خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

riotan1234

کاربر سایت
Sep 9, 2013
298
نام
اشکان
اقا من امروز جمهوری بودیم -میخوام از بانه بگیرم رفته بودم ببینم چی هستش
lg 8600 چطوره 42 یا 47 اینچش؟ اینپوتش ادیت میکنه؟ برای ps3 میخوام
بین این مدل ها کدومو پیشنهاد میدین
42 8600 lg
samsung seri 7 40
sony w804
??
ال جی خوب نیست؟
راستی بانه فلیپس هم سری 6 هستش میگن بعد نیست
واسه چی بد باشه ال جی ؟ خودم LM 66100 47 inch رو دارم خیلی هم راضیم . یکی بهم گفت جنس بی گارانتی مفت هم بود نگیر راست هم میگفت . مطمئنی واسه خرید از بانه ؟

farzadwar

کاربر سایت
Jan 22, 2010
1,086
نام
farzad
سلام دوستان
بین سونی w900 و w904 کدوم بهتره لطفا راهنمایی کنید چون دارم میرم واسه خرید لطفا بگید کدوم سرتره و کیفیت کدوم واسه ps4 بهتره
ممنون

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
واسه چی بد باشه ال جی ؟ خودم LM 66100 47 inch رو دارم خیلی هم راضیم . یکی بهم گفت جنس بی گارانتی مفت هم بود نگیر راست هم میگفت . مطمئنی واسه خرید از بانه ؟

کلی میگم ال جی چطوره
راستی این جریان اینبوت لگش چیه؟
بانه هم گارانتی میکنن اما 100 میکشن روش فکر کنم
اخه اونجا هم مونتاز ایران نیستن tv هاش هم خیلی ارزونتره
la 8600 42 خوبه به نظرتون یا la 6600 47 ?

riotan1234

کاربر سایت
Sep 9, 2013
298
نام
اشکان
کلی میگم ال جی چطوره
راستی این جریان اینبوت لگش چیه؟
بانه هم گارانتی میکنن اما 100 میکشن روش فکر کنم
اخه اونجا هم مونتاز ایران نیستن tv هاش هم خیلی ارزونتره
la 8600 42 خوبه به نظرتون یا la 6600 47 ?
مهم اعتبار گارانتیشه نه همینجوری گارانتی کنه بعد بزنه زیرش .
مطمئنا 8600 بهتره سایزشم به خودت بستگی داره . اگه واسه اتاق نشیمن میخوای 47 بگیر .
این جریان اینپوت لگ هم واسه کنسول بازها مشکل ساز نمیشه اصن . نگران نباش

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
مهم اعتبار گارانتیشه نه همینجوری گارانتی کنه بعد بزنه زیرش .
مطمئنا 8600 بهتره سایزشم به خودت بستگی داره . اگه واسه اتاق نشیمن میخوای 47 بگیر .
این جریان اینپوت لگ هم واسه کنسول بازها مشکل ساز نمیشه اصن . نگران نباش
گارانتیشون بعضی هاش مطمیینه دوست عزیز -6ماه اینا تعویضه چیزی بشه بقیشم تعمیر-اینا میبرن اونور اب دستگاه رو دیگه واسشون فرقی نداره
86 اره بهتره منظورم اینه به نظرتون میارزه اضافه قیمتو بدی ؟ 42 86 بگیره ادم بهتره یا 47 66 بگیره ؟تقریبا یه قیمت میشن؟
این 400 هرتز و 800 هرتز منظورمه
اینوت لگ یعنی مفلوم نمیشه ؟ میگن 804 سونی بهتره توی این جریان

riotan1234

کاربر سایت
Sep 9, 2013
298
نام
اشکان
گارانتیشون بعضی هاش مطمیینه دوست عزیز -6ماه اینا تعویضه چیزی بشه بقیشم تعمیر-اینا میبرن اونور اب دستگاه رو دیگه واسشون فرقی نداره
86 اره بهتره منظورم اینه به نظرتون میارزه اضافه قیمتو بدی ؟ 42 86 بگیره ادم بهتره یا 47 66 بگیره ؟تقریبا یه قیمت میشن؟
این 400 هرتز و 800 هرتز منظورمه
اینوت لگ یعنی مفلوم نمیشه ؟ میگن 804 سونی بهتره توی این جریان
اره سونی اینپوت لگش خیلی کمه این جدیداش . البته این جریان واسه پی سی گیمرا مهمه بیشتر . با موس صدم ثانیه بزنن همو هد شات کنن :D واسه کنسول مشکلی ایجاد نمیکنه . اگه بودجت محدوده 47 مدل 66 رو بگیر . واسه هرتز هم که فقط جنبه تبلیغاتی داره و مهم نیست چون کنسول 60 هرتزه

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
دوستان این مدل Asus VG248QE

چطوره ؟ با توجه به اینکه 24 اینچ هست ، میارزه خرجش کرد؟
سلام احسان جان مانیتور خوبی هستش اما به نظرم مانیتور برای PCگیمرها هستش برای کنسول بهتره که یه TV مناسب تهیه کنید
البته بازم بستگی داره به سلیقه شما

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
سلام احسان جان مانیتور خوبی هستش اما به نظرم مانیتور برای PCگیمرها هستش برای کنسول بهتره که یه TV مناسب تهیه کنید

عزیز یعنی کیفیت مانیتور برای کنسول پس ای فور کمه ؟؟؟
آخه متاسفانه کسی بخواد یه TV مناسب و بالای 30 اینچ بگیره حداقل باید 1/5 هزینه کنه ... خیلی قیمت ها زیاده ... :|

ƝIǤHṪӍᾼRE

کاربر سایت
May 24, 2010
511
نام
احسان
خوب متاسفانه من PC گیمر هم هستم :d
الان TV مناسب یه مقداری گرونه . مانیتور ارزونتر درمیاد . در واقع یه چیزی میخوام که واسه PC هم مناسب باشه .
یه چیزی که این شرایط ــو داشته باشه ، چیزی هست ؟ اینچ ــای بالا هم نمیخوام چون برای PC مناسب نیست . قیمتش هم خدود 1.5 میلیون !

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
عزیز یعنی کیفیت مانیتور برای کنسول پس ای فور کمه ؟؟؟
آخه متاسفانه کسی بخواد یه TV مناسب و بالای 30 اینچ بگیره حداقل باید 1/5 هزینه کنه ... خیلی قیمت ها زیاده ... :|
نه من نگفتم که کیفیت این مانیتور پایینه حالت کلی رو گفتم دوست عزیز البته برای شرایطی هستش که بتونید هزینه کنید TV بگیرید 100% بهتره

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
SONY KDL-W804A
خواستم اين رو متذكر بشم تمام مدلهاى SONY TV كه توسط شركت معروف بازرگانى ايران (ايرانكو)گارانتى و بصورت رسمى در ايران بفروش ميرسند.
همگى در ايران مونتاژ ميشوند(در شمس آباد تهران در سوله 4000 مترى يه كارخونه مونتاژ هست كه حتى مدلهاى 4K رو هم مونتاژ ميكنن)

uputedyb.jpg

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

آخرین ویرایش:

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
خوب متاسفانه من PC گیمر هم هستم :d
الان TV مناسب یه مقداری گرونه . مانیتور ارزونتر درمیاد . در واقع یه چیزی میخوام که واسه PC هم مناسب باشه .
یه چیزی که این شرایط ــو داشته باشه ، چیزی هست ؟ اینچ ــای بالا هم نمیخوام چون برای PC مناسب نیست . قیمتش هم خدود 1.5 میلیون !
احسان جان اگر برای PC میخوای خوب مانیتور واقعا بهتره اما شما با 1500 میتونید مدلهای 27 اینچی ASUS رو مد نظر داشته باشین که عالیه (VX279H & MX279H)
البته بحث TV مناسب شد تا 1500 من خودم 32 سونی W670 رو گرفتم 1450 انصافا کیفیت مناسبی داره صرفا جهت اطلاع دوستانی که میگن تو این رنج قیمت نمیشه چیزه مناسبی خرید

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
سلام به همه
دوستان سونی دار کمکم کنید

من امروز هر کاری کردم نتونستم با تلویزیونم به نت وصل بشم و آپدیت کنم البته بار اولم بود که میخواستم این کار رو بکنم همش میزد که دسترسی به اینترنت ناموفق یا IP استاتیک می خواست بعدش میگفت که خطای 2123 رخ داده کلا حالم گرفته شد از بچه هایی کهTV سونی دارن و این کار رو انجام دادن خواهشا راهنمایی کنن مدل تی وی هم اینه W670A

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر