خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

vcdvf

کاربر سایت
Aug 1, 2012
38
سلام دوستان بین این دو مدل کدوم بهتره؟ sony 50w700a و sony 55ex630
کدوم بهترین کیفیت تصویر رو داره؟
تا 4 تومن چی پیشمهاد میدید؟

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
قيمتش چنده اين مانيتور ايسوس؟بهش ميشه گيرنده ديجيتاليم وصلً كرد؟

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
سلام قیمتش فکر کنم 840 باشه
بله گیرنده دیجیتال هم میتونید بهش وصل کنید البته گیرنده های که کابل HDMI داشته باشه

دوستان یه مانیتور معرفی کنید میخوام با 60 فریم و 1080p بازی های ps4 رو بازی کنم
بودجه : 1 تومن
سلام دوست عزیز همونطور که بچه ها هم توضیح دادن این گزینه مناسبی هستش :

squall_1987

کاربر سایت
Jul 21, 2009
226
نام
علی
سلام
من یه sony w670 گرفتم با گارانتی بازرگانی ایران ولی هیچ کجای دستگاه و جعبه ساخت مالزی نزده . فقط رو آداپتورش ساخت چین زده . از کجا میشه فهمید ساخت مالزیه ؟
ممنون میشم راهنمایی کنین

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
سلام
من یه sony w670 گرفتم با گارانتی بازرگانی ایران ولی هیچ کجای دستگاه و جعبه ساخت مالزی نزده . فقط رو آداپتورش ساخت چین زده . از کجا میشه فهمید ساخت مالزیه ؟
ممنون میشم راهنمایی کنین

مهم نیست. همشون به سفارش سونی و با کیفیت بالا ساخته میشه . این که شما خریدید مونتاژ داخله یعنی تو ایران قطعات سرهم کردن ولی اصله فقط اینجا با پیچ گوشتی سفتش کردن :d

حالا چقدر اختلاف قمیت داره؟ چون بانه 1300 هست اینو شما چند گرفتی؟

----------------

رقابت تلویزیون های 2014 جالب شده منتظر میمونیم ببینیم چی میشه

فعلا که سامسونگ نظر منو به خودش جلب کرده motion blur و input leg خیلی خوبه(حالا هی سامسونگ بکوبید:d )

Video Games

9.0​
Motion Blur

For an LED, the motion handling is surprisingly good. The majority of the blur is caused by the frame rate instead of the response time of the pixels. The distinct images seen is due to the scanning backlight.

8.0​
Input Lag

Input Lag: 44.1 ms
The input lag is pretty good. You really need to set the input type to PC though (see our configuration settings). Otherwise, we measured an input lag of 88ms even in game mode.

وقتی روونسازی تصویر سامسونگ روشن میشه خیلی خوب عمل میکنه واقعا motion 240hz

Motion Interpolation

While this can't be used for video games (due to the increase in input lag), the motion interpolation feature is very effective at reducing even further the amount of blur. This is useful for sports.

مدل سونی سه بعدی هم قیمت با این سامسونگه input lag عالی ولی motion blur واقعا ضعیف (مدل غیر سه بعدیش ضعیفتر عمل نکنه خوبه)

Video Games

7.5​
Motion Blur

The amount of motion blur is average-good. However, it features a backlight strobbing mode which reduces significanly the amount of blur (more details and picture below in the Q&A).

10​
Input Lag

Input Lag: 24.3 ms
When set in game mode, the Sony W800B has the lowest input lag that we currently measured.

وقتی تکنولوژی روون سازی تصویر سونی روشن میشه بازم تصویر کشیده میشه و جالب نیست motion 480hz

Motion Interpolation

When setting MotionFlow to Smooth, the amount of blur is reduced although not as much as the Impulse mode.

البته باید به این نکته توجه کرد که سامسونگ قیمت 50 اینچ این مدل 1000 دلاره بدون سه بعدی ولی سونی سه بعدی هم داره با همین قیمت ولی motion blur و refresh rate ضعیف عمل کرده

روی هم رفته من سامسونگ بیشتر پسندیدم چون motion blur و رفرش ریتش خیلی خوبه هم input leg با توجه به motion سریع خیلی خوبه

تولیدات 2013 مدل های lg بهترین input leg دارن اما motion , کنتراست و کیفیت کلا تعطیل . سامسونگا خوبن ولی input leg داغونه . سونی تعادلی بین این دو هستش به نظر من برنده سال 2013 سونی بود

http://www.rtings.com/

آخرین ویرایش:

ghost dark

کاربر سایت
Jul 14, 2013
16
سلام دوستان..
برای تلوزیون های lcd سامسونگ حالت بازی روشن باشه خوبه یا بد!؟
و در کل برای بازیهای ps4 چه تنظیماتی رو برای تصویر بهتر بزارم؟! مرسی اگه بگید

pain.1990

کاربر سایت
Jan 9, 2010
236
نام
nima
سلام دوستان من 7 ت دارم میخوام یه lcd یا led خوب بخرم راهنمایی کنید . به نظر شما اسمارت هایی که اومدن از نظر کیفیت با بقیه تفاوتی دارن یا فقط همون جنبه ی اسمارت بودنشونه که انقدر گرون هستن .
مد نظرم برند های سونی با سامسونگ هست . ممنون میشم راهنمایی کنید هیفه انقدر پول خرج کنم راضی نباشم ازش .

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
سلام دوستان من 7 ت دارم میخوام یه lcd یا led خوب بخرم راهنمایی کنید . به نظر شما اسمارت هایی که اومدن از نظر کیفیت با بقیه تفاوتی دارن یا فقط همون جنبه ی اسمارت بودنشونه که انقدر گرون هستن .
مد نظرم برند های سونی با سامسونگ هست . ممنون میشم راهنمایی کنید هیفه انقدر پول خرج کنم راضی نباشم ازش .

اگه 3.5 ديگه بزارى يه 4K55 ميتونى بخرى وگرنه صبر كن سرى W900B بخر.

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

squall_1987

کاربر سایت
Jul 21, 2009
226
نام
علی
مهم نیست. همشون به سفارش سونی و با کیفیت بالا ساخته میشه . این که شما خریدید مونتاژ داخله یعنی تو ایران قطعات سرهم کردن ولی اصله فقط اینجا با پیچ گوشتی سفتش کردن :d

حالا چقدر اختلاف قمیت داره؟ چون بانه 1300 هست اینو شما چند گرفتی؟

2600 گرفتم از کرمانشاه !!!
تو بانه از همین مدلای مونتاژ ایران رو میدن 1300 ؟

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
2600 گرفتم از کرمانشاه !!!
تو بانه از همین مدلای مونتاژ ایران رو میدن 1300 ؟

پس کلا فرق قمیتی انچنانی نیست رو این مدل . مثل اینکه حالا فروشندگان بانه قالتاق شدن

"42 2400
"32 1350

البته قیمتای پایینتر و بالاتر هم هست تازه هزینه ارسالشم هست !

تو بانه دست نخوردست میگن همه ساخت مالزی خورده. البته بازم ممکنه نزده باشه ساخت کجا یا شایدم بزنه چین ولی مونتاژ نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر