خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
تو بازي for honor كلا حركات لگ دارن و تو بازي plants vs zombies وقتي بازي شلوغ ميشه ...بازي bf1 لگ خيلي كمه ولي بازم زيادي شلوغ ميشه يكم لگ ميفته...تصاوير خوب به تازگي حالت عادي نيستن ولي مهمتر از همه همون لگ هست كه بازي حرفه اي حالت مولتي نميشه خوب انجام داد
متوجه نشدم شما اینپوت لگ رو میگی یا تاری تصویر؟؟

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
Input lag
تو بازي for honor كلا حركات لگ دارن و تو بازي plants vs zombies وقتي بازي شلوغ ميشه ...بازي bf1 لگ خيلي كمه ولي بازم زيادي شلوغ ميشه يكم لگ ميفته...تصاوير خوب به تازگي حالت عادي نيستن ولي مهمتر از همه همون لگ هست كه بازي حرفه اي حالت مولتي نميشه خوب انجام داد

داداش اينپوت لگ با اين چيزي كه شما توصيف ميكني تفاوت داره ... شما با پي سي پازي ميكني مگه؟؟؟ يا با كنسول؟؟
اين چيزي ك من متوجه شدم افت فريم هست نه اينبوت لگ

Sent from my iPhone using Tapatalk

exit006

کاربر سایت
Sep 7, 2017
6
داداش اينپوت لگ با اين چيزي كه شما توصيف ميكني تفاوت داره ... شما با پي سي پازي ميكني مگه؟؟؟ يا با كنسول؟؟
اين چيزي ك من متوجه شدم افت فريم هست نه اينبوت لگ

كنسول ...من يك tv سامسنگ ديگه دارم ولي اصلا اين چيزارو مشاهده نكردم ..افت فريم نميتونه باشه رو ps4 pro بازي ميكنم يعني افت فريم انقد شديد!

• Like
Reactions: Xenon360

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
كنسول ...
شلوغي صحنه هيچ ربطي ب اينپوت لگ نداره . يعني تيوي براش فرقي نميكنه ك صحنه ي شما شلوغ باشه يا خلوت . اين پردازش مربوط ب كنسول ميشه .
شايد شما منظورت تاري تصوير يا موشن باشه . كه خب مدل تي وي توي شما موشن خوبي نداره ( حتي مدل جهانيش ) . و اين ضعف هم توي تصاوير متحرك مشخص ميشه ....

• Like
Reactions: exit006 and snoko

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
دادا مشکل تاری دید ک پیش میاد برای چیه؟

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
بعضی تلویزیون ها پیکسل هاشون نسبت به حرکات سریع بلافاصله عکسل العمل نشون میدن.هر چی این عکسل العمل پیکسلها سریعتر باشه تاری تصویر کمتر اتفاق میفته

exit006

کاربر سایت
Sep 7, 2017
6
شلوغي صحنه هيچ ربطي ب اينپوت لگ نداره . يعني تيوي براش فرقي نميكنه ك صحنه ي شما شلوغ باشه يا خلوت . اين پردازش مربوط ب كنسول ميشه .
شايد شما منظورت تاري تصوير يا موشن باشه . كه خب مدل تي وي توي شما موشن خوبي نداره ( حتي مدل جهانيش ) . و اين ضعف هم توي تصاوير متحرك مشخص ميشه ....

ب

پس احتمالا همون موشن فلو هست چون حركات سريعتر اتفاق ميفتن و لگ دارن يجور خاصي حالا شد فيلمشرو قرار ميدم

• Like
Reactions: snoko and Xenon360

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,603
ال ای دی هم جوابه
ولی مصرفتون چیه؟

من یه تی وی سونی 32 براویا سری V دارم ماله 8-10 ساله پیکسل سوزنده وسط صفحه چند جاش
البته بعضیا به وجود اومده بعضیاش ضربه الان
الان میخوام TV بگیرم
بهترین تلویزیو تو بازه قیمتی 2400-3200 چیه؟
سایزش هم بینه 40-49 باشه (بیشتر تمایلم 43-49 )
4k/hdr داشته باشه
زمان پاسخگوی و این چیزاش هم خوب باشه
برای گیم میخوام
تلویزیون
فیلم دیدن
استفاده به عنوان مانیتور برا PC
خودم بیشتر مد نظرم پاناسونیک و سونیه بعدش هم گزینه بعدی سامسونگ
الان فقط سامسونگ و ال جی oled دارند؟ خیلی فرق داره با led ؟ ارش داره بره سمته اونا یا نه؟
و خیلی وقته تو این زمینه دیگه اطلاعات ندارم چون TV دیگه نخریدم الان میخوام یه TV بگیرم برا اتاقم با شرایط بالا
الان به نظرتون وایسم مدل جدیدا میاد یا بخرم چون مثلا الان سامسنوگا تو جشنواره خیلی تخفیف میدن احتمال میدم مدل جدید میخوان عرضه کنند

snoko

کاربر سایت
Dec 23, 2008
450
نام
احسان
من یه تی وی سونی 32 براویا سری V دارم ماله 8-10 ساله پیکسل سوزنده وسط صفحه چند جاش
البته بعضیا به وجود اومده بعضیاش ضربه الان
الان میخوام TV بگیرم

و خیلی وقته تو این زمینه دیگه اطلاعات ندارم چون TV دیگه نخریدم الان میخوام یه TV بگیرم برا اتاقم با شرایط بالا
اولد رو بزار کنار چون باید چندبرابر هزینه کنی
تا ۳۲۰۰
43 x800d Sony قیمت حدودا۲۶۰۰
بنظرم همون سونی بردار تو این رنج بهتر جواب میده

• Like
Reactions: .::PUИK::.

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,603
اولد رو بزار کنار چون باید چندبرابر هزینه کنی
تا ۳۲۰۰
43 x800d Sony قیمت حدودا۲۶۰۰
بنظرم همون سونی بردار تو این رنج بهتر جواب میده

بعد پاییه های زیر TV های جدید و میشه تغییر داد؟ یادمه سونی سال 2013-14 یه توی وی داشت W900 مثلا نمیشه پاییه های اونو وصل کنیم؟
بعد این 800D همون 8000ـه؟
این تلویزیون ماله 2016ـة سونی 2017 چی داده؟
پاناسونیک چطوره؟
یعنی تو این رنج قیمت بهترینش سونیه یا این یه پیشنهاد خوبه؟
بعد با این رنج قیمت بهترین MOTION FLOW واسه گیم چند باشه خوبه؟
بعد تا اونجا که من شنیدمم تو TV سایز 43 تفاوت 4K با 1080 خیلی نا محسوسه بهتر نیست سایز بالاتر بگیرم
اینا 4K NATIVE دیگه چون آرزون تره؟
بعد تفاوت قیمت تهران با این سایتای بنه چطوره؟
جنسای بانه مطمئنه؟
حالا الان بخرم یا وایسم سری جدید TV ها بیاد اگه هم بیاد کی میاد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر