خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,388
نام
Matthew
شرکت یوزر و پی وی رو بگیری و مودمت رو کانفیگ کنی
کانفینگ مودمم که کاری نداره تو نت توضیحات اکثر مودم ها هست .اگر خودتم انجام ندی میان برات انجام میدن چون پولشو میگیرن :D
همین منظورم کانفیگ مودم هست... تا حالا انجام ندادم :D
آره میدونم 15 تومن هزینه نصبشه، میگم چه کاریه اگه آسونه خودم انجام میدم دیگه.

اوکی دمت گرم.

• Like
Reactions: END_BOY

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر

اوکی دمت گرم.

کاری نداره اب خوردنه تو نت تنظیمات اکثر مودم ها هست .مودم های جدید که قسمت کویک دارن خودشون اسم شرکت های ایران رو دارن تو لیست
انتخابشون کنی تنظیمات همون شرکت رو برات اکی میکنن میمونه یوز پس و وارد کنی و تمام . مودم قدیمی هم خودت دستی میتونی همه مراحل و انجام بدی تنظیم خاصی نداره فقط قسمتی که یوزر رو وارد میکنی مهمه
بعدشم که نت وصل میشه :D
اگه فکر میکنی سخته میتونی بگی بیان خونه برات انجام بدن یا مودم و ببری شرکت براتون کانفیگ کنن :D

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088

اوکی دمت گرم.
البته اون 15 هزینه نصب در محل هست
ببری اونجا برات کانفیگ میکنن های وب که مجانی کانفیگ میکرد ولی قدیما مخابرات داشتم پول میگرفت

• Like

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
کسی از داتک سرویس داشته یا داره همین الان؟

این قضیه 1100 گیگش خیلی برای من خوبه

الان شاتل دارم و پایداری خوبی داره ولی حجم فقط 175 گیگ میده که اصلا قابل قیاس با حجم داتک نیست.

اما کیفیت هم برام مهمه. میخوام اگه کیفیت سرویس داتک قابل قبوله و مشکل خاصی نداره برم سمتش و امتحانش کنم.

سلام من داتک دارم و واقعا هم راضی هستم اما منطقه با منطقه فرق میکنه یعنی نمیشه با قطعیت گفت چون برای من خوبه برای شما هم خوبه اما اگر خطتون کشش داره سرویس 8 مگ هم به صرفه هست و حجمش رسما تموم نمیشه :D
پیشنهاد میکنم تو منطقه مخابراتی که هستی اگر کسی داتک داره بپرسی ببینی راضی هست یا نه این بهترین راه فهمیدنش هست قبل خرید.

• Like
Reactions: Tidus & Shayne

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
توافقي مثبت ميان مديران عامل مخابرات ايران و آسياتك
تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۱۲/۱۵

نه به انحصار در مخابرات و آری به رقابت در کیفیت

به گزارش روابط عمومی شرکت آسیاتک، با هدف رقابتی نمودن هرچه بیشتر بازار و تسهیل در ارائه خدمات ارتباطات ثابت و ایجاد فرصت های برابر و حداکثری از منابع و امکانات موجود، تفاهم نامه ای کم نظیر میان شرکت های مخابرات ایران و آسیاتک منعقد شد.

بر اساس این گزارش تفاهم نامه مورد اشاره در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ در خصوص بهره برداری از Bit stream شرکت آسیاتک از شبکه مخابرات ایران در سراسر کشور بسته شد.

این گزارش حاکی است پس از تصدی گری مجید صدری به ریاست شرکت مخابرات ایران و رویکرد مثبت وی در خصوص گذر از انحصار در عملکرد مخابرات ایران و استفاده از توان علمی و فنی شرکت های خصوصی برای ارائه خدمات براساس مصوبه ی ۲۶۰ سازمان تنظیم مقررات، تفاهم نامه بهره برداری از Bit stream شرکت آسیاتک از شبکه مخابرات ایران میان این دو شرکت عقد گردید.

براساس این خبر شرکت آسیاتک می تواند پس از اجرای مراحل فنی، در سرتاسر کشور و در مراکز و خصوصا در کافو های نوری که پیش از این امکان ارائه خدمات در آن ها وجود نداشت، با استفاده از امکانات ایجاد شده ی شرکت مخابرات ایران ارائه سرویس و خدمات نماید. در همین راستا سید مجید صدری و محمد علی یوسفی زاده مدیران عامل دو شرکت طی تفاهمی، اجرایی نمودن این تفاهم نامه را تایید و امضا کردند.

لینک خبر

• Like
Reactions: pkarash

Ƥ.s.Y.c.H.o

کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,388
نام
Matthew
سلام. آقا ما خونمونو 4 ماهه عوض کردیم، دو تا خط تلفن داریم یکیش واسه هیمنجا بوده، یکیشم از خونه قبلی انتقال دادیم... چون هیچی سر درنمیارم و حال حوصله مطالعه هم ندارم با جزئیات میگم..
خلاصه الان میخوام اینترنت فن آوا بخرم، خطی که مال خونه قبلیمون بوده تو سایتش میزنه اوکی تهران - کاشانی، خط دیگمونو میگه ارائه سرویس امکان پذیر نیست... در صورتی که توی سایت دیده بان نت یا سایت دیگه میزنم، جفتش رو میزنه تهران کاشانی و اوکی..
زنگ زدم دو سه ساعت پیش به پشتیبانی فن آوا گفتم جریان چیه، گفت باید استعلام بگیری، 2 حالت داره، که گفت یا خطط فیبر نوری ـه و نمیشه یا اشتباهی زده شده که تو سایت های دیگه اوکی میدن :|
خلاصه نفهمیدم چی گفت... حالا باید چیکار کنم؟ کسی تجربه داشته...

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,934
نام
محمد حسین
سلام. آقا ما خونمونو 4 ماهه عوض کردیم، دو تا خط تلفن داریم یکیش واسه هیمنجا بوده، یکیشم از خونه قبلی انتقال دادیم... چون هیچی سر درنمیارم و حال حوصله مطالعه هم ندارم با جزئیات میگم..
خلاصه الان میخوام اینترنت فن آوا بخرم، خطی که مال خونه قبلیمون بوده تو سایتش میزنه اوکی تهران - کاشانی، خط دیگمونو میگه ارائه سرویس امکان پذیر نیست... در صورتی که توی سایت دیده بان نت یا سایت دیگه میزنم، جفتش رو میزنه تهران کاشانی و اوکی..
زنگ زدم دو سه ساعت پیش به پشتیبانی فن آوا گفتم جریان چیه، گفت باید استعلام بگیری، 2 حالت داره، که گفت یا خطط فیبر نوری ـه و نمیشه یا اشتباهی زده شده که تو سایت های دیگه اوکی میدن :|
خلاصه نفهمیدم چی گفت... حالا باید چیکار کنم؟ کسی تجربه داشته...
اگه خط قبلیت رو فن آوا اوکی هست که انتقال دادی،بزن رو همین بگیر.اصولا no ok رو نمیزنن مگه اینکه محل ساپورت نشه از نظر فیبر نوری،که اگه منطقه و پیش شماره فیبر باشه همه فیبرن
برا اطمینان یا با مرکز مخابراتیتون قسمت مشتریان تماس بگیر ،یا به شاتل و آسیاتک تماس بگیر اونا بهتر میدونن فیبره یا نه.بگو میخواستم سرویس بگیرم ،میخواستم بدونم خطم فیبره یا نه و امکان سرویس دهی هست یا نه.
اگه گفتن هست که ثبت نام کن و معلومه فیبر نیست ،خط میره برا رانژه،اگه pcm نبود رانژه میشه،اگه pcm بود باید بری از مخابرات بگیری فقط

• Like

Ƥ.s.Y.c.H.o

کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,388
نام
Matthew
اگه خط قبلیت رو فن آوا اوکی هست که انتقال دادی،بزن رو همین بگیر.اصولا no ok رو نمیزنن مگه اینکه محل ساپورت نشه از نظر فیبر نوری،که اگه منطقه و پیش شماره فیبر باشه همه فیبرن
برا اطمینان یا با مرکز مخابراتیتون قسمت مشتریان تماس بگیر ،یا به شاتل و آسیاتک تماس بگیر اونا بهتر میدونن فیبره یا نه.بگو میخواستم سرویس بگیرم ،میخواستم بدونم خطم فیبره یا نه و امکان سرویس دهی هست یا نه.
اگه گفتن هست که ثبت نام کن و معلومه فیبر نیست ،خط میره برا رانژه،اگه pcm نبود رانژه میشه،اگه pcm بود باید بری از مخابرات بگیری فقط
نه آخه اونیکی خط ـه روش مخابرات نامحدود از قدیم داریم... فعلا نمیخوام و امکانش سخته اونو تخلیه کنم ...
آقا الان تو سایت شاتل و آسیاتک و هایوب همین خط رو میزنم اوکی میدن... فکر کنم اوکی باشه...

فقط یه سوال دیگه ... الان بین فن آوا و دیده بان نت موندم. برام دانلود مهم هست... من اصلا اهل گیم آنلاین به اون شکل نیستم ... پس پینگ زیاد اهمیتی نداره برام...
منتها طرح های دیده بان نت خیلی خوبن..

یه طرح داره 7200 گیگ یه ساله به مناسب روز مادر :| میشه ماهی 600 گیگ ... سرعت 4 مگ ... خیلی خوبه انصافا ... درمیاد ماهی 22.500 :|

فقط کیفیتشون نمیدونم جطوریه؟ بخصوص تو تهران کسی داشته ؟

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,934
نام
محمد حسین
نه آخه اونیکی خط ـه روش مخابرات نامحدود از قدیم داریم... فعلا نمیخوام و امکانش سخته اونو تخلیه کنم ...
آقا الان تو سایت شاتل و آسیاتک و هایوب همین خط رو میزنم اوکی میدن... فکر کنم اوکی باشه...

فقط یه سوال دیگه ... الان بین فن آوا و دیده بان نت موندم. برام دانلود مهم هست... من اصلا اهل گیم آنلاین به اون شکل نیستم ... پس پینگ زیاد اهمیتی نداره برام...
منتها طرح های دیده بان نت خیلی خوبن..

یه طرح داره 7200 گیگ یه ساله به مناسب روز مادر :| میشه ماهی 600 گیگ ... سرعت 4 مگ ... خیلی خوبه انصافا ... درمیاد ماهی 22.500 :|

فقط کیفیتشون نمیدونم جطوریه؟ بخصوص تو تهران کسی داشته ؟
طرح طرح خوبیه ،هر چند که بعید بتونه 600 گیگ رو با سرعت 4 مگمصرف کنی
چون با 4 مگ سرعتت تو بهترین حالت میشه 500 و روزی 12 ساعت باید دانلود کنی تا به اون رقم برسی
ولی در مورد کیفیت کاربراش کمند،و تو سایت همسایه کلا فرومش 25 صفحه جلو رفته
در نتیجه تعداد کسایی که میتونی تومنطقت که بتونن کمکت کنن تو خرید ازش ،محدودن.باید از هم محله ایات بپرسی منی که کرجم ،شاید تو شهر ما خوب باشه ولی باید ببینی تو منطقه شما چطوره
کاربر زیادی نداره،اما با این طرحها کاربراش قطعا زیاد میشن،اگه پهنای باندشون کافی باشه،که خیلی عالیه
ولی اگه پهنای باندشون کافی نباشه،قطعا در آینده به مشکل افت سرعت و .... برخورد میکنی.
لینک فروم همسایه رو برات پ.خ کردم (پیامات پرن رو همون پ.خ کلیک کن میری فروم همسایه)
بپرس ببین هم محله ایهات گرفتن یا نه

آخرین ویرایش:
  • Like

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
بچه نت من امشب تموم شد
بعد سه ماه پیش گرفته بودم با ۶۰۰ گیگ حجم
امشب سه ماه گرفتم با ۱۲۰۰ گیگ حجم
چرا؟

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,429
سلام
یه سوال داشتم الان من که حجمم تموم شده ولی نت دارم . تو قسمت حجم باقی مانده منفی زده مثلا 500- مگ بعد الان وقتی این ماه تموم بشه هر چی مصرف کردم از حجم ماه جدید کم میکنه؟(فن اوا هست)

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,302
نام
مهدی
بچه نت من امشب تموم شد
بعد سه ماه پیش گرفته بودم با ۶۰۰ گیگ حجم
امشب سه ماه گرفتم با ۱۲۰۰ گیگ حجم
چرا؟

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
چقدر از این حجم ها بین الملل بوده؟؟؟
سلام
یه سوال داشتم الان من که حجمم تموم شده ولی نت دارم . تو قسمت حجم باقی مانده منفی زده مثلا 500- مگ بعد الان وقتی این ماه تموم بشه هر چی مصرف کردم از حجم ماه جدید کم میکنه؟(فن اوا هست)
سلام
احتمال زیاد بله

FOXP2

کاربر سایت
Jun 19, 2010
171
خوشبختانه من مشکل نویز ندارم و با همین خط مسی داره تا 16 مگ رو میکشه. مشکل من اینه که برام قابل تحمل نیست وقتی می بینم شرکتی مثل داتک داره با 42 تومن 1100 گیگ (سرعت 8 مگ) اینترنت میده ولی من برای 175 گیگ باید 80 تومن به مخابرات پول زور بدم. این یعنی کلاهبرداری تو روز روشن. الان مخابرات کارش به جایی رسیده که برای حفظ سهم خودش به روش های غیر رقابتی رو آورده. از یه طرف خط ها رو فیبر نوری می کنه و با در دست گرفتن انحصار فیبر نوری شرکت های دیگه رو عملا از رقابت حذف می کنه و از طرف دیگه تو کیفیت اینترنت شرکت های دیگه مشکل ایجاد می کنه تا مشتریاشون رو ناراضی کنه. این کارهایی که مخابرات می کنه بیشتر شبیه یه گروه مافیاییه تا یه شرکت سرویس دهنده اینترنت. باید یه جوری جلوی دزدی های مخابرات گرفته بشه، نباید برای بدست آوردن منافع بیشتر، حقوق مصرف کننده رو زیر پا بذاره. نمیشه که گذاشت هر بلایی که خواست سر ما بیاره.
رفیق من متوجه نشدم
یعنی شما مخالف فیبر نوری شدن هستی؟
فک نکنم کسی باشه که پیشرفت و سرعت بالا مخالف باشه و تا اون جایی که میدونم فیبر نوری از تمام جهات از مسی بهتره
حالا اینکه شرکتانتونستن خودشون با فیبر نوری تطبیق بدن ایا مشکل از مخابرات یا واضح ترش که منظورت بود دولت ایرانه؟
اونا باید فعالیتشون گسترش بدن
شما عقب ماندگی رو داری حمایت میکنی متاسفانه
خود اقای اذری جهرمی هم تو اخرین مصاحبه هاشون قول دادن تمام کشور ب فیبر نوری مجهز بشه که به معنی بهتر شدن وضعیت اینترنته
دیگه گذشت اون دروانی که مشکل سرعت حجم داشتیم.
الان ایران وضعیت خیلی خیلی بهتر از کشورای همسایه مون تو اینترنت داره
و هزینه ها بسیار کمتر شده و در حال کمتر شدنه و سرعت در حال افزایش
قدر نشناس نباش رفیق:D

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,020
نام
احمد
رفیق من متوجه نشدم
یعنی شما مخالف فیبر نوری شدن هستی؟
فک نکنم کسی باشه که پیشرفت و سرعت بالا مخالف باشه و تا اون جایی که میدونم فیبر نوری از تمام جهات از مسی بهتره
حالا اینکه شرکتانتونستن خودشون با فیبر نوری تطبیق بدن ایا مشکل از مخابرات یا واضح ترش که منظورت بود دولت ایرانه؟
اونا باید فعالیتشون گسترش بدن
شما عقب ماندگی رو داری حمایت میکنی متاسفانه
خود اقای اذری جهرمی هم تو اخرین مصاحبه هاشون قول دادن تمام کشور ب فیبر نوری مجهز بشه که به معنی بهتر شدن وضعیت اینترنته
دیگه گذشت اون دروانی که مشکل سرعت حجم داشتیم.
الان ایران وضعیت خیلی خیلی بهتر از کشورای همسایه مون تو اینترنت داره
و هزینه ها بسیار کمتر شده و در حال کمتر شدنه و سرعت در حال افزایش
قدر نشناس نباش رفیق:D
کاری به حرفتون در مورد فیبر نوری ندارم:-?? ولی سرعت بهتر و مشکل حجم؟ :)):)):))=))=))=))=))
من قبلا سرعت 5 مگ داشتم،از ساعت یک تا 7 صبج رایگان بود، شبی 10 گیگ دانلود میکردم، الان سرعت 2 مگ دارم با 200 گیگابایت، خدا شاهده کل کل زور بزنم شاید بشه باهاش 20 گیگ دانلود کرد خخخخخخخخخخ اونم اگر اون 20 گیگ رو دانلود کنم کل ماه بی اینترنت میمونم.>:D<>:D<>:D<

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,515
سلام
نه ربطی نداره، ماه قبل برا منم اینطور شد، منظورش اینه حجم با سرعت بالا رو رد کردی دیگه الان تو سرعت کمی

• Like
Reactions: *CATALAN*

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر