خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
دوست عزیز این تی وی ها در یک رِنج قیمت نیستن که بشه با هم مقایسشون کرد.و بستگی به این داره که چقدر هزینه کنی.

Sent from my SM-A710F using Tapatalk
راسیتش بحث هزینه نیست ولی خوب میخوام قبل از خریدم مطمئن بشم . مثلا الان بعضی ها تو تاپیک میگن x850 خوبه بعضی ها هم میگن ks8980 حالا من موندم چیکار کنم :|

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
راسیتش بحث هزینه نیست ولی خوب میخوام قبل از خریدم مطمئن بشم . مثلا الان بعضی ها تو تاپیک میگن x850 خوبه بعضی ها هم میگن ks8980 حالا من موندم چیکار کنم :|
داداش من خيالت رو راحت كنم

اگه بالاي ٧٠ درصد تي وي رو برا Game ميخواي X850D بگير . و اون تفاوت قيمت رو خرج سايز ٦٥ اينچ X850D بكن

ولي اگه اين تفاوت اهميتي نداره برات و بيشتر برا فيلم ديدن تو محيط تاريك ميخواي 8980 رو بگير

من هر دو تي وي رو از نزديك ديدم . توي نشون دادن رنگها هيييچ تفاوتي ندارن اين دوتا تي وي
رنگها هم اصلي ترين فاكتور توي گيم برا من هست

ولي برايتنس ٨٩٨٠ بيشتره ك واقعا زياده . هم ميتونه يه مزيت باشه برا بعضيا هم ميتونه مزيت نباشه برا افراد ديگه

عمق رنگ ميشكي هم بيشتره ك از نظر شخص بنده توي تجربه ي كاربري تاثيري نداره و فقط ١٠ درصد ميتونه بهتر باشه

اضافه كنم كه من خودم X850D دارم

Sent from my iPhone using Tapatalk

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
داداش من خيالت رو راحت كنم

اگه بالاي ٧٠ درصد تي وي رو برا Game ميخواي X850D بگير . و اون تفاوت قيمت رو خرج سايز ٦٥ اينچ X850D بكن

ولي اگه اين تفاوت اهميتي نداره برات و بيشتر برا فيلم ديدن تو محيط تاريك ميخواي 8980 رو بگير

من هر دو تي وي رو از نزديك ديدم . توي نشون دادن رنگها هيييچ تفاوتي ندارن اين دوتا تي وي
رنگها هم اصلي ترين فاكتور توي گيم برا من هست

ولي برايتنس ٨٩٨٠ بيشتره ك واقعا زياده . هم ميتونه يه مزيت باشه برا بعضيا هم ميتونه مزيت نباشه برا افراد ديگه

عمق رنگ ميشكي هم بيشتره ك از نظر شخص بنده توي تجربه ي كاربري تاثيري نداره و فقط ١٠ درصد ميتونه بهتر باشه

اضافه كنم كه من خودم X850D دارم

مرسی از جوابتون .
راستش بیشتر برا گیمه تا فیلم . پس با این اوصاف همون x850 بهتره .
فقط یه سوال این oled سونی کی میاد تو بازار ؟

• Like
Reactions: Xenon360

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
مرسی از جوابتون .
راستش بیشتر برا گیمه تا فیلم . پس با این اوصاف همون x850 بهتره .
فقط یه سوال این oled سونی کی میاد تو بازار ؟
خواهش ميشه

اگه برا گيم ميخواي X850D بخر ب هيچ عنوان پشيمون نميشي
حتي با پول ٨٩٨٠ ميتوني سري ٩ سوني رو هم بخري .

اولد سوني قيمتش خيلي فضايي مشخص شده . بياد ايران ديگه واويلا
قاعدتا وسطاي ٢٠١٧ بايد ديگه تو ايران موجود باشه .

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
قیمت و تاریخ عرضه تلویزیون های 4K HDR OLED 2017 سونی براویا مشخص شد
کمپانی سونی در جریان نمایشگاه CES 2017 که اواسط دی ماه برگزار شد، از اولین تجربه خود در دنیای OLED پرده برداشت.

حالا نوبت به اعلام قیمت و تاریخ عرضه تلویزیون فوق باریک جدید براویا تحت عنوان A1E رسیده تا همچنان تاکید شود که فعلاً قرار نیست قیمت پنل های OLED کاهش یابد.

بر این اساس تلویزیون خوش ساخت سونی در ابعاد 55 و 65 اینچ به ترتیب با قیمت های 4999 و 6499 دلار، اواسط فروردین ماه سال آینده روانه بازار خواهند شد؛ قیمت و تاریخ عرضه نسخه 77 اینچی این تلویزیون هنوز معین نگردیده است.

گفتنی است A1E Bravia از صفحه نمایشی با رزولوشن 4K و تکنولوژی Dolby Vision HDR برخوردار بوده و چیپ اختصاصی به نام X1 Extreme وظیفه پردازش تصویر را بر عهده دارد.

به علاوه این تلویزیون فوق باریک از سیستم عامل Android TV پشتیبانی کرده و ضمن تجهیز به دستیار صوتی گوگل اسیستنت، می تواند هاب مرکزی خانه های هوشمند را نیز کنترل نماید.

لازم به ذکر است بر خلاف برخی از نمایشگرهای OLED، براویای جدید از بلندگویی مجزا بی بهره بوده و صدای این محصول با بهره گیری از فناوری Acoustic Surface از خود پنل بیرون می آید؛ هرچند که می توان برای آن یک ساندبار جداگانه نیز تهیه نمود.

• Like
Reactions: s.1 and Xenon360

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
خواهش ميشه

دوست عزیز الان بهترین تلوزیون 55 اینچ سونی همینه یا بالاترم هست ؟

• Like
Reactions: SAEED_TAJ

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
خواهش ميشه

عرفان جان تو کامنت بالا قیمتاشو گذاشتم..
55 اینچش 20 میلیون قیمتشه و 65 هم 26 میلیون...
البته قیمت بازارش قطعا بیشتر از این میشه..
که به نظرم با این قیمت حالا حالا نمیشه اینجور تی وی رو خرید..

دوست عزیز sony x930d از بقیه بالاتر و گرونتره..

دوست عزیز منم sony x850 دارم..نسبت به قیمتش فوق العاده هست و ارزش خریدش خیلی بالاست..

Last edited by a moderator:

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
حالا این 930d چقدر کیفیتش از 850d بالاتره ؟ بعد قیمتش چنده ؟
حقيقتش من اين تي وي رو نديدم از نزديك ... دوستاني ك X930D رو ديدن از نزديك بگن كه چند درصد بهتر از X850D هيت

قيمت X930D سايز ٥٥ نزديك ب ٧ ميليون هست دوست عزيز

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
حقيقتش من اين تي وي رو نديدم از نزديك ... دوستاني ك X930D رو ديدن از نزديك بگن كه چند درصد بهتر از X850D هيت

قيمت X930D سايز ٥٥ نزديك ب ٧ ميليون هست دوست عزيز

شرمنده باز سوال میپرسم . الان این تلوزیون بهترین مونتاژش ماله کجاست بعد از کجا بخرم مطمئنتره ؟

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
شرمنده باز سوال میپرسم . الان این تلوزیون بهترین مونتاژش ماله کجاست بعد از کجا بخرم مطمئنتره ؟
نه بابا دشمنت شرمنده دوست عزيز

بهترين مونتاژ برا مالزي هست . و اينكه من شيرازم و فروشگاه خاصي از پايتخت سراغ ندارم ك معرفي كنم

چنتا از دوستان از بانه خريداري كردن تي وي هاشون رو ... مثل اسنكه تا الان مشكلي نداشتن

• Like
Reactions: Jack cooper

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
خب دیگه کم کم دارم می‌رم واسه سفارش 43UH750V تلوزیون 4K LG که با ارسال می‌شه 2 تومن!
پیشنهاد بهتری دارین یا همین رو بگیرم بره؟ :D
اگه خریدی و تست کردی بیا اینجا هم تعریف کن چون یه سری دیگه هستن منتظر تلویزیون 2 میلیونی بگیرن ولی هیچکس نخریده بود اینجا:D

• Like
Reactions: Xenon360

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر