خرید مانیتور و تلویزیون های مناسب برای پلی استیشن 3

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
این تلویزون D585 تازه خریدم خداییش خیلی عالیه اولش فکر کردم این اولشه بعدا عادی میشه ولی خدایی خیلی توپه/
فقط چرا زیر نویس sub idx نشون نمیده؟؟هیچ راهی نیست بشه زیر نویس sub رو دید تو این تلویزون؟یا فقط باید srt باشه
؟

نه داداش هیچ راهی وجود نداره که بشه Sub/idx رو بخونه... فقط srt ... در یه صورت sub میخونه... اونم اینکه خودت با پی سی زیرنویس رو بدی تو ذات فیلم... یعنی زیر نویس جزئی از فیلم بشه...

این روزا تو اینترنت زیر نویس srt ریخته واسه هر فیلمی... یه سیرچ کنی حله دادا...!

Sent from Samsung GT-P6800 Galaxy Tab. 7.7 using Tapatalk

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
سلام
یه منیتور میخاستم که برای بازی و فیلم خوب باشه قیمتش هم در حدود 300-350
ممنون

اگه سامسونگ گیرت میاد BX2280 یا BX2285 بگیر... اگه هم سامسونگ نبود مجبوری بری سمت LG ... مدل 2281Vr

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
سلام
من میخوام یک تی وی ارزون ولی 3d بگیرم.بیشترم نظرم ال جی هستش چون عینکاش باتری نمیخوره و ارزون تره.
بین مدل ها 32LM58000 را پیدا کردم که از همه ارزون تره با قیمت 1076000 .
میخوام ببینم نظر شما در مورد این تی وی چیه؟چطوره؟برای پلی3 مناسبه؟رزولوشن صفحه در حالت سه بعدی نصف میشه یا 1080 میمونه؟

رزولوشن 3D نصف میشه...چون LG از فناوری Passive استفاده میکنه... و واسه همینه که عینکهاش باطری نمی خوره...!
درکل LG پیشنهاد نمیشه... چون توی 2D هم کیفیت لازم رو نمیده و به پای Samsung نمی رسه...!

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
رزولوشن 3D نصف میشه...چون LG از فناوری Passive استفاده میکنه... و واسه همینه که عینکهاش باطری نمی خوره...!
درکل LG پیشنهاد نمیشه... چون توی 2D هم کیفیت لازم رو نمیده و به پای Samsung نمی رسه...!

حالا شما از برند های سامسونگ و سونی چی پیشنهاد میدین که ارزون باشه؟مثل همین در حد 1 میلیون.

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
حالا شما از برند های سامسونگ و سونی چی پیشنهاد میدین که ارزون باشه؟مثل همین در حد 1 میلیون.

داداش چقدر می خوای هزینه کنی واسه تی وی؟
مدلای ارزون سامسونگ سری ۶ هستش...اونم ۱ تا ۲ مدل... مدلای ارزون سونی هم اصلا بدرد نمی خوره... فقط مدل NX720 به بالا که بالای ۳.۵ میلیون قیمت داره...

داداش زیر ۲ میلیون 3D خوب رو قیدشو بزن... با این بودجه 2D بگیری یهتره...!

Azor

کاربر سایت
Feb 23, 2007
207
نام
شهاب
سلام.
یه تی وی 40 تا 46 اینچ و غیر 3d که اسمارت و ال ای دی هم نبود مشکلی نداره فقط کیفیتش خوب باشه و بین 2 تا 3 میلیون قیمتش باشه چی پیشنهاد میدید؟ برند هم ترجیحاً ال جی نباشه.

آخرین ویرایش:

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
سلام.
یه تی وی 40 تا 46 اینچ و غیر 3d که اسمارت و ال ای دی هم نبود مشکلی نداره فقط کیفیتش خوب باشه و بین 2 تا 3 میلیون قیمتش باشه چی پیشنهاد میدید؟ برند هم ترجیحاً ال جی نباشه.

با این بودجه می تونی هم اسمارت برداری و هم 3D ...

سری ۶ سامسونگ رو بردار...

Azor

کاربر سایت
Feb 23, 2007
207
نام
شهاب
با این بودجه می تونی هم اسمارت برداری و هم 3D ...

سری ۶ سامسونگ رو بردار...

ممنون از پاسختون.ولی مدل خاصی مد نظرتون نیست؟
من یه مدل سامسونگ توی مجتع خلیج فارس دیدم مدلش یادم نیست ولی بزرگترین تلویزیونی بود که اونجا گذاشته بود 6-7 تومن هم قیمتش بود. کیفیتش آدمو دیوونه می کرد. دنبال یه چیز کوچیکتر و ارزونتر با همون کیفیت می گردم.

2909

کاربر سایت
Jun 10, 2011
494
نام
علی رضا مطهری
ممنون از پاسختون.ولی مدل خاصی مد نظرتون نیست؟
من یه مدل سامسونگ توی مجتع خلیج فارس دیدم مدلش یادم نیست ولی بزرگترین تلویزیونی بود که اونجا گذاشته بود 6-7 تومن هم قیمتش بود. کیفیتش آدمو دیوونه می کرد. دنبال یه چیز کوچیکتر و ارزونتر با همون کیفیت می گردم.

پس شما شیراز هستید

مگه مجتمع خلیج فارس صوتی تصویری هم آورده؟؟؟؟:-o

آقا عرفان واجب شد یه سر با هم بریم اونجا:d

حتی نفهمیدید که چند اینچ بود؟؟؟؟

فقط سامسونگ بود یا مارک های دیگه هم هست ؟؟؟؟

Azor

کاربر سایت
Feb 23, 2007
207
نام
شهاب
پس شما شیراز هستید

والا من اولین بار بود اونجا می رفتم. شاید 55 اینچ بود. قیمتشو که دیدم سریع از منطقه دور شدم! دیگه سراغ مشخصاتش نرفتم. سونی و ال جی و یه مارک دیگه هم بود.
یکی می گفت صوتی تصویریش گرونتر از جاهای دیگس. ولی PS3 160GB گذاشته بودن 530 تومن. به نظر ارزونتر میومدن. نمیدونم....

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
والا من اولین بار بود اونجا می رفتم. شاید 55 اینچ بود. قیمتشو که دیدم سریع از منطقه دور شدم! دیگه سراغ مشخصاتش نرفتم. سونی و ال جی و یه مارک دیگه هم بود.
یکی می گفت صوتی تصویریش گرونتر از جاهای دیگس. ولی PS3 160GB گذاشته بودن 530 تومن. به نظر ارزونتر میومدن. نمیدونم....

آره منم ظنیدم قیمت PS3 اونجا خوبه... ولی یکی از دوستام رفته بود ... میگفت که اصلا کپی خور نمیشه...

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
پس شما شیراز هستید

حتما علی جان... ایشالله میام باهم بریم...! عزیزی داداش علی...!

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
سلام.
یک تلویزیون حداقل 50 اینچ با کیفیت خوب اگه بخوام بخرم واسه گیم و فیلم حداقل چه بودجه ای باید در نظر گرفت؟ با حدود 2 تومن میشه چیز خوبی گرفت؟(سه بعدی بودن مهم نیست)

saeedazami

کاربر سایت
Dec 14, 2011
232
نام
سعید
HELP ME

سلام دوستانمی خوایم یهTVبخریم حداکثر 2ملیون تومان.لطفا TVای رو معرفی کنید که موارد زیر رو داشته باشه.1-اندازش بین 40یا42 اینج باشه.2-کیفیت تصویرش عالی باشه مخصوصادوبعدی3-سه بعدی باشه یا نه مهم نیست4-واسه بازی با کنسون عالی باشه یعنی تارمار نباشه 5-سرعت پاسخدهی اش هم بالا باشه6-فول اچ دی باشه 7-دیگه فعلا همین ها به ذهنم رسید.8-ممنون9-...;;);;);;);;);;)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر