خرید مانیتور و تلویزیون های مناسب برای پلی استیشن 3

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
این عینک چیز جالبیه.
تصویرش OLED هستش. همه تو کف تصویرش موندن. سایز هر LEDش 0.7 اینچه و HD.
متاسفانه نه بیسیمه و نه پورتابل.
توی 3D بهترین تصویر رو داره حتی بهتر از بهترین TV. چون برا هر چشم یه تصویر جداگونه داره.
یکم سنگینه و برا بعضی ها ناراحت.
تنظیم دستگاه برا فوکوس دقیقش کار راحتی نیست. اگه با دوربین چشمی کار کرده باشین میفهمین چی میگم.
قیمت فوق العاده بالاش. 800 ادلار تو آمازونه. قیمت تحویل در ایران 885 ادلار. میشه حدودای 3000000 تومن.
برا خوره های سخت افزار چیز جالبی هستش.
هدفونش هم 5.1 مجازیه. البته عالی نیست. بین خوب و خیلی خوب.

Azor

کاربر سایت
Feb 23, 2007
207
نام
شهاب
این عینک چیز جالبیه.
تصویرش OLED هستش. همه تو کف تصویرش موندن. سایز هر LEDش 0.7 اینچه و HD.
متاسفانه نه بیسیمه و نه پورتابل.
توی 3D بهترین تصویر رو داره حتی بهتر از بهترین TV. چون برا هر چشم یه تصویر جداگونه داره.
یکم سنگینه و برا بعضی ها ناراحت.
تنظیم دستگاه برا فوکوس دقیقش کار راحتی نیست. اگه با دوربین چشمی کار کرده باشین میفهمین چی میگم.
قیمت فوق العاده بالاش. 800 ادلار تو آمازونه. قیمت تحویل در ایران 885 ادلار. میشه حدودای 3000000 تومن.
برا خوره های سخت افزار چیز جالبی هستش.
هدفونش هم 5.1 مجازیه. البته عالی نیست. بین خوب و خیلی خوب.
من این عینک رو تو نمایشگاه رسانه های دیجیتال امتحان کردم. زیاد جالب نبود. به نظر من ارزشش در حد 250-300 دلاره.

bazzigoosh

کاربر سایت
Jan 25, 2011
155
من این عینک رو تو نمایشگاه رسانه های دیجیتال امتحان کردم. زیاد جالب نبود. به نظر من ارزشش در حد 250-300 دلاره.

شما مطمئنی همین عینک را تست کردید ؟
یادتون هست که کدام شرکت یا غرفه بوده ؟ ( اسمش را میخوام که بتونم پیداش کنم )

آخه تا آنجایی که من میدانم این فقط در آمریکا عرضه شده و آنهم مثلی که یکماهی بیشتر نیست
من در دبی هم گفتم برام پیدا کنن ، گفتن که نیست و اصلا سونی نداره
تو خود سایت پلی استیشن اروپا هم زده هنوز عرضه نشده ( برای همین در منطقه اروپا و خاورمیانه نیست )

Azor

کاربر سایت
Feb 23, 2007
207
نام
شهاب
شما مطمئنی همین عینک را تست کردید ؟
یادتون هست که کدام شرکت یا غرفه بوده ؟ ( اسمش را میخوام که بتونم پیداش کنم )

آخه تا آنجایی که من میدانم این فقط در آمریکا عرضه شده و آنهم مثلی که یکماهی بیشتر نیست
من در دبی هم گفتم برام پیدا کنن ، گفتن که نیست و اصلا سونی نداره
تو خود سایت پلی استیشن اروپا هم زده هنوز عرضه نشده ( برای همین در منطقه اروپا و خاورمیانه نیست )
آره همون بود. اسم غرفه رو اصلا ندیدم. خود مسئولش هم میگفت این هنوز تو بازار نیومده. من زیاد به کیفیت تصویرش دقت نکردم. یه بازی پلی استیشن با موو گذاشته بود که تو منوش یکم بالا پایین کردم. به زور رو سرم وایمیساد منم عینکی بودم دیگه خیلی اعصاب خورد کن شده بود. البته میدونم که باید تنظیم میشد. ولی به هر حال من انتظارم رفته بود بالا. دوست داشتم یه چیز انقلابی ببینم.

DVJ.Arash11

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2
نام
Arash
یه tv 46 سونی تو خونه داریم
مادر گرامی گیر داده چون داداشت مدرسه میره این بساط رو از تو پذیرایی جمع کن

لطف کنید یه مانیتور full hd که hdmi هم بخوره زیر 400 معرفی کنید که هم xbox بش بخوره هم ps3 سایزش هم زیاد مهم نیس بالا 19 باشه خوبه
یه 50 تومن هم اینور اپنور خیالی نیس
گل روی بازی سنتری ها ;)

Sent from my Xperia S using Tapatalk 2

kiiiiiid

کاربر سایت
Feb 25, 2010
56
نام
reza
دوستان سلام.
این چجور تلویزیونیه ؟
خوبه ؟
Samsung 55ES8880
http://www.orado.com/uploadedFiles/ShoppingFiles/564286fda16a4e3.jpg
قیمتشم ناقابل 8600000 تومن.
من این تلویزیون رو که تو فروشگاه دیدم میتونم بگم چیزی همتاش نبود از نظر پخش 3D هم تو فیلمی که گذاشته بود کیفیتش از همه تی وی هایی که دیدم بهتر بود. همه اینها در حالی هست که تلویزیون باریکی هست و کلا این اسمارت تی وی های جدید سامسونگ به نظر من عالی هستن. مخصوصا اگه ۶۵ اینچ باشه. اینی که شما قیمتشو گفتی سایزش ظاهرا ۵۵ اینچ هست که ۴۰ هم داره که کمتر از این هست قیمتش.
من خودم اگه این تلویزیون سونی رو نگرفته بودم هرجور شده بود یدونه از همینا میگرفتم.

آخرین ویرایش:

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
آقا شدیدا کمک لازم دارم,دوستم tvگرفته ولی پلاسماس گفتم ببره پس بده تازه 1700 پول داده بهش,الان با این پول چی میشه گرفت?سامسونگ باشه بهتره, راستی مدل پلاسما فک کنم اینه 43d4850

---------- نوشته در 08:06 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:02 PM ارسال شده بود ----------

بچه ها میشه کمکم کنید

---------- نوشته در 08:24 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:06 PM ارسال شده بود ----------

بچه ها مدل پلاسما اینه ببینید ارزش یک و هفتصد رو داره?
Plasma 43e4850

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
آقا شدیدا کمک لازم دارم,دوستم tvگرفته ولی پلاسماس گفتم ببره پس بده تازه 1700 پول داده بهش,الان با این پول چی میشه گرفت?سامسونگ باشه بهتره, راستی مدل پلاسما فک کنم اینه 43d4850

چرا چنین حرفی زدین؟
اتفاقا پلاسما برای بازی عالی هست ولی در مورد این مدل اطلاعات ندارم

Masood_Matin

کاربر سایت
Mar 13, 2006
863
نام
مسعود
من تلویزیون LG Cinema 3D 47 گرفتم و واقعا ازش راضی هستم.
بازی های سه بعدی که واقعا یه دنیای دیگه اس . نکته جالب اینکه دیروز بازی God of War 1 رو بازی کردم اونم بصورت سه بعدی (درست مثل اینکه دارم یه بازی جدید از نطر گرافیکی رو تجربه میکنم)

forza juve

کاربر سایت
Oct 19, 2010
318
نام
آرش
دوستان قیمت مانیتور p2770 سامسونگ رو کسی نداره ؟(27 اینچ) من این مانیتور رو دارم ولی هرچی سراغش رو گرفتم مثل اینکه دیگه تو بازار نیست !

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
دوستان قیمت مانیتور p2770 سامسونگ رو کسی نداره ؟(27 اینچ) من این مانیتور رو دارم ولی هرچی سراغش رو گرفتم مثل اینکه دیگه تو بازار نیست !

من خودم P2350 دارم
فکر کنم کلا سری P دیگه تو بازار پیدا نمیشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر