خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
سلام دوستان برای ps4 داخل اتاق مانیتور بهتره یا tv ؟
یه چیزی میخوام باشه که نهایت استفاده رو از خروجی ps4 ببره به نظر خودم tv حالش بیشتره
یه چند تا رو معرفی کنین که رفش ریت خوبی داشته باشه و 1080p full HD هم باشه
سلام دوست من
بهتون سونی W670 رو پیشنهاد میکنم

dark_devil

کاربر سایت
Jun 30, 2009
78
نام
علي
سلام نظر دوستان در خصوص sony HX 750 چيه ؟ 32 اينچ و 3d هم ساپورت مي كننه ممنون ميشم زودتر جوابم بدين
راستش مي خوام حتما 3d باشه و ديگه بيشتر از 2300-2400 هزينه نكنم . ممنون ميشم يك مدل خوب پيشنهاد بدين

آخرین ویرایش:

sina shirdel

کاربر سایت
Sep 3, 2013
40
سلام بر دوستان عزیز . می خواستم بدونم برای اجرای ps4 روی lcd مدل lg mez 37 کیفیتشم hd است و hdmi داره مشکلی نیست. لطفا دوستان سریع تر جواب بدین ضروری است ممنون .
:-/

محمود.

کاربر سایت
Mar 26, 2008
463
نام
محمود
دوستان سلام من میخوام یک مانیتور واسه ps4 بگیرم 22 واسه تو اتاقم البته 47اینچ الجی هم دارم400 هرتز اما خانواده استفاده میکنن و وقت نمیشه زیاد...دوتا مانیتور پیدا کردم که واسه دوستمه کدومشو بگیرم بهتره و روی ps4 حتما جواب میده؟؟؟لطف کنید اساتید محترم با کارشناسی دقیقتون بنده حقیر رو راهنمایی کنید..
asus-ms228 22inch

XL2220AIH x.vision

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
دوستان سلام من میخوام یک مانیتور واسه ps4 بگیرم 22 واسه تو اتاقم البته 47اینچ الجی هم دارم400 هرتز اما خانواده استفاده میکنن و وقت نمیشه زیاد...دوتا مانیتور پیدا کردم که واسه دوستمه کدومشو بگیرم بهتره و روی ps4 حتما جواب میده؟؟؟لطف کنید اساتید محترم با کارشناسی دقیقتون بنده حقیر رو راهنمایی کنید..
asus-ms228 22inch

XL2220AIH x.vision
سلام دوست خوبم اگر برای خرید به این دو گزینه رسیدید به نظر بنده کلا بیخیال Xvision بشید و ایسوس رو انتخاب کنید
دوستان 40 یا 42 اینچ lg یا samsung که inpt lag پایینی داشته باشه و full hd باشه و سه بعدی نباشه چی پیشنهاد میکنید؟؟
اگر 3D نمیخوایی Sony-W670 بهترین انتخاب هستش:KDL-42W670A : W670A Series : BRAVIA™ HD TV (LED & LCD) : Sony Middle East & Africa
اما از دو برندی که مده نظرته بنظرم اینها خوبن و کیفیت مناسبی هم داره:
- - -ویرایش - - -

سلام بر دوستان عزیز . می خواستم بدونم برای اجرای ps4 روی lcd مدل lg mez 37 کیفیتشم hd است و hdmi داره مشکلی نیست. لطفا دوستان سریع تر جواب بدین ضروری است ممنون .
:-/
سلام دوست من اگر HD هستش که کیفیت مناسبی رو به شما نمیده شما باید یه TV با رزولشون Full Hd تهیه کنید 1080P

- - -ویرایش - - -

دوستان نظرتون راجع به این محصول چیه ؟
Sony KDL-46W700A
کیفیت مناسبی داره خوبه

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
اينم HDMI 2.0 چهار تا ديروز رسيد دستم.برام واقعا ارزون افتاد.
همش شد 125 تومن.
ube4u5e2.jpg

SONY XPERIA Z2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر