خرید مانیتور و تلویزیون های مناسب برای پلی استیشن 3

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
هنوز 3d شو ندیدی نه رفتم از نزدیکدیدمش خیلی نازه
نه هنوز گذاشتمش واسه بعد امتحانا
خود نمایندگی هم بلوری رو بهش وصل نکرده هنوز.
از فکرم بیرون نمیاد . هر جور شده باید ببینمش./:)

خود سونی یه فیلم ازش پخش میکنه ولی همه شون یکمی اغراق دارن.
اما همینجوریش هم خیلی خوب بود.
این فیل رو که میبینی توی فیلم هم حالت سه بعدیش همینطوریه. حتی بعضی جاها از کناره ها ( چپ و راست ) همچین زده بود بیرون انگار نه انگار.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: nimroo

IIXX_SHAYAN_XXII

کاربر سایت
Mar 22, 2008
329
من چند هفته پیش یه led 3d sony دیدم تو نمایندگیش 46 اینچ بود .
در یک کلام میتونم بگیم اشغال بود اونم به معنای واقعی .
اگر پاناسونیک و سامسونگ رو ببینید بعد سونی رو میفهمید چی میگم .

• Like
Reactions: nimroo

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
من چند هفته پیش یه led 3d sony دیدم تو نمایندگیش 46 اینچ بود . کدوم مدل؟
در یک کلام میتونم بگم ... بود اونم به معنای واقعی .
اگر پاناسونیک و سامسونگ رو ببینید بعد سونی رو میفهمید چی میگم .
این جمله یعنی اینکه شما تنها با یکبار امتحان از 3D این سه . متوجه شدید که سونی بدرد نمیخوره

اگر میشه مدلی که شما رو به این شدت آشفته کرده . بگید تا ببینم واقعا چیزی که میگید صحت داره یا نه. خواهشن همون مدلی رو که خودتون دیدید اسم ببرید. مخصوصا سامسونگ.

nimroo

کاربر سایت
May 23, 2010
177
نام
میلاد
سلام دوستان :

کمک کمک کمک

من سریع میخواهم مانیتور بخرم این مدل که میگم نظرمو جلب کرده . حالا شما بگید خوبه یا نه . دوستانه بگید ها . مرسی .

bx2285
hdmi
fullhd
2ms
led

فقط سریع بگید . بخرم یا نه . مرسی

http://www.samsung.com/us/computer/monitors/LS22B5HVFH/ZA-features

IIXX_SHAYAN_XXII

کاربر سایت
Mar 22, 2008
329
این جمله یعنی اینکه شما تنها با یکبار امتحان از 3D این سه . متوجه شدید که سونی بدرد نمیخوره

اگر میشه مدلی که شما رو به این شدت آشفته کرده . بگید تا ببینم واقعا چیزی که میگید صحت داره یا نه. خواهشن همون مدلی رو که خودتون دیدید اسم ببرید. مخصوصا سامسونگ.
مدل سونی و پاناسونیک رو یادم نیست .
من روی سامسونگ led مدل c8000 یه کارتون دیدم ولی حتی با این حال از سونی بهتر بود .
پاناسونیک هم که عالی بود یه فیلم زیر دریا روش دیدم که تصویر تا دم صورتت قشنگ میومد.
تو سونی که من دیدم در عرض 2 دقیقه چشم شروع به سوختن کرد و سرگیجه گرفتم در حالی که با پاناسونیک و سامسونگ بیشتر از 5 دقیقه دیدم و اینطوری نبود در ضمن تا یه ضرم اینور اونور میشدی تار میشد و 3d از بین میرفت بازم در حال که پاناسونیک و سامسونگ یک صدم اینم تار نمیشد فیلم زیر دریا بود و در ضمن تصاویر بیرون نمیومد فقط یه تیکه یه لحظه اومد بیرون و بعد سریع محو شد .
تو نمایندگی سونی تو شریعتی اون نمایندگی اولیه رفتم فقط یه مدل 3d داشت اونم led بود 46 اینچ و قیمتش فضایی بود به همراه یه سینما خانگی بلوری پلیر 6 ملیون و 700 و خورده ای .
قبلا هم یکی دیگه بهم گفته بود که سونی خیلی بده منم اون موقع بهش گفتم برو بابا مگه میشع سونی بد باشه ولی وقتی خودم دیدیم .
حالا نمیدونم فیلمی که دیدم بد بوده یا چیز دیگه ولی اونی هم که قبلا بهم گفته بود روش بازی کرده بود فکر کنم killzone 3 هم بود .
راستی پاناسونیک پلاسما بود .

• Like
Reactions: 4th

nimroo

کاربر سایت
May 23, 2010
177
نام
میلاد
سلام دوستان :

کمک کمک کمک

من سریع میخواهم مانیتور بخرم این مدل که میگم نظرمو جلب کرده . حالا شما بگید خوبه یا نه . دوستانه بگید ها . مرسی .

bx2285
hdmi
fullhd
2ms
led

فقط سریع بگید . بخرم یا نه . مرسی

http://www.samsung.com/us/computer/m...FH/ZA-features

avannn

کاربر سایت
May 23, 2010
559
نام
آوان
سلام به دوستان عزیز

خوب من EX720 امتحان کردم

فیلم avatar 3D هم گذشت روش یه تست لذتبخش بود

برخلاف گفته دوستمون باید بگم زاویه دید‌ HDTV های ۲۰۱۱ خیلی‌ بهتر شده

واقعا آدم مجذوب میشد

من که خودم مشکله چشمی ندارم و عینکی نیستم.یه مدل عینک آورد بود،که میگفت لبهش پهنتر شده،و کامل از ورود نور جلوگیری می‌کنه.سر درد نگرفتم.

قبلا CINAMA 3D الجی رو امتحان کرده بودم

تصویر سونی خیلی‌ شفاف تر و با کیفیت بهتر

تصویر الجی کیفیت در حد نصف سونی ولی‌ روشنتر،و همچنین سبک بودن عینک

امیدوارم کمک کرده باشه

من که تصمیمم قطعی شده برای خرید

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
سلام دوستان : سلام . خوش اومدی
من سریع میخواهم مانیتور بخرم این مدل که میگم نظرمو جلب کرده . حالا شما بگید خوبه یا نه . دوستانه بگید ها . حتما . مرسی .
bx2285 فکر کنم منظورتون BX2250 باشه.
hdmi
fullhd
2ms
led
http://www.samsung.com/us/computer/monitors/LS22B5HVFH/ZA-features
میلاد جان این مدل تقریبا بی نقصه اما هنوز ریویوی کاملی نداره . همچنین یوزر زیادی هم نظر ندادن در موردش ( سایت آمازون و سی نت رو شاخص قرار دادم ) . حتی سرچ فارسی هم چیز زیادی نشون نمیده.
اما با این حال مورد قبوله به شرطی که قیمت مناسبی داشته باشه.
" کلیک "
فقط سریع بگید . بخرم یا نه .
در این مورد نمیشه قطعی نظر داد . بهتره کمی صبر کنید.
من روی سامسونگ led مدل c8000 یه کارتون دیدم ولی حتی با این حال از سونی بهتر بود .حتما باید این مدل رو ببینم. شاید حق با شماست.
پاناسونیک هم که عالی بود یه فیلم زیر دریا روش دیدم که تصویر تا دم صورتت قشنگ میومد.
دقیقا مثل سونی
تو سونی که من دیدم در عرض 2 دقیقه چشم شروع به سوختن کرد و سرگیجه گرفتم
سازگاری با چشم افراد متفاوته . بعضی اشخاص این حالت رو پیدا میکنن اما بقیه اینطور نیستن.
در حالی که با پاناسونیک و سامسونگ بیشتر از 5 دقیقه دیدم و اینطوری نبود در ضمن تا یه ضرم اینور اونور میشدی تار میشد و 3d از بین میرفت بازم در حال که پاناسونیک و سامسونگ یک صدم اینم تار نمیشد فیلم زیر دریا بود و در ضمن تصاویر بیرون نمیومد فقط یه تیکه یه لحظه اومد بیرون و بعد سریع محو شد . این قسمت در مورد سونی صحت نداره
تو نمایندگی سونی تو شریعتی اون نمایندگی اولیه رفتم فقط یه مدل 3d داشت اونم led بود 46 اینچ و قیمتش فضایی بود به همراه یه سینما خانگی بلوری پلیر 6 ملیون و 700 و خورده ای . مدل HX800 رو تماشا کردید.
این مدلی که شما دیدید من و چند نفر از دوستان هم دیدن اما ناراضی نیستن. شما اولین نفر هستید . کاش یکبار دیگه هم امتحان کنید اما اینبار کمی صبر کنید تا چشمتون به تصویر عادت کنه بعد حتما 3D واقعی رو احساس میکنید.
خود من وقتی که برای اولین بار 3D تماشا میکردم . بعد از زدن عینک و طی چند لحظه هنوز منتظر تصاویر بیرون از TV بودم اما بعد مدتی متوجه شدم که تصاویر در حقیقت کنار خودم بودن .
یعنی شما چیزی رو میبینید که هیچ وقت مشاهده نکردید .
پس باید چند بار و مداوم نگاه کنید تا مفهوم اصلی سه بعدی رو با چشم ببینید . شنیدن کافی نیست.
سلام به دوستان عزیز علیک سلام
خوب من EX720 امتحان کردم.
فیلم avatar 3D هم گذاشت روش یه تست لذتبخش بود
برخلاف گفته دوستمون باید بگم زاویه دید‌ HDTV های ۲۰۱۱ خیلی‌ بهتر شده
واقعا آدم مجذوب میشد

من که خودم مشکله چشمی ندارم و عینکی نیستم.یه مدل عینک آورد بود،که میگفت لبهش پهنتر شده،و کامل از ورود نور جلوگیری می‌کنه.سر درد نگرفتم.
امیدوارم کمک کرده باشه
آوان عزیز خیلی کم توضیح میدی.
مثل اینکه آدمو تا چشمه میبری ولی تشنه بر میگردونی:d

من که تصمیمم قطعی شده برای خرید. انشالله
در مقایسه با HX800 چطور بود . چیزی واسه گفتن داشت؟
زاویه دید با 3D . مثلا چقدر؟
تصویر موقع زاویه وار دیدن بیرون میومد؟
عینکی که میگی همونیه که من " عکسـ " ـشو گذاشتم ( قیمت؟ ) یا یه مدل دیگه بود؟
واقعا بدون ترنزمیتر یا کانکتور کار میکرد؟

دوستان توضیحات دیگه ای خواستید . از آوان بپرسید . رحم نکنید.:d
بچه ها بهتون توصیه میکنم حتما برای 3D بازی کردن sony bravia NX-710 رو امتحان کنید.............
ما تازه 3 ماهه خریدیم چند؟ فوق العادست...........
خوش اومدی به جمع ما.

مدل NX710 هم از جمله شیکترین TV هاست
دیدنش به صورت خاموش هم لذت داره.
مبارکتون باشه. مدل خوبی خریدید.
ولی کاش بیشتر درموردش توضیح میدادید تا من و دوستان هم استفاده کنیم

avannn

کاربر سایت
May 23, 2010
559
نام
آوان
سلام >:d<

بله همین عینک بود :x

قیمت هم یادم رفت بپرسم،دفعه بد میپرسم

عینک با tv سینک می‌شه:x

hx800 تست نکردم

آقا حمید خودتم می‌خوای EX720 بخری؟

زاویه دیدش یه چیز تو مایه‌های همین هست cinama 3d که LG اینقدر روش مانور میده

آخرین ویرایش:

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
سلام >:d<
بله همین عینک بود :x
قیمت هم یادم رفت بپرسم،دفعه بد میپرسم ممنون میشم
عینک با tv سینک می‌شه:x
hx800 تست نکردم حتما تست و مقایسه یادت نره؟
زاویه دیدش یه چیز تو مایه‌های همین هست cinama 3d که LG انقدر روش مانور میده
آقا حمید خودتم می‌خوای EX720 بخری؟
بله. ولی هنوز دارم تحقیق میکنم. و اگه 3D یش چیزی که میخوام نباشه شاید بدون 3D بگیرم.

آخرین ویرایش:

marg11

کاربر سایت
Apr 29, 2009
91
بله. ولی هنوز دارم تحقیق میکنم. و اگه 3D یش چیزی که میخوام نباشه شاید بدون 3D بگیرم.

نه عجله نکن منم این مدل رو در نظر دارم ولی اگه این نشه مدلهای جدید پلاسمای پاناسونیک دارن میان تو بازار اونوقت از اونا میگیرو
http://www2.panasonic.com/consumer-electronics/shop/VIERA-Televisions/VIERA-3D-HDTVs/model.TC-P42ST30_11002_7000000000000005702

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
نه عجله نکن منم این مدل رو در نظر دارم ولی اگه این نشه مدلهای جدید پلاسمای پاناسونیک دارن میان تو بازار اونوقت از اونا میگیرو
http://www2.panasonic.com/consumer-...Vs/model.TC-P42ST30_11002_7000000000000005702
ممنون
ولی به خاطر مچ راحتی که با PS3 داره . ترجیح میدم سونی بگیرم.
در ضمن اگه بنیان گذار 3D نتونه نظر منو جلب کنه . هیچ برند دیگه ای تواناییش رو نداره .

------------------- SONY -------------------

saman.t

کاربر سایت
Jun 21, 2011
4
آقا مرسی از توجهتون ولی شما اگه لطف کنید بگید دقیقا چه اطلاعاتی میخواین که من در خدمتتون بگدارم!!
ما از بانه خریدیم به قیمت 3000000 تومان با 4 تا عینک که اگه از نمایندگی میخواستین بگیرید براتون نزدیکه 5000000 با 4تا عینک آب میخورد!

• Like
Reactions: 4th

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر