خرید مانیتور و تلویزیون های مناسب برای پلی استیشن 3

APC

کاربر سایت
Jan 14, 2007
82
:(
خوب یه مانیتور مناسب معرفی کنید;)
Samsung 205BW مطمئن نیستم درست باشه خوب بگیرم؟
مرسی از راهنماییتون

در ضمن این کابل HDMI to DVI رو از کجا میتونم تهیه کنم؟
940BW خوبه...;) هم برای PS3 و هم برای X360! اون 205BW که گفتین ارزش نداره!:( برای یک اینچ باید 130 تومن بیشتر پول بدین! تازه همچنان 720p هم هست و به 1080p نمیرسه... در نتیجه همین 940BW!:p

اون کابل رو هم یکی از دوستان من میفروخت، (تاپیکش هم تو بازارچه بود!) ولی خب الان نداره!:cheesygri شاید براش برسه تا اواسط تیر ماه! همون تاپیک رو چک کنین که اگه بیاد اونجا مطرح میشه!‌ :)

A l i

کاربر سایت
Oct 21, 2006
260
نام
علی امامی
:biggrin1:تفاوت را احــــــــســـــــــــــــاس کنید:biggrin1:
my.php

my.php

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
دوستان من تلویزیون samsung R81 دارم می خوام PS3 رو از طریق hdmi وصل کنم روی کدوم رزولیشن بهتره 720p یا 1080i

اولا بهتون تبریک میگم چون که یکی از بهترین HDTV های روز رو دارید!

در مورد تفاوت 720p و 1080i هم باید به طور کلی گفت که اصولا تفاوت چندانی ندارن ، بستگی به خودتون داره.

مثلا بهتره برای بازی های اکشن (کلا همه بازی ها) که سرعت زیادی دارن ؛ از 720p استفاده بشه چون تصاویر رو نرم تر (smooth) و روان تر اجرا می کنن ؛ یا مثلا برای یه مستند HD که Frame rate کم هستش و جزییات بیشتر مهمه ؛ بهتره رو 1080i بذارید.

در ضمن توی R81 برای بازی ؛ بهتره حالت Game mode رو فعال کنید.

موفق باشید.

A l i

کاربر سایت
Oct 21, 2006
260
نام
علی امامی
با سلام
1.من میخواستم ببینم مانیتور واید این بازی های کامپیوتر که با همین معمولیا بازی میکریدمو چه جوری نشون میده؟ خراب که نمیشه؟
2.بعد من مانیتورم L1752S LG هست ازش راضیم میخواستم ببینم که توی PS3 تمام بازیها بالا و پایین سیاهه ؟ یا اینکه من دیگه نرم مانیتورمو بفروشم.

3.یه سوال دیگه هم دارم تفاوت اصلی 940BW با L194WT LG چی هست چون من LG هرو راحتتر میتونم بخرم.

4.بعد شنیدم که 940BW با کابل DVI کیفیتش خیلی پایین میاد درسته؟؟

5.همه 940 ها مشکی هستند؟؟

ممنون میشم از راهنماییتون:love:

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
نظرتون درباره ي lg l194wt چيه كانترستش 1:2000 هستش ولي samsung 940bw فكر كنم 1:700 هستش.
من 940 bw رو دیدم- احتمالا تا چند روز دیگه هم lg194wt رو میبینم. اگه بتونم از یارو بگیرم و بیارم خونمون ps3 رو میذارم اتحان میکنم ببینم کدوم بهتره.

A l i

کاربر سایت
Oct 21, 2006
260
نام
علی امامی
من فقط اینو میدونم که این مانیتورهای LG همش یه استاندارد خاص خودشو داره مثل P.M.P.O که ییهو عدد وات رو میبره بالا این LG ها هم کنتراست همش به صورت DFC بیان میشه مثلا مانیتور من L1752S 4.3 LCD کنتراست 1600:1 DFC زده.

ولی خارج از اینها مانیتور های LG موتور پردازَی به نام Force Engine دارند که توی پردازش رنگها کمک خوبی به مانیتور میکنه.

اگه اون سوالای منم دوستی هست که اطلاع داره خواهشا دریغ نکنه.
ممنون.

S.W.A.T

کاربر سایت
Dec 26, 2006
80
نام
sajad
من یه سوال داشتم حالا پست های قبلم خوندم ولی ............
میخواستم بدونم برا ps3 دو مانیتور زیر چه طورند
1- LG F700p یا همون لبخند
2- سیاه و فام LG
بعدش اگه بخوام وصلش بکنم به مانیتور کیفیتش افت نمیکنه
و اینکه چه چیزایی لازم داره که وصلش کنم

بعد من شنیدم که TV HD لامپ تصویر دار هم اومده یا همون CRT اگه امده کیقیتش چه طوره و قیمتش

A l i

کاربر سایت
Oct 21, 2006
260
نام
علی امامی
آقای stonecold یا kung_mf خودمون!

این مانیتوری که خریدی 940Bw از کجا گرفتی؟
به چه قیمتی؟ و چه رنگیه؟

rayansaba.com هم مانتورش سیلور هست ولی من مشکیشو می خوام!
میده 290.000 +3000 پول باربری =293.000 خداییش خیلی قیمت مشتیه اینجا مجتمع پگاه میگه 330000 فکر کرده با .... طرفه.

A l i

کاربر سایت
Oct 21, 2006
260
نام
علی امامی
من یه سوال داشتم حالا پست های قبلم خوندم ولی ............
میخواستم بدونم برا ps3 دو مانیتور زیر چه طورند

بعدش اگه بخوام وصلش بکنم به مانیتور کیفیتش افت نمیکنه
و اینکه چه چیزایی لازم داره که وصلش کنم

بعد من شنیدم که TV HD لامپ تصویر دار هم اومده یا همون CRT اگه امده کیقیتش چه طوره و قیمتش

دوست عزیز اطلاعات ناچیز من میگه که اگه قصد خرید داری واید بگیر که به صرفه ترینش همین 940 هست با اون l194w الجی که 40 تومن گرونتره!

در مورده HD-TV با لامپ تصویر بله هست من به شخصه کیفیت کنسول رو روش امتحان نکردم ولی سونیش 690000 بود. که البته وردی HD هم ندارند به اصطلاح همون کامپوننت 5 تایی رو 2 تا ازش داره واسه 2 تا دستگاه.
1- LG F700p یا همون لبخند 2- سیاه و فام LG

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر