های سایت خواست از این مدل بگیره بدونه که فردی این مانیتور رو تو سایت داره واگه سوالی داشت بپرسه و کورکورانه خرید نکنه.

یاعلی...

آخرین ویرایش:

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
مسعود جان ، LG LED Smart TV 55" LM 66100 خوبه بگیرم ؟ توی سری LED های LG بهتر از این مدل هم هست ؟
سلام تلویزیون متوسطی هستش بیشتر به درد فیلم دیدن و ماهواره واستفاده های دیگه به جز گیم میخوره
انتخابت رو ببر روی LA 74000 ، LA 86000

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
سلام دوستان . اول خسته نباشید بگم به دوستانی که پاسخ گو هستند . دوما یک زحمتی براتون دارم . من میخوام یک مانیتور بخرم که برای گیم مناسب باشه و با PS4 سازگاری داشته باشه . فول اچ دی باشه و خودش خروجی صدا داشته باشه . سایز هم بیشتر از 20 اینچ باشه . در کل دیگه چیز ردیفی باشه :d قیمتش هم تا میتونه پایین باشه !!!! یعنی اگر قیمتش داخل 600 الی 800 باشه خیلی خوبه ... لطفا یک راهنمایی برای خرید بهم بکنید ممنون :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر