خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,664
نام
Moein
طوری هست ادم روش حساب باز کنه یا سرعتو میاره پایین؟
والا من تعرفه های قبل رو داشتم ماهانه حدود ۴۰۰-۵۰۰ گیگ دانلود میکردم ، زیاد دانلود کنین سرعت رو از ۱ تا ۳ میارن روی ۲۵۶ کیلوبیت.بعد از ۳تا۸ اوکیه. فک کنم تعرفه های جدید هم به همین منوال باشه. در مجموع بله میشه روش حساب باز کرد

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
الان هدف صبانت با این سرویسای اشغال چیه ؟ قصد رقابت نداره با isp های دیگه یا بترسه همون 4 نفری هنوز ازش سرویس میگیرن هم دیگه نگیرن ؟ ( که یکیشونم خودمم به اجبار )

• Like
Reactions: sajadpacc7

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,247
الان هدف صبانت با این سرویسای اشغال چیه ؟ قصد رقابت نداره با isp های دیگه یا بترسه همون 4 نفری هنوز ازش سرویس میگیرن هم دیگه نگیرن ؟ ( که یکیشونم خودمم به اجبار )
من همین امروز جمع آوری سرویس زدم. اصلا عین خیالشون هم نیست. میگم شما از مخابرات هم کمتر حجم میدین، میگن مصوبه ای که به ما دادن همینقدره:|

UltraAvatar

کاربر سایت
Apr 25, 2013
98
من همین امروز جمع آوری سرویس زدم. اصلا عین خیالشون هم نیست. میگم شما از مخابرات هم کمتر حجم میدین، میگن مصوبه ای که به ما دادن همینقدره:|
منم صبانت دارم 2 هفته مونده از اشتراکم . اگه تو این مدت یه حرکتی نزنن جمع آوری میکنم بره

tails

کاربر سایت
May 19, 2012
150
اسیاتکم همینه داداش ریده اصن به اونجاشم نیست نه شبانه ای نه چیزی 150 گیگ داره میده
شرکتای دیگه هم شبانه میدن هم 300 گیگ حالا 2 تاشونم 1 ترا دارن میدن...
1 ماه گذشت ابن صبانتو اسیاتک هیچ کاری نکردن

• Like
Reactions: Powerful King

Matin Cena

کاربر سایت
Dec 7, 2013
403
نام
متین
آقا من الآن نزدیک یه هفته میشه ۲مگ مخابرات گرفتم ولی هیچی از این قسمت حجم مصرفیش نمیفهمم. اولا که کلا گزارش قبل از ارتقا رو برام میزنه. بعدشم هر چند روز یه بار گزارش میده و نامنظم. مثلا یه بار میگه از ۲۷ تا ۳۰ آذر یه بار حجم مصرفی توی ۳ ساعت چیکار باید بکنم؟

• Like

E_R_B

کاربر سایت
Jul 18, 2014
318
نام
ارباب
آقا من الآن نزدیک یه هفته میشه ۲مگ مخابرات گرفتم ولی هیچی از این قسمت حجم مصرفیش نمیفهمم. اولا که کلا گزارش قبل از ارتقا رو برام میزنه. بعدشم هر چند روز یه بار گزارش میده و نامنظم. مثلا یه بار میگه از ۲۷ تا ۳۰ آذر یه بار حجم مصرفی توی ۳ ساعت چیکار باید بکنم؟
شرکت ها تا نرم افزار اکانتینگ رو بروز کنند کمی زمان می بره یکیش مخابرات که کلا سیستمش مشکل داره
شرکت هایی که اینجوری سرویس میدن فکر می کنند مشترهاشون براشون می مونند و 100 البته اونایی که می مونن سود خوبی بهشون میدن و درسته به صورت نسبی سود خوبی داره ولی نسبت به شرکتهایی که با ارائه سرویس های خوب مشتریهای زیادی بدست آوردن شکست می خورهو اجباراً سرویسهای خودش رو عوض می کنه
در ضمن شرکت ها مطمئنا تا یک ماه دیگه بازم ترافیک رو بیشتر می کنند
شک نکنید
همشون بروز رسانی میدن تا از قافله عقب نمونن

• Like
Reactions: Powerful King

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,527
نام
علی
من یدونه صبانت دارم 8 مگ هست
گزاشتم دانلود ببینم چقدر دانلود میکنه
الان 40 گیگ دانلود کرده ولی تو پنل چیزی کم نشده
2 تا هم مخابرات دارم منتظرم تموم بشن برم از فن آوا بگیرم

• Like

sajadpacc7

کاربر سایت
Dec 17, 2017
39
من یدونه صبانت دارم 8 مگ هست
گزاشتم دانلود ببینم چقدر دانلود میکنه
الان 40 گیگ دانلود کرده ولی تو پنل چیزی کم نشده
2 تا هم مخابرات دارم منتظرم تموم بشن برم از فن آوا بگیرم
احتمال داره چند ساعتی طول بکشه تا پنل آپدیت بشه

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
@dark_knight
گفته شده ظرف دو هفته دیگه انحصار pcm برداشته میشه،میگم گفته شده.اینو یکی از دوستام تو یکی ازشرکتها گفت
پس به نظرم صبر کن و از مخابرات نگیر
Instagram post byاینترنت پرسرعت فن آوا • Dec 24, 2017 at 8:39am UTC

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر