خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,984
نام
محمد حسین
بعد از اینکه پول واریز کردی بهت گفتن نمیتونن سرویس بهت بدم؟؟واقعا اینا دیگه کین
خط تا نره برا نصب،معلوم نمیشه که pcm هست یا نه.
هیچ اطلاعاتی وجود نداره تو سیستم حتی تو زمینه فیبر
فقط اگه اون اپراتور بدونه و قبل خرید اینترنتی تماس بگیری
میگه این پیش شماره فیبره.در مورد pcm که اصلا اطلاع ندارن
چون مخابرات سیستمی نداره که هر روز اپدیت کنه
که این شماره رو pcm کردیم یا نکردیم

• Like
Reactions: dark_knight

dark_knight

کاربر سایت
Dec 2, 2011
368
نام
علی
بعد از اینکه پول واریز کردی بهت گفتن نمیتونن سرویس بهت بدم؟؟واقعا اینا دیگه کین
اره پول گرفتن بعد فرداش زنگ زدن که نمی تونن سرویس بدن. گفتن که برو مخابرات صحبت کن نشد شماره کارت بده پول پس بدیم!!

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,686
نام
mohammad
اینجور نیست که ۱گیگ رو ۲گیگ حساب کن اصلش اینه که ۱۸۰گیگ نت داشته‌باشی ۹۰گیگ‌داخلی ۹۰گیگ خارجی حساب میشه یا به طور ساده تر شما ۱گیگ از سایت‌داخلی دان کنی ۵۰۰مگ حساب میشه ولی خارجب همون‌۱گیگ کم میشه
اشتباه می کنی... ۵۰ درصد به ۵۰ درصد نیست...
که اگه 180 گیگ داشته باشی بتونی 90 گیگ خارجی مصرف بکنی... نود گیگ داخلی برات بمونه... بهت دارن ۱۸۰ گیگ می فروشن... میگن ۱۸۰ گیگ رو داخلی مصرف کنی همین ۱۸۰ گیگ با سرعتی که خریدی قابل استفادس... یا می تونی جای مصرف ۱۸۰گیگ داخلی... ۹۰گیگ خارجی استفاده کنی...

• Like
Reactions: Powerful King

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اره پول گرفتن بعد فرداش زنگ زدن که نمی تونن سرویس بدن. گفتن که برو مخابرات صحبت کن نشد شماره کارت بده پول پس بدیم!!
يه درخواستي هست بايد بري مخابرات محلتون كه فيبر نوري ب pcm ممكنه خطتت مسي بشه

• Like
Reactions: dark_knight

Mamal17

کاربر سایت
Sep 17, 2012
361
به جز فن اوا و هایوب چه نتی از همه بهتر هست برا دانلود کردن و بازی انلاین؟( راستش شبانه برام مهمه چون زیاد دانلود میکنم ولی اگر نتی چیزی جایگزین شبانه داشت که همون سود رو میرسوند مشکلی نداره)

Max Payne Pay

کاربر سایت
Aug 1, 2014
1,799
نام
ابراهیم
به جز فن اوا و هایوب چه نتی از همه بهتر هست برا دانلود کردن و بازی انلاین؟( راستش شبانه برام مهمه چون زیاد دانلود میکنم ولی اگر نتی چیزی جایگزین شبانه داشت که همون سود رو میرسوند مشکلی نداره)
من آسیاتک رو پیشنهاد میکنم و سایت آسیا دی ال که دانلود ازش مجانیه.
من 2 ماه تابستون که نت همون قبلی بود 1 ترابایت از آسیا دی ال دانلود کردم بدون هیچ مشکل
این 3-4 روزی که نت جدید رو گرفتم هم بدون مشکل دارم دانلود میکنم و واقعا راضیم برای دانلود بازی.

tails

کاربر سایت
May 19, 2012
150
من آسیاتک رو پیشنهاد میکنم و سایت آسیا دی ال که دانلود ازش مجانیه.
من 2 ماه تابستون که نت همون قبلی بود 1 ترابایت از آسیا دی ال دانلود کردم بدون هیچ مشکل
این 3-4 روزی که نت جدید رو گرفتم هم بدون مشکل دارم دانلود میکنم و واقعا راضیم برای دانلود بازی.
من اصن پیشنهاد نمیکنم دارن همه شرکتا دارن بیشتر از ۳۰۰ گیگ بینلمنل میدن + شبانه اسیاتک ۱۵۰ گیگ داره میده بدونه شبانه
اگه دانلود خیلی داری برو فناوا یا پیشگامان ۱ ترا بهت میدن + شبانه
اسیا دل و تمامی سرورای داخلی بجز اون ۵۰۰ تا سایت اشغال ۲ برابر حسال میشه (بینلمنل)
الان پینگ همه شرکتا هم با یه پروفایل گیم یا بالا بردن(میتونی بگی برات ست کنن عین دانلود) آپلود میاد روی ۱۰۰-۱۶۰

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: sajadpacc7

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
مخابرات تا خیالش از بابت این انحصار PCM و ONU راحته احتمالاً نه شبانه رو مجدداً اضافه می‌کنه و نه ترافیک بیشتر میده.
الان بعد از صبانت داره بدترین سرویس رو میده. درسته ترافیکش یه مقدار از آسیاتک بیشتره اما آسیاتک یه چیزی مثل Asiadl داره. مخابرات واقعاً هیچ نکتۀ مثبتی نداره ولی خیلیا مجبورن ازش سرویس بگیرن.
خیلی از شرکتها هم دنبال سرویس دادن به خطوط PCM و ONU نمیرن چون عملاً به ازای هر کاربری که می‌گیرن باید باج سیبیل مخابرات رو هم بدن. انقدر همه چی مسخره‌س.

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
مخابرات تا خیالش از بابت این انحصار PCM و ONU راحته احتمالاً نه شبانه رو مجدداً اضافه می‌کنه و نه ترافیک بیشتر میده.
الان بعد از صبانت داره بدترین سرویس رو میده. درسته ترافیکش یه مقدار از آسیاتک بیشتره اما آسیاتک یه چیزی مثل Asiadl داره. مخابرات واقعاً هیچ نکتۀ مثبتی نداره ولی خیلیا مجبورن ازش سرویس بگیرن.
خیلی از شرکتها هم دنبال سرویس دادن به خطوط PCM و ONU نمیرن چون عملاً به ازای هر کاربری که می‌گیرن باید باج سیبیل مخابرات رو هم بدن. انقدر همه چی مسخره‌س.
دقیقا.مخابرات شبانه داشت از تابستون برداشتش کلا دیگه.حتی اپلود رایگان هم میداد.من یادمه مثلا 10 گیگ ترافیک میخریدم 2 گیگ هدیه میدادن.اما الان نه اپلودش رایگانه نه شبانه داره نه سایت خاضی واسه دانلود.هیچ چیزی واسه مشترکینش نداره.ترافیکشم فکرکنم کلا یه بار بالا پایین کرد اما شرکتای دیگه چندین بار عوض کردن الان هم مخابرات بدترین سرویس رو میده چون هیچ چیز خاصی نداره.فکرکنم یکی از مسئولینش گفته بود ترافیکارو عوض میکنن با این وضعیت به نظرم دستم نمیزنن چون میدونن هرچقدم بشه بازم بعضیا مجبورن ازشون سرویس بگیرن.

Mamal17

کاربر سایت
Sep 17, 2012
361
پیشک
من اصن پیشنهاد نمیکنم دارن همه شرکتا دارن بیشتر از ۳۰۰ گیگ بینلمنل میدن + شبانه اسیاتک ۱۵۰ گیگ داره میده بدونه شبانه
اگه دانلود خیلی داری برو فناوا یا پیشگامان ۱ ترا بهت میدن + شبانه
اسیا دل و تمامی سرورای داخلی بجز اون ۵۰۰ تا سایت اشغال ۲ برابر حسال میشه (بینلمنل)
الان پینگ همه شرکتا هم با یه پروفایل گیم یا بالا بردن(میتونی بگی برات ست کنن عین دانلود) آپلود میاد روی ۱۰۰-۱۶۰
گامان شبانه داره؟

fani67

کاربر سایت
Apr 18, 2015
581
دقیقا.مخابرات شبانه داشت از تابستون برداشتش کلا دیگه.حتی اپلود رایگان هم میداد.من یادمه مثلا 10 گیگ ترافیک میخریدم 2 گیگ هدیه میدادن.اما الان نه اپلودش رایگانه نه شبانه داره نه سایت خاضی واسه دانلود.هیچ چیزی واسه مشترکینش نداره.ترافیکشم فکرکنم کلا یه بار بالا پایین کرد اما شرکتای دیگه چندین بار عوض کردن الان هم مخابرات بدترین سرویس رو میده چون هیچ چیز خاصی نداره.فکرکنم یکی از مسئولینش گفته بود ترافیکارو عوض میکنن با این وضعیت به نظرم دستم نمیزنن چون میدونن هرچقدم بشه بازم بعضیا مجبورن ازشون سرویس بگیرن.
فقط تنها راه برخورد با مخابرات اینه که کسای که مثل من هنوز سرویس دارن از مخابرات همونو استفاده کنن تا زمانی که درست بشه و مدت سرویستون تموم بشه اگه سرویس خوب دادن که هیچی می گیریم اگه هم ندادن کلا تخلیه می کنیم از اینترنت گوشی واسه دانلود استفاده می کنیم تازه شبانه هم داره یا اگه یکی مثل من فقیر و بودجش کمه:D یک ، یکماه 512 یا یک مگ می گیریم فقط برای وب گردی و ببینیم چی جدید واسه دانلود اومده یا فیلم یا بازی و... بعد با اینترنت گوشی مثل همراه اول که2تا11 رایگان یا ایرانسل که شبانه سه ساعت می گیری واسه دانلود وگرنه فایده نداره و فکر دیگه ای به نظرم نمیرسه و اگه دوستان دیگه فکر بهتری دارن در مورد این اینترنت مزخرف مخابرات به ما هم بگن ممنون میشم^:)^^:)^

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,637
نام
Leo Fitz
PCM مخفف عبارت Pulse Code...
وقتی شما از مخابرات بخوای بگیری خطتت رو از pcm در میارن
بعد وقتی خارج بشی دوباره میکنن pcm
یه نوع انحصارطلبی مخابراتی هست
یعنی درخواست تخلیه بدم خطم از فیبر خارج میشه و میتونم از شرکتای دیگه بگیرم؟

RiokHa

کاربر سایت
Dec 4, 2017
12
دوستان من الان تا سال بعد اینترنت تعرفه های قبل رو دارم از پارس آنلاین
میتونم برم این طرح فعلی رو لغو کنم این تعرفه های جدید رو بگیرم یا باید صبر کنم تا سرویس قبلیم تموم بشه؟

hunter76

کاربر سایت
Jun 1, 2014
330
نام
Ahmadreza
دوستان من الان تا سال بعد اینترنت تعرفه های قبل رو دارم از پارس آنلاین
میتونم برم این طرح فعلی رو لغو کنم این تعرفه های جدید رو بگیرم یا باید صبر کنم تا سرویس قبلیم تموم بشه؟
می تونید لغو کنید نیازی نیست تا سال بعد منتظر باشید

• Like
Reactions: RiokHa

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر