خرید مانیتور و تلویزیون های مناسب برای پلی استیشن 3

nima_rock

کاربر سایت
Jun 11, 2008
48
نام
نيما
سلام من يه SONY40bravia دارم كه HD نيست 2روز پيش به يه TV HD با كابل HD وصل كردم توپ بود ولي حالا كه اومدم به TV خودم با كابل معمولي وصل كنم كنسول روشن ميشه ولي تصوير نميده راهنمايي كنيد تورو خدا

X360-Gamer

کاربر سایت
Jun 3, 2009
200
نام
محمد
سلام من يه SONY40bravia دارم كه HD نيست 2روز پيش به يه TV HD با كابل HD وصل كردم توپ بود ولي حالا كه اومدم به TV خودم با كابل معمولي وصل كنم كنسول روشن ميشه ولي تصوير نميده راهنمايي كنيد تورو خدا

وقتی کنسول رو روشن میکنی دستت رو روی کلید روشن نگه دار که بعد از چند ثانیه کنسول خاموش بشه.
یعنی با کلید لمسی جلوی کنسول که روشن میکنی دستت رو نگه دار...

وقتی خاموش شد کنسول رو دوباره روشن کن.
با این کار تنظیمات تصویر ریست میشه و فکر کنم مشکلت حل بشه. ;)

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد

نیما جان حرف جناب x360-gamer درسته اما وقتی دستگاه رو روشن کردی دستت رو از کلید روشن بر ندار و بزار بوق برنه که تنظیمات ریست شه و بعد تصویر رویه همون کابلی که وصل کردی ست می شه!! متاسفانه تو کرمان هیچکس اینارو یاد نداره که به مشتری موقع خریدش بگه خودم به شخصه دیدم که خیلی ها مشکل تو رو دارن;)!!

sky-bazicenter

کاربر سایت
Jun 9, 2010
11
خرید از بانه کار درستیه؟به ریسکش می ارزه؟
یکی هست که g10 رو میاره 1.100 یعنی 400 زیر قیمت!
کلا برای این مدل امکان بروز مشکل چند درصده؟
راستی از راهنماییهای قبلیتون ممنون من بلاخره تصمیم به خرید g10 کردم!

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
اینجور سوالا معمولا سلیقه ایه پاسخش! به نظر من 50 50 بخری اگه درست بود که حال میکنی اگه خراب بود باید بندازیش دور! (نظر شخصی)!

Ayuna

♫ Tu ♪ Tu ♪ Ru
کاربر سایت
Jun 18, 2008
647
نام
امیر

آخرای پارسال رفته بودم اونجا - بنداز بندازه - اصلا فکرشم نکن
۴۰۰ پول بیشتر دادن میارزه تا اینکه به قول دوستمون خراب بود بندازیش دور , در ضمن اون ۴۰۰ اضافه دود نمیشه که میشه پول گارانتی , خدمات و ...

اتفاقا برعکس تصورات خدمات و گارانتی بسیار کارامد هست - من همکارم برای خونه خودش و خونه پدرش ۲تا S10 گرفت , جالبه مال پدرش بعد از چند دقیقه خاموش شده و دیگه روشن نشده - فرداش از پیش من زنگ زد با آژانس از خونه فرستادن یدونه نوشو با همون آژانس براش ارسال کردن

شک نکن برو از نمایندگیش بگیر خیال خودتو راحت کن

a-samani

کاربر سایت
May 19, 2009
88
نام
امین
?

یه مانیتور معرفی کنید قیمتش خوب باشه خروجی hdmi داشته باشه و کلا full hd هم باشه.
بعد این مانیتور ها که اسپیکر دارن خوبه؟؟
یه راهنمایی کنید.

Am8!N

کاربر سایت
May 20, 2010
134
در ضمن دوستان میخوام 32 یا 46 باشه مارکشم سونی یا سامسونگ باشه
من بهت 100درصد سونی رو پیشنهاد میدم.من هم مثل تو چند هفته ایی شد گشتم ببینم حدود 1میلیون چی بخرم.آخر رسیدم به w550سونی

اینم پست قبلی خودم
دوستان من w550 اینچ32 گرفتم.خیلی ازش راضی هسم.قیمتش ام عالی گرفتم840با 2سال گارانتی ایران بازرگان.خود فروشگاهای سونی1020هم گذاشتن واسه فروش.تو این رنج سام32 ال ای دی بود و 32پاناسونیک v10ال سی دی.که سام مثه همه کره ایی و چینی ها لاف زیاد میزنن و اون عدد ها تنها در حد 1عدد هسن مثلا 100هرتز واقعی نیست و عمرا ال ای دی نیست و ... .

خلاصه دوستان w550 فوق العادس من هم خودم اینو نمیگم کسی که در p30world بهش استاد ال سی دی میگن بهم معرفی کرد.

در ضمن ex400هم اومده تو رنج w550 هس و مغازه دارایی که w550ندارن یا... الکی دروغ میگن ex400بهتره ولی اینطور نیست و w550 یک چیز دیگس;)

مشخصات w550
http://www.sony.co.ir/product/klv-46w550a

Am8!N

کاربر سایت
May 20, 2010
134
یه مانیتور معرفی کنید قیمتش خوب باشه خروجی hdmi داشته باشه و کلا full hd هم باشه.
بعد این مانیتور ها که اسپیکر دارن خوبه؟؟
یه راهنمایی کنید.
همون مانیتور تی وی که Niko Bellic جان معرفی کرده بود به من رو بهت پیشنهاد میدم.ال جی M2794
27 اینچه و فول اچ دی و بهمراه اسپیکر و اچ دی ام آی و...

آخرین قیمتم واسه پنجشنبه هست 380تومن پاساژ ایران

zeuos

کاربر سایت
May 17, 2010
107
نام
Hidennnn
من بهت 100درصد سونی رو پیشنهاد میدم.من هم مثل تو چند هفته ایی شد گشتم ببینم حدود 1میلیون چی بخرم.آخر رسیدم به w550سونی

اینم پست قبلی خودم
lمرسی دوست عزیز واقعا خوبه برای شما چند اینچه ؟
من بینه این و 6 B650 سامسونگ موندم
سونی طراحیش قشنگ نیست نمیدونم چرا

D the D

کاربر سایت
Dec 4, 2009
183
نام
I'M SASAN IN CLOAK OF D the D
آقایون میشه یه مانیتور عالی و به طور کلی بهترین ترجیحا sony که 2 تا پورت HDmi داشته باشه ( می خوام pc و ps رو با هم بهش وصل کنم فقط بیینشون سوییچ کنم ) قیمت مهم نیست ....... پیشنهاد کنین ؟؟؟

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
آقایون میشه یه مانیتور عالی و به طور کلی بهترین ترجیحا sony که 2 تا پورت HDmi داشته باشه ( می خوام pc و ps رو با هم بهش وصل کنم فقط بیینشون سوییچ کنم ) قیمت مهم نیست ....... پیشنهاد کنین ؟؟؟

دوسته عزیز سونی که باید قیدش رو بزنی چون شاید واسه تلویزیون خوب باشه اما مانیتورش تو ایران نه زیاد پیدا می شه نه زیاد طرفدار داره به نظر من شما LG 2261VP بگیرین از تظر تصویر تست شده اکثریت بچه های سایت و خود بنده هستش و همه جوره قبولش داریم پورت hdmi dvi vga هم داره که می تونین pc رو با dvi بزنید که همون کیفیت hdmi رو بهتون می ده واسه ps هم hdmi استفاده کنید چون مانیتور با 2 تا پورت hdmi تو بازار نیستش!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر