خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

hosein tv

کاربر سایت
Dec 24, 2013
251
نام
حسین
دوستان من تازه چند تا فیلم بلوری گرفتم با تلویزیونم . نمیدونم چرا زیاد 3d نمیبینم :D یعنی تصاویر عمق سه بعدیه خیلی زیادی ندارن و تو صحنه های سریع هم که همه چیز در هم ور هم میشه . سر درد هم میشم . تنظیمات تلویزیون رو هم تغییر دادم ولی فرقی نمیکنه . میخوام ببینم مشکل از منه یا کلا این تکنولوژیه 3d قر و قوضه :D

آقا محمد،حتما فیلمت خوب نبوده
سه بعدی این تلویزیون معرکست،فروشندهه یه بلوری گذاشت،دماغه ی هواپیما قشنگ اومد نزدیک چشمام
راستی چن خریدی فیلمو؟نمیدونی کجا فیلمو کپی میکنن تو هارد یا فلش و چه قیمتی میگیرن بابتش؟!

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
دوستان من تازه چند تا فیلم بلوری گرفتم با تلویزیونم . نمیدونم چرا زیاد 3d نمیبینم :D یعنی تصاویر عمق سه بعدیه خیلی زیادی ندارن و تو صحنه های سریع هم که همه چیز در هم ور هم میشه . سر درد هم میشم . تنظیمات تلویزیون رو هم تغییر دادم ولی فرقی نمیکنه . میخوام ببینم مشکل از منه یا کلا این تکنولوژیه 3d قر و قوضه :D

البته این موضوع یک مبحث علمی داره میگن هر چی فاصله ی دو چشم بیشتر باشه شما عمق 3d رو بیشتر درک میکنید همچنین نوع لنزی هایی که توی دوربین ها برای ساخت فیلم استفاده میکنند مهمه
من بهتون \یشنهاد میکنم انیمیشن هیولاها علیه بیگانگان رو بگیری 3d فیلم خیلی عالیه یا megamind

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان تی وی واسه گیم باید چند هرتز باشه؟
ما دیروز رفتیم یه جا طرف گفت 32 نگیر واسه گیم خوب نیست هرتزش پایینه میشه یکی یه مدل خوب معرفی کنه؟
سامسونگLED ش از بقیه بهتره نه؟

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
من فقط میتونم بگم هم به فیلم شما بستگی داره ، هم به تلویزیون و هم به نوع عینک سه بعدی ! پسیو یا اکتیو ...

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172

سلام به همه بلاخره منم یه W670-32 گرفتم یه سوال دارم یه سایت میخوام برای کالیبره کردن تصویرش بعدش آیا احتیاج هست که آپدیتش کنم یا نه؟
کسی از بچه ها این کار رو کرده تو کیفیت تصویرش تاثیر داشته یا نه؟

bhmup

کاربر سایت
Jan 12, 2014
266
دوستان تی وی واسه گیم باید چند هرتز باشه؟
ما دیروز رفتیم یه جا طرف گفت 32 نگیر واسه گیم خوب نیست هرتزش پایینه میشه یکی یه مدل خوب معرفی کنه؟
سامسونگLED ش از بقیه بهتره نه؟
دوست گرامی اگر پست من رو خونده باشید داخلش نوشتم برای بهترین تجربه باید 400 به بالا باشه ولی 200 هم خیلی خوبه و مشکلی ایجاد نمیکنه

hosein tv

کاربر سایت
Dec 24, 2013
251
نام
حسین

سلام به همه بلاخره منم یه W670-32 گرفتم یه سوال دارم یه سایت میخوام برای کالیبره کردن تصویرش بعدش آیا احتیاج هست که آپدیتش کنم یا نه؟

من f8880 دارم
هیچ تاثیری نداشت
همه رو درست انجام دادم
شاید واسه سونی درست باشه!امتحان کن!

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA

هر آپديتى رو كه SONY ميده مشخصات قسمتهايى رو كه بايد اصلاح و بهتر بشن رو هم زيرش مينويسه.
شما برو SONY قسمت مالزى قسمت ساپورت و مدل دستگاهت رو كامل بده و آپديتها با توضيحات كاملش رو ببين.

silver.stone

کاربر سایت
Jan 20, 2014
23
نام
مجید
مبارکت باشه آقا مسعود یه سوال داشتم شما الان میتونی فیلمای mkvبا زیرنویس srtفارسی رو از طریق فلش یا هارداکسترنال نگاه کنی؟
ممنون میشم یه امتحانی کنی و نتیجه شو بگی

- - -ویرایش - - -

برا توضیحات آپدیت میتونی از این لینک استفاده کنیhttp://www.sony.co.ir/support/download/568437/product/kdl-32w670a

boy_ofpersia

کاربر سایت
Dec 31, 2008
250
نام
آرمان
دوستان امکانش هست در رابطه با پست 722، نظرات، تجربیات و راهنمایی هاتون رو بگید؟
دوستان عزیز، می خوام یک پلاسمای پاناسونیک بخرم. از قرار معلوم خیلی هم تعریف شده تو ابتدای تِرد. حالا این رو در نظر داشته باشید که صرفا برای PS4 می خوام و طوری نیست که برای خونه باشه... پس فکر کنم اگه از 2.5 تجاوز نکنه بهتر باشه! حالا سوالم اینه که اصلا توصیه می کنید با این قیمت 50 اینچِ پاناسونیک بخرم یا اگه صبر کنم سنگین ترم؟! (!)

این یک مورد رو بررسی کردم و به نظرم خوب رسید، البته روی کاغذ :
Panasonic-50UT30 قیمت هم حدود 2100 . اینجا هم یک قیمت و مشخصاتی داره.
اصلا فقط کیفت تصویر مهمه برای من! بقیه امکانات لاکشِری و ... اهمیت نداره.
نظر شما چیه؟ دوستان اگه چند نفر دیدگاهشون رو در اختیار قرار بدن خیلی عالی میشه.

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,464
نام
امین
مهمترین نکته کیفیت 3D فیلمی هست که میبینی .. بنظرم اواتار گزینه خوبی هستش.
البته اگه گیم رو ps3 3D هم بازی کنی بیشتر لذت میبری.
من با 4 ساعت مداوم فیلم و بازی هم سر درد نشدم.
مدل تی وی من sony hx 925 و سایزشم 46 هستش و و تو منوها یه تنظیمات عمق 3D وجود داره که اونم وقتی روی اخرین درجه تنظیم کنی کامل 3D رو معنی میکنه.
در کل منم با دوستی که اعتقاد داره هرتز 400 باشه حداقل موافقم خصوصن تو بازیهای 3D و فیلم خودشو نشون میده.

- - -ویرایش - - -

بودجه تا 2 تومن چی پیشنهاد میکنید؟
کامران واسه گیم زیر 40 اینچ حال نمیده من اگه جات بودم 500 روش میزاشتم و با 2.500 میرفتم سونی مدل W804 رو میگرفتم با سایز 42 اینچ ;) سه بعدیشم خوبه هرتزشم 400 و گزینه خوبی هست البته W800 هم خوبه اونم با حدوده 20 تومن اختلاف کمتر میتونی پیدا کنی... بسیار هم زیبا طراحی شدن و به نسبت قیمت فوق العاده ارزش دارن.
----------------------
راستی بچه ها واسه اپدیت چرا از وای فی استفاده نمیکنید؟
تو اکثر مدل های سونی که اپدیت از طریق وای فی در دسترسه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر