خرید مانیتور و تلویزیون های مناسب برای پلی استیشن 3

fictionarea

کاربر سایت
نام
حسین
نه دادش همه چی full HD بودن نیستش که Hd ready با Full HD تفاوتش خیلی کمه
شما فقط HD ready یا full ؤو در نظر بگیر وگرنه خیلی فرق نداره
رزولشن - پیکسل و ... خیلی مهمتره
از همه مهمتر اینا led هستن یا lcd ؟

اول از همه معذرت می خوام برای لهن احتمالا تندم :
خدایی خودت فهمیدی چی میگی ؟
full HD با HD Ready زمین تا آسمون فرقشه . تازه بسته به شرایط استفاده حتی فرقش تو 22 اینچ اونقدر زیاد میشه که خفاشم از 10 متری تشخیص میده .
شما اول میگی فرقی نداره بعد میگی رزولیشن و پیکسل مهمتره .
اولا اون فرقی نداره فرقش دقیقا در رزولیشن و پیکسل هست . در ثانی روزلیشن با پیکسل رابطه مستقیم داره و اصولا نشون دهنده یک چیزن نه دو تا چیز .
اون فول بودن یا ردی بودن اتفقا دقیقا و فقط و فقط فرقش در همون رزولیشن و پیکسله که البته همونجور که بیان شد اون دو مقوله آخر یکی هستن .
اصولا چرا راهنمایی اشتباه می کنی ؟ به اون دنیا اعتقاد نداری فکر وجدان این دنیارو بکن . ;)
بازم ببخشید اگه بد حرف زدم ولی لازم بود .

bnc

کاربر سایت
نام
کاظم
اول از همه معذرت می خوام برای لهن احتمالا تندم :
خدایی خودت فهمیدی چی میگی ؟
full HD با HD Ready زمین تا آسمون فرقشه . تازه بسته به شرایط استفاده حتی فرقش تو 22 اینچ اونقدر زیاد میشه که خفاشم از 10 متری تشخیص میده .
شما اول میگی فرقی نداره بعد میگی رزولیشن و پیکسل مهمتره .
اولا اون فرقی نداره فرقش دقیقا در رزولیشن و پیکسل هست . در ثانی روزلیشن با پیکسل رابطه مستقیم داره و اصولا نشون دهنده یک چیزن نه دو تا چیز .
اون فول بودن یا ردی بودن اتفقا دقیقا و فقط و فقط فرقش در همون رزولیشن و پیکسله که البته همونجور که بیان شد اون دو مقوله آخر یکی هستن .
اصولا چرا راهنمایی اشتباه می کنی ؟ به اون دنیا اعتقاد نداری فکر وجدان این دنیارو بکن . ;)
بازم ببخشید اگه بد حرف زدم ولی لازم بود .
اقا ممنون !
FUll HD Res 1920 * 1080 هست اگه اشتباه نکنم .. و باقی کمتر باید باشه!

P.O.P

کاربر سایت
نام
Davood
سلام...
امیدوارم حالتون خوب باشه...
می خواستم بدونم آیا هر مانیتوری که ورودی dvi داره میشه به ps3 وصل کرد؟
ممنون میشم جوابمو بدین چون دارم مانیتور می گیرم.
یه مدل lg دیدم فکر می کنم w2053tq بود..

anonymous

کاربر سایت
سلام...
امیدوارم حالتون خوب باشه...
می خواستم بدونم آیا هر مانیتوری که ورودی dvi داره میشه به ps3 وصل کرد؟
ممنون میشم جوابمو بدین چون دارم مانیتور می گیرم.
یه مدل lg دیدم فکر می کنم w2053tq بود..
چرا نشه. فقط باید یه کابل dvi به hdmi یا مبدل کابل hdmi به ورودی dvi بگیری.

P.O.P

کاربر سایت
نام
Davood
چرا نشه. فقط باید یه کابل dvi به hdmi یا مبدل کابل hdmi به ورودی dvi بگیری.
ممنون که جواب دادی...
آخه یه بنده خدایی می گفت بعضی از مانیتورها جواب نمی ده بایدhdcp داشته باشه..
باز اگه چیز دیگه ای هست ممنون میشم بگید.

anonymous

کاربر سایت
ممنون که جواب دادی...
راستش رو بخوای در اون مورد چیزی نشنیدم. من فقط مانیتور قبلیم dvi بود و از همین روش استفاده میکردم و مشکلی هم نداشتم. بهتره بیشتر بپرسی.

fictionarea

کاربر سایت
نام
حسین
ممنون که جواب دادی...

اون بنده خوب خدا کاملا درست می گفته . البته اینم بگم 3 - 4 سال پیش این HDCP پدیده ای بود و تعداد مانیتور هایی که پشتیبانی می کردن ... انگشت شمار . الآن قاعدتا باید مانیتورهای جدید همه این استاندارد رو داشته باشن . برای اطمینان کافیه سایت محصول رو چک کنی . حتما این استاندارد رو اونجا مشخص کرده . ;)

bnc

کاربر سایت
نام
کاظم
یکی یه جواب بده تورو خدا

LG M2794DP 27 inch Widescreen 5ms DVI Multimedia Full HD LCD TFT TV / Monitor with TV Tuner - Gloss Black * DVB Digital Video Broadcasting * HDMI Interface * SRS WOW, Dolby Surround sound technologies * Auto/Manual Clock & Timer * Certified for Windows Vista Premium به نظر بد نمیاد!! خوبه !! هم FULL HD هست و هم TV هست و هم ورودی HDMI داره!! اگه اشتباه نکنم 450! Manufacturer's Description From watching sports on television to movies, games and web browsing on the monitor, it's time to enjoy 24 hours of endless entertainment in your own space with the LG TV Monitor. You can enjoy easy and convenient access to AV devices such as a Blu-ray player, VCR, Video game console, Camcoders and more with the M2794DP. No external HDTV receiver box is required to watch TV; the high-performance built-in Digital TV tuner will deliver vivid digital images. Product Description 27" TFT-LCD 1920x1080 2/5ms 400cd/m² 20000:1 کاملا اینجا در مورد LCD توضیح داده شده !

mehdish

کاربر سایت
نام
مهدی
سلام لطفا میشه منو راهنمایی کنید:-/:-/:-/:-/:-/
من تازگی یه مانیتور سامسونگ مدل p23500 گرفتم واسه بازی وpc اما تصویر تو قسمتهای روشن و پر نور بازیها مثل alan wakeو....وفیلمها حتی پوست بدن آدما به صورت هاله های بد رنگ و زشت در میاد میخواستم ببینم تنظیماتی نداره که بشه درستش کرد واقعا توی بعضی از بازیها مثل alan قابل تحمل نیست خواهش میکنم اگه کسی وارده کمک که:(:(:(:(:(:(:(:(:(

P.O.P

کاربر سایت
نام
Davood
اون بنده خوب خدا کاملا درست می گفته . البته اینم بگم 3 - 4 سال پیش این HDCP پدیده ای بود و تعداد مانیتور هایی که پشتیبانی می کردن ... انگشت شمار . الآن قاعدتا باید مانیتورهای جدید همه این استاندارد رو داشته باشن . برای اطمینان کافیه سایت محصول رو چک کنی . حتما این استاندارد رو اونجا مشخص کرده . ;)
ممنون ...
خیلی کمکم کرد...

bnc

کاربر سایت
نام
کاظم
من روی TV عادی پلی استیشن رو نصب کردم !نشون نمیده! ! یعنی حتما باید LCD بگیرم !؟ :(
البته قبلا داداشم روی LCD ش با HDMI وصل کرده!! به نظرتون مشکل از اینه !؟

King-1

کاربر سایت
نام
vahid
من روی TV عادی پلی استیشن رو نصب کردم !نشون نمیده! ! یعنی حتما باید LCD بگیرم !؟ :(
البته قبلا داداشم روی LCD ش با HDMI وصل کرده!! به نظرتون مشکل از اینه !؟

دکمه پاور نگه دار سه تا بوق میزنه تصویر میاد>:d<

mehdish

کاربر سایت
نام
مهدی
سلام لطفا میشه منو راهنمایی کنید:-/:-/:-/:-/:-/
من تازگی یه مانیتور سامسونگ مدل p23500 گرفتم واسه بازی وpc اما تصویر تو قسمتهای روشن و پر نور بازیها مثل alan wakeو....وفیلمها حتی پوست بدن آدما به صورت هاله های بد رنگ و زشت در میاد میخواستم ببینم تنظیماتی نداره که بشه درستش کرد واقعا توی بعضی از بازیها مثل alan قابل تحمل نیست خواهش میکنم اگه کسی وارده کمک که:(:(:(:(:(:(:(:(:([/QUOTE

کسی نبود به ما کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر