خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

Arman Sensi

Gold User
Sep 8, 2008
874
نام
آرمـان
با سینما خانواده انقدر درومد؟

داداش من همه ی کالیبره ها رو تست کردم،نمیدونم چرا تار شد،درستم انجام دادم...بهترین تنظیم پویاست منتها :١-شبا چشات اذیت میشه
٢-تلویزیون داغ میکنه
در رابطه با نورایی که سفیدن،اونا رو منم دیدم،منتها فقط جایی خودشو نشون میده که مثلا رو av1 گذاشته باشی ماهوارت هم خاموش باشه،یعنی اگه یه تصویر با رنگ مشکی کامل یا کم رنگ یا هر رنگ دیگه ای باشه خودشو نشون نمیده!
من فقط با آپدیتش و داغ کردنش تو پویا مشکل دارم...خیلی مواظب باش این تی وی خراب شه میگن قطعاتش به سختی گیر میاد....
داداش من میخوام بگیرم این تلویزیون رو و کلا فقط با پویا حال می کنم :D واقعا تلویزیون قطعاتش در این حد داغ می کنه که خراب شن !؟

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
دوستان تا سقف زیر 400 تومن چی میتونم واسه PS3 بگیرم. تلویزیون مانیتور فرقی نداره. دسته دوم تو این قیمت چه مدل هایی هست.ورودی هم حداقل DVI داشته باشه. ممنون

hosein tv

کاربر سایت
Dec 24, 2013
251
نام
حسین
نه بدون سینما خانواده ( تخفیف سینما خانواده دیگه برداشته شده . اون موقع که با سینما خانواده بود و سینماش رو کم میکردن تقریبا 5500 در میومد ) . عزیز رو پویا نزار :D اون مد دینامیکه مال مغازه هاست که میخوان روشنایی تصویر رو به ملت نشون بدن وگرنه بدترین کالیبره رو همین مد دینامیک داره هیچ کودوم از رنگهاش استاندارد نیست همشون الکی پر رنگ و پر نور میشن تو این مد .
تو اینترنت سرچ کن کالیبره مناسب رو پیدا کن . اگه سرچ کنی میبینی همه میگن Movie مد رو انتخاب کنید و خودتون کالیبرش کنید . درسته اولش یه کم زرد رنگ به نظر میرسه ولی این مد رنگها رو مثل خودشون طبیعی نشون میده در کل بهتره . البته احتیاج به کالیبره داره . در ضمن با توجه به محیط باید خودت کمی بالا پایین کنی تنظیمات رو تا تصویر دلخواه رو بهت بده . دیگه خیلی بدت میاد از Movie میتونی بزاری رو استاندارد و بعد کالیبره کنی رنگ ها رو .
در ضمن من دیشب آپدیتش کردم به 1113 . تو نت خوندم که تو آپدیت 1110 خیلی Input Lag کمتر میشه .
راستی من وقتی تلویزیون رو خاموش میکنم یه صدایی میده انگار چراغهاش خاموش میشه :D برای شما هم صدا میده ؟

من هرکاری کردم اصن با حالت movie نتونستم کنار بیام،شما اگه تونستی تنظیم خوبی پیدا کنی به منم بگو تا ماهم استفاده کنیم(همه سایتا رو گشتم و خودم کالیبرش کردم،مطلوب نبود)
من فعلا با این تنظیم کنار اومدم :dynamic گذاشتم منتها eco mode رو گذاشتم روی low که تصویر بهتری داده نسبت به اون کالیبره های سایتای مختلف،شما هم امتحان کن و مقایسه کن،هم رنگش خوبه ، هم داغ نمیکنه،چشو هم نمیزنه

این سری بیشتر صبر میکنم آپدیت شه،سرعت دانلودم ١٣٠ کیلوبایت بر ثانیست،یعنی شما یا سرعتت خیلی بالاست یا اینکه واسه من مشکل داره

اون صدا واسه منم هست،حدس میزنم صدای قطع فیوز تلویزیون هست و طبیعیه،تلویزیون قبلی من همین صدارو میداد منتها اون پلاسما بود!

داداش من میخوام بگیرم این تلویزیون رو و کلا فقط با پویا حال می کنم :D واقعا تلویزیون قطعاتش در این حد داغ می کنه که خراب شن !؟

همونطوری که گفته بودم،دماش بالای ۵٠ درجه بود(دماسنجم تا ۵٠ درجه بیشتر نداشت)حدس زدم حدود ۵۵ میشد نهایتا
البته فقط گوشه هاش که منبع نوره
یعنی اگه شما با تی وی بازی هم کنی مثلا سی پی یوش داغ نمیکنه
فقط تو حالت پویا
حالا شاید چون زدم به دیوار این طوری شده،نمیدونم،یعنی نمیتونم تست کنم چون نمیتونم بکنمش و دردسر داره....
کیفیتش معرکست و من از input lag چیزی متوجه نشدم،واسه من فوق سریعه،فقط یه کابل سریع hdmi بزنی تموم
تنظیمش هم فعلا :dynamic mode,eco mode:low

Last edited by a moderator:

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
Sony KDL-40W900A این مدل فکر کنم مخصوص کشور هند هستش تو سایت سونی خاورمیانه w9 سری 40 اینچ نداره !
Sony KDL-42W804A : 2.400.000
اره فکر کنم اما خیلی چیز توپیه اون w804 رو میشه لینک بهم بدی کجا می تونم بگیرم اینو؟ اینجا
3,549,000 تومان قیمت خورده.

آخرین ویرایش:

'USG Ishimura'

CEC Engineer Isaac Clarke
Gold User
Mar 12, 2011
938
نام
کیوان
سلام
نظرتون درباره این مدل تلویزیون چیه چون قیمتش خیلی خوبه.
Xvision LE-22D3

Sent from my HTC One using Tapatalk
Xvision یه مارک کاملا ایرانیه در نتیجه نباید انتظار کیفیت تصویر عالی ارش داشته باشی.
من خودم PS4 خودم رو به تلویزیون Xvision وصل کردم. کیفیتش کامل قابل قبوله اما اصلا و ابدا اون شفافیت تصویری که مثلا تو تلویزیون های سونی یا سامسونگ میبینی رو اصلا نباید ازش انتظار داشته باشی.
اما اگه بودجه محدودی داری کارتو راه میندازه.

Missile

کاربر سایت
May 1, 2013
210
نام
سياوش
دوستان بين kdl 55w904 و kdl 60r550 كدوم بهتره و به ويژه براي ps4 ؟؟ قيمتاشون چنده ؟؟
بعد ساخت چين بهتر يا مالزي؟؟ و از كجا بفهمهم ساخت چين يا مالزي ؟؟

آخرین ویرایش:

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
دوستان بين kdl 55w904 و kdl 60r550 كدوم بهتره و به ويژه براي ps4 ؟؟ قيمتاشون چنده ؟؟
سلام دوست عزیز برای PS4 مدل w904 رو انتخاب کنید چون مدل w سونی مخصوص گیم و کنسول هستش

hosein tv

کاربر سایت
Dec 24, 2013
251
نام
حسین

فک کنم w904 حدودا ٩ تومن یا ٩ و خورده ای باشه
ساخت مالزی بهتره
منم متوجه نشدم که چه جوری باید فهمید...:what:

hosein tv

کاربر سایت
Dec 24, 2013
251
نام
حسین
همین که نوشته 904 خودش نشونه مالزی بودنش
w900 چینی همین مدله
پشت tv هم نوشته ساخت مالزی

این حرف شمارو منم گفتم منتها گفتن ملاک نیست...تنها راه قابل اطمینانش اینه سایت سونی رو باز کنی و آدرس خرده فروش نزدیک خونتون رو پیدا کنی و از اونجا خرید کنی...

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
دوستان برای تابستون می‌خوام تلوزیون بگیرم.
به نظرتون از بین این دو تا کدوم مناسب تره؟!
کیفیت و شفافیت تصویر خیلی مهم ـه و کیفیت صدای خروجی (که دیگه نیاز به سینمای خانواده و... نباشه) هم مهم ـه!
LED 3D Samsung - 40F6350 و LED 42 SONY - 42W670

Arman Sensi

Gold User
Sep 8, 2008
874
نام
آرمـان
این حرف شمارو منم گفتم منتها گفتن ملاک نیست...تنها راه قابل اطمینانش اینه سایت سونی رو باز کنی و آدرس خرده فروش نزدیک خونتون رو پیدا کنی و از اونجا خرید کنی...
دقیقا ملاک همینه ! منم تو بازار از این حرفا زیاد بهم زدن اما تنها راه فهمیدنش همینه ! چه ربطی به قابل اطمینان بودن داره !؟ خوب هر دوتای اینا سونی هستن مگه نمایندگی ها w900 رو نمی فروشن !؟
w900 چین ! w904 مالزی !
w800 چین ! w804 مالزی !
برا سامسونگ : f8880 مونتاژ برای ایران ! f8000 سفارش اروپا ( نمی دونم مونتاژ کجا ) !

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر