خرید مانیتور و تلویزیون های مناسب برای پلی استیشن 3

mojish

کاربر سایت
Jul 3, 2011
79
من خودم تقریبا 3 سال پیش برای ps3 یه سامسونگ سری 6 . 32 اینچ گرفتم خیلی ازش راضیم کیفیتش از خیلی از این led ها بالاتره !!!
ولی الان می خوام عوضش کنم دیگه برای من جواب نمیده !! می خوام یه led بزرگتر از 32 بگیرم به نظرتون چی بگیرم . بیشتر از 4 میلیون هم نمی تونم هزینه کنم ؟؟

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
بمیرم واسه سامسونگ . کلهم قراره منقرض شه . :D چه طرفداری

تنها جلوه متمایزی که این مدل با مدلای دیگه داره اون پایه ظریف و خوشگلشه که شاه کار شده .
فقط حیف نمیشه از امکاناتش به طور کامل استفاده کرد . چون این تلوزیون مکالمه تصویری داره . اس ام اس هم داره :D

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
من خودم تقریبا 3 سال پیش برای ps3 یه سامسونگ سری 6 . 32 اینچ گرفتم خیلی ازش راضیم کیفیتش از خیلی از این led ها بالاتره !!!
ولی الان می خوام عوضش کنم دیگه برای من جواب نمیده !! می خوام یه led بزرگتر از 32 بگیرم به نظرتون چی بگیرم . بیشتر از 4 میلیون هم نمی تونم هزینه کنم ؟؟

والا من اگه از tv راضی باشم دلم نمیاد عوضش کنم به این زودی ها ... ولی اگه انقدر حاضری هزینه کنی همین آخرین مدل سامسونگ رو وردار ..

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
به نظر من زیاد تفاوتی نداره... چون بالاخره قطعات از کره میاد و اینجا ایران فقط سر هم می کنه... اونم تحت لیسانس هست و کارشناسای کره ای بالا سرشونه...

حداقل سامسونگ که همینطوریه... چون خودم با چشم دیدمشون کره ای ها رو...!

تفاوتی ندارن زیاد...

Sent from Samsung GT-P6800 Galaxy Tab. 7.7 using Tapatalk

Mr.Pooya

کاربر سایت
Dec 24, 2010
77
نام
Pooya Raki
دوستان مانیتور LG E2391VR کره ایش هم اومده :

فکر نمی کنم فرقی داشته باشند

اون سایت برای تبلیغات زده کره ای چون اون هم گارانتی مادیران هست و این ها ای هم که تو بازار هستند گارانتی مادیران هستند پس دوتاشون از یکجا وارد می شوند

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
به نظر من زیاد تفاوتی نداره... چون بالاخره قطعات از کره میاد و اینجا ایران فقط سر هم می کنه... اونم تحت لیسانس هست و کارشناسای کره ای بالا سرشونه...

حداقل سامسونگ که همینطوریه... چون خودم با چشم دیدمشون کره ای ها رو...!

تفاوتی ندارن زیاد...

Sent from Samsung GT-P6800 Galaxy Tab. 7.7 using Tapatalk

سامسونگ زیاد خوشم نیومد دیدم دوستمون گرفته پستش زده ساخت ایران ناامید شدم ازش ! :d

فکر نمی کنم فرقی داشته باشند

اون سایت برای تبلیغات زده کره ای چون اون هم گارانتی مادیران هست و این ها ای هم که تو بازار هستند گارانتی مادیران هستند پس دوتاشون از یکجا وارد می شوند
حالا اون سایت رو بیخیال اما اگه از مدلش تو بازار پیدا بشه که پست مانیتور و جعبش اسم کره رو نوشته باشه خودش یه نقطه قوتیه ...

Mr.Pooya

کاربر سایت
Dec 24, 2010
77
نام
Pooya Raki
درود
دوستان لطفا فقط یه مانیتور حداقل 22 فقط و فقط LG برم معرفی کنین
همه امکانات لازم را داشته باشه
با تشکر

سلام

به نظرم E2391VR تا الان بهترین و کامل ترین مدل هست تو برند LG

موفق باشید

---------- نوشته در 01:46 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:39 AM ارسال شده بود ----------

سامسونگ زیاد خوشم نیومد دیدم دوستمون گرفته پستش زده ساخت ایران ناامید شدم ازش ! :d

حالا اون سایت رو بیخیال اما اگه از مدلش تو بازار پیدا بشه که پست مانیتور و جعبش اسم کره رو نوشته باشه خودش یه نقطه قوتیه ...

این مانیتور طراحیش طوری هست که نمیشه پشتش برچسب زد (حداقل برای من که نداشت)

حتی پرت هاش هم پشت پایش وصل می شوند نه به پشت خود مانیتور

اما جعبش که برای من نوشته Made In China

موفق باشید

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
سلام

به نظرم E2391VR تا الان بهترین و کامل ترین مدل هست تو برند LG

موفق باشید

---------- نوشته در 01:46 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:39 AM ارسال شده بود ----------

این مانیتور طراحیش طوری هست که نمیشه پشتش برچسب زد (حداقل برای من که نداشت)

حتی پرت هاش هم پشت پایش وصل می شوند نه به پشت خود مانیتور

اما جعبش که برای من نوشته Made In China

موفق باشید

بله دقت نکردم درسته. پس میشه روش کلاه برداری هم بکنن. رو جعبش بنویسن Made In Corea اما مانیتورش چینی باشه و چون برچسبی نداره احتمال کلاه برداری زیاده .

Mr.Pooya

کاربر سایت
Dec 24, 2010
77
نام
Pooya Raki
بله دقت نکردم درسته. پس میشه روش کلاه برداری هم بکنن. رو جعبش بنویسن Made In Corea اما مانیتورش چینی باشه و چون برچسبی نداره احتمال کلاه برداری زیاده .

به نظرم اگر می خواهید این مانیتور را بخرید اگر نمی تونید از خارج از کشور وارد کنید بهترین راه این هست که گارانتی مادیران بگیرید.

یکوقت شما میری بازار میگن این مدل کره ای هست و گارانتی نداره چون گارانتی مادیران چینی هست اونوقت اگر مشکلی پیش بیاد چکار می کنید ؟

در کل منظورم این بود که به حرف فروشنده زیاد توجه نکنید که بگه کره ای هست یا چینی

موفق باشید

2909

کاربر سایت
Jun 10, 2011
494
نام
علی رضا مطهری
به نظرم اگر می خواهید این مانیتور را بخرید اگر نمی تونید از خارج از کشور وارد کنید بهترین راه این هست که گارانتی مادیران بگیرید.

یکوقت شما میری بازار میگن این مدل کره ای هست و گارانتی نداره چون گارانتی مادیران چینی هست اونوقت اگر مشکلی پیش بیاد چکار می کنید ؟

در کل منظورم این بود که به حرف فروشنده زیاد توجه نکنید که بگه کره ای هست یا چینی

موفق باشید

حرف شما کاملا صحیح و منطقی هست

چون پسر خاله ی من یک 23 الجی از بانه خریده بود ؛ که حالا بعد از 2 سال ؛ صفحه ش سفید شده و برای تعمیر به قطعه ی مین برد نیاز داره

ولی مادیران حتی به طور آزاد هم حاضر نیست این قطعه رو به تعمیر کارها بدهد و هیچ کس هم نمی تونه بدون اون قطعه درسش کنه:(

مادیران هم میگه ارائه ی این قطعه به طور آزاد برای مانیتور های با شماره سریال مادیران هست که گارانتیش تموم شده باشه:|

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
حرف شما کاملا صحیح و منطقی هست

چون پسر خاله ی من یک 23 الجی از بانه خریده بود ؛ که حالا بعد از 2 سال ؛ صفحه ش سفید شده و برای تعمیر به قطعه ی مین برد نیاز داره

ولی مادیران حتی به طور آزاد هم حاضر نیست این قطعه رو به تعمیر کارها بدهد و هیچ کس هم نمی تونه بدون اون قطعه درسش کنه:(

مادیران هم میگه ارائه ی این قطعه به طور آزاد برای مانیتور های با شماره سریال مادیران هست که گارانتیش تموم شده باشه:|

منم این مورد رو داشتم که مجبور شدم رو بیارم به مادیران . ولی این گارانتی اونقدر هم که باید تعهد داشته باشه نداره.
اونایی که از شهرستان قراره جس گارانتی دار بگیرن حتما خودشون پا شن برن تهران و از مرکزش خرید کنن . چون جز اونجا کسی بهتون جوابگو نیست.
قطعات رو هم مادیران تولید نمیکنه که گارانتی درست درمون بده. چه گارانتی باشه چه نباشه مطمئن باشید پول تعمیر رو تمام و کمال ازتون میگیرن پس زیاد به گارانتی دل نبندید
درسته از متفرقه گرفتن شانسیه ولی اینا که خودشون تولیدش نکردن که بگیم بدل .
مطمئن باشید اگه قراره دست برده بشه تو مانیتور اولین کسی که از قبل این کار رو کرده خود مادیرانه.

پس زیاد رو گارانتی ایران دل نبندید.

گارانتی زمانی معنی داره که جنس یا کمال و تمام به دست خود نمایندگی تولید شده باشه و یا نماینده فقط رابط بین فروشگاه خارجی باشه و بس .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر