خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

Moh rahimi

کاربر سایت
Jun 12, 2017
259
سلام
داخل تنظیمات تلویزیون گزینه ی reality creation کارش چیه و در حالت گیم بهتره رو چه گزینهای باشه auto یا manual یا off؟ ممنون میشم اگه کسی میدونه راهنمایی کنه

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
واقعا زشته... دوستمون نظرسنجی گذاشته اونوقت توش اسمی از اسنوا دیده نمیشه!!!

چرا ما برندهای تولید ملی خودمون لج داریم! تا اسم ایرانی می شنویم فکر می کنیم یه جنس بنجل هست... لوازم اسنوا مگه چشه که بریم ال جی و سامسونگ بخریم؟؟؟؟ دیگه هم جنس های ایرانی هم که بد نیستن! حتی تو لوازم جانبی کنسول های بازی و کامپیوتر هم برند ایرانی و معروف جینیوس کلی کیفیتش از برندهای خارجی بهتره...

تو لوازن تاسیساتی هم مثل اسپیلت و پکیج دیواری و آبگرمکن برند بوتان و رادیاتور2000 همیشه مطرح بودن...

بیاین خودمون به فکر خودمون باشیم... ماها دستی دستی کشور رو زمین می زنیم بد خودمون هم میگیم چرا تولید ملی انقدر ضعیفه!
دوست عزیز مطمن باش اگر تولید ملی کیفیتش عالی باشه ما هم حمایت میکنیم ولی.....

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
دوستان من برا تلویزیون که تحقیق میکنم تو سایتای خارجی واقعا 90 درصد مدلا رو میبینم که تو ایران یافت نمیشه ، راهی هست که بشه این مدل ها رو از جایی گیر اورد ؟
من سونی Bravia RE4 رو میخوام به عنوان مثال ، ولی انگار اصلا گیر نمیاد :-?

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
دوستان تو حدود یک و هشتصد چیزی بهتر از این گیر میاد ؟
uh651v چهل و سه اینچ .
تو اینترنت دیدم چن تا مدل TCL گویا بهتر هستن ولی تو ایران انگار گیر نمیاد

آخرین ویرایش:

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,349
نام
محمدرضا
دوستان تو حدود یک و هشتصد چیزی بهتر از این گیر میاد ؟
uh651v چهل و سه اینچ .
تو اینترنت دیدم چن تا مدل TCL گویا بهتر هستن ولی تو ایران انگار گیر نمیاد
lg uj752v خوبه
مخصوصا برای گیم

• Like
Reactions: snoko

Ali nik

کاربر سایت
Aug 8, 2017
58
سلام خسته نباشید دوستان
من یه تلویزیون LG 42 دارم 6 ماهی میشه که دارم استفاده میکنم اما اصلا بدرد بازی نمیخوره چون چشممو میزنه و چشمام از قبل ضعیف تر شدن(عینکی هستم)
در ضمن واقعا لذت بازی رو از ادم میگیره چون احساس میکنم رنگ ها زیادی غلیظ هستن که چشمو زود میزنه و خسته میکنه(تنظیمات رو هم زیاد انگولک کردم ولی فایده نداشت)
سونی استفاده میکردم اصلا چنین شرایطی برام پیش نیومده بود
و اتاقم کوچیکه دنبال تلویزیون 32 یا مانتیور هستم
بودجمم 1500 هستش
اگه میشه چند مدل مانتیور یا تلویزیون معرفی کنید.

آخرین ویرایش:
  • Like

alkapon408

کاربر سایت
Jul 15, 2016
2
شما از نزدیک ندیدی متوجه منظور من نمیشی هر وقت از نزدیک ببینین متوجه میشین !

با تشکر :l
با سلام به همه دوستان قصدم از نوشتن این پست فقط راهنمایی افرادی هست که قصد خرید تلویزیون دارند و تو دو راهی موندن دوستان سامسونگ ks8000 تلویزیون بدی نیست اما به شخصه پنل های va رو کلا دوست ندارم چون برای دیدن تصویر خوب حتما باید در مرکز تلویزیون بنشینید درسته رنگ مشکی رو بهتر نشون میدن اما شما به این فکر کنید که چند نفر در منزل نشسته اید در زوایای مختلف و می خواهید دست جمعی فیلمی ببینید قطعا پنل ips پنلی تواناتر در این زمینه خواهد بود چون با تغییر زاویه دید تصویر تلویزیون تغییری نمیکند اگر بین سونی x85d و lg uh850v هم بخواهیم مقایسه کلی داشته باشیم باید بگویم هر دو تلویزیون از پنل ال جی ips استفاده میکنند اما چرا واقعا تصویر x85d سونی از lg uh850v بهتر است ؟ دلیل این موضوع فقط و فقط قدرت و تجربه شرکت سونی در ساخت چیپست های پردازش تصویرش نهفته است بله موتور پردازش سونی 4k x1 . در ضمن اونایی که ps4 یا ps4 pro هم دارن خوشحال باشند چون بهترین گزینه برای مچ شدن این دو دستگاه همین x85d سونیه شما می تونید دسته ps4 خودتون رو البته اگر از سری قدیمی بدون لایت بار باشه با این تلویزیون ست کنید . اگر HDR را دوست دارید این تلویزیون کیفیت بالایی در پردازش رنگها داره پس از نهایت HDR لذت ببرید از نظر INPUT LAG هم این گزینه با INPUT LAG 34M/S شمارو مایوس نخواهد کرد .پس در خرید X85D HWGH A اصلا شک نکنید

xbox s

کاربر سایت
Nov 6, 2011
106
نام
حسین
دوستان ps4 با كابل dvi به hdmi به مانيتور سامسونگ وصل كردم و همه چي ok. وقتي كنسول رو خاموش ميكنم ( اما مانيتور و كنسول داخل برق هست) بعدا واسه دوباره بازي كردن ميخوام كنسول رو روشن كنم تصوير نمياد و بايد يه بار كابل رو يا از پشت كنسول در بيارم بزنم جا يا از پشت مانيتور . مشكل دقيقا از كجاست ؟

snoko

کاربر سایت
Dec 23, 2008
450
نام
احسان
دوستان تو نمایندگی سونی رفتم برای خرید x900e
گفتن نیستو از امارات چند روز دیگه میاد و دو سه روز صبر کن
ولی از ما می‌شنوی یکماهی صبر کن ارزون میشه
قیمتشم می‌گفت ۶۸۰۰ بازم باید صبر کنی بیاد...
حالا دیروز از یکی از سایتهای بانه میگه ۶ تومن ۲۵۰ هم هزینه راه
بنظرتون قیمتش چطوره؟

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

سلام کسی جواب ما رو نداد
یه تلویزیون 32 سونی بنظرتون از کیفیت خوبی برخوردار میشه برای بازی یا همون مانیتور بخرم بهتره؟
فک کنم مانیتور بیشتر بدردت بخوره

Last edited by a moderator:

Ali nik

کاربر سایت
Aug 8, 2017
58
فک کنم مانیتور بیشتر بدردت بخوره

مانیتور ها خیلی زیادن گیج شدم نمیدونم کدومو بخرم
حالو حوصله تحقیق هم ندارم
چون واقعا مارک ها و مدل های مختلف زیادن
از یه طرف الان که فقط ایسوس میخوام بگیرم
انواع اقسام داره که تو خریدش شک دارم نمیدونم کدومو بگیرم
کلی از فاکتور ها رو هم در نظر گرفتم ولی میترسم بخرم فردا ببینم با این پول می تونستم جنس بهتری بخرم ولی اشتباه کردم اینو خریدم

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
lg uj752v خوبه
مخصوصا برای گیم

سلام اینی که گفتید من تو نت نیگا کردم فقط سایز 49 اینچش بود که حدود سه میلیون پولش بود ، من بودجه ام یک و هشتصد هست .

مانیتور ها خیلی زیادن گیج شدم نمیدونم کدومو بخرم
حالو حوصله تحقیق هم ندارم
چون واقعا مارک ها و مدل های مختلف زیادن
از یه طرف الان که فقط ایسوس میخوام بگیرم
انواع اقسام داره که تو خریدش شک دارم نمیدونم کدومو بگیرم
کلی از فاکتور ها رو هم در نظر گرفتم ولی میترسم بخرم فردا ببینم با این پول می تونستم جنس بهتری بخرم ولی اشتباه کردم اینو خریدم

این یکی 24 اینچ هست که عالیه :

این یکی هم با پنل ips هست که به نسبت قیمتش چیز خوبیه :
مشخصات، قیمت و خرید مانیتور ایسوس مدل VZ249H سایز 23.8 اینچ | فروشگاه اینترنتی دیجی کالا
دومی کیفیتش بهتره اولی سرعت پاسخگوییش ، البته سرعت جفتشون خوبه ولی اون اولی دیگه خیلی بالاست در حد مسابقات eSports اینا هست .

اینا رو من دیدم خوبه حالا دوستان دیگه شاید پیشنهادات دیگه ای داشته باشن .
درضمن مدل تلویزیونت چی بود ما نخریم ؟؟ :D

Last edited by a moderator:
  • Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر