خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

Focus Hazy

کاربر سایت
May 30, 2012
385
نام
Adib
درکت می کنم داداش فقط یک کسی مثل منو تو که از مخابرات می تونیم نت بگیریم درک می کنه که ما چی می کشیم منم اوایل که این نوع اینترنت اومد و مخابرات ترافیک زماندار رو برداشت از شدت عصبانیت با مشت زدم رو موس بد بخت خورد شد چون کلی دانلود هام مونده بود x-(واقعا چرا باید توی این مملکت به دنیا می یومدیم ، حاضر بودم تو کشور گینه بیسائو زندگی می کردم ولی اینجا نه
ربطی نداره پست بالا توضیح دادم برای جلوگیری از اتصال به vpn اینکارو می کنن هی time out می کننت چن ثانیه که از سرورای وی پی ان دیسکانکت شی کلا سرعت هارم کشوندن اوردن پایین.
یعنی ما از کره شمالی وعضیتمون بد تره

• Like
Reactions: voldmort

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
خب پورت های UDP رو هم بستن و هیچگونه بازی آنلاینی نمیشه انجام داد و همش دیسکانکت میشه.
فاز سوم اینترنت ملی هم باعث شده که ملزم به بستن کل اینترنت نباشن و بتونن با اینترانت به شبکه داخلی وصل شد وگرنه قطعا میمودن تا زمان فروکش کامل اعتراضات کلا اینترنت رو سراسری قطع میکردن

Focus Hazy

کاربر سایت
May 30, 2012
385
نام
Adib
خب پورت های UDP رو هم بستن و هیچگونه بازی آنلاینی نمیشه انجام داد و همش دیسکانکت میشه.
فاز سوم اینترنت ملی هم باعث شده که ملزم به بستن کل اینترنت نباشن و بتونن با اینترانت به شبکه داخلی وصل شد وگرنه قطعا میمودن تا زمان فروکش کامل اعتراضات کلا اینترنت رو سراسری قطع میکردن
با توجه به حرفای من و شما و لمس شرایط فعلی اینترنت کسی هست بخواد از نردبون نظام بره بالا؟؟ چی میشد افغانی بودیم؟

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
cisco هنوز بازه
میتونی باهاش کانکت شی ، فقط برای اطلاع رسانی گفتم بد برداشت نکنی
خط من که بعد از تخلیه مخابرات گفته بوده فیبر نوری شده .امروز بعد از شکایت از بازرسی مخابرات زنگ زدن و گفتن خط شما فیبر نشده کی گفته ،گفتم مخابرات گفته ،اون اشغال هام تکذیب کردن . بعد ازظهرم خط فناوام وصل شد . تو این مملکت فقط باید زور بالاسرشون باشه تا درست کنن
از فروم همسایه تخلیه کرده بودن و بعد تخلیه گفتن خطتتون فیبر شده،شکایت کرده و شکایتش جواب بده
اگه مشکل خوردین شکایت کنید به 195

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
بخدا اشكم در اومد . بريدم!
١ هفته اي بود نتم اوكي شد ولي از امشب دوباره فرت و فرت تو بازي ديسكانكت ميشم
برا شما هم ميشه?!
هممون بریدیم داداش
بله برای همه همینطوره

mahan.bs

کاربر سایت
Nov 30, 2017
206
udp چیه؟:D

Matin Cena

کاربر سایت
Dec 7, 2013
403
نام
متین
بجای اینکه موس و گوشی بشکنین بگردین دنبال یه آشنا در مخابرات تا از pcm در بیارین خط رو
آفرین. همین تفکر ها و پارتی بازی ها کاری کرده که الآن وضعمون این باشه که تو کشوری که از همه لحاظ غنی هست زندگی کنیم و آرزو کنیم ای کاش تو گینه بودیم
تا دیروز پینگ با 4.2.2.4 حدود 80-100 بود. در حال حاضر 300-350 .

mahan.bs

کاربر سایت
Nov 30, 2017
206
آفرین. همین تفکر ها و پارتی بازی ها کاری کرده که الآن وضعمون این باشه که تو کشوری که از همه لحاظ غنی هست زندگی کنیم و آرزو کنیم ای کاش تو گینه بودیم
تا دیروز پینگ با 4.2.2.4 حدود 80-100 بود. در حال حاضر 300-350 .
برا من 20 تا پینگم کمتر شده نمیدونم چرا:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر