خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
آسیاتک واقعا طرحاش به صرفس
پارس آنلاین هم امیدوارم طرحاش خوب باشه چون از لحاظ پینگ و بازی از بقیه ISP ها جلوتره و نمی‌خوام تخلیه کنم

• Like
Reactions: RedShift

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
داداش از کجا میشه فهمید تاریخ فری شدنشو؟؟لینکی چیزی داره؟
درود
آسیا دی ال - نخستین شبکه اجتماعی دانلود در ایران
وقتی وارد خود اسیا دی ال بشید همون پیج اصلیش زده
تو خود سایت اصلی هم توی خبرها معمولا همیشه میگه
Untitled.png

• Like
Reactions: |PREDATOR|

Poorya_2

کاربر سایت
Nov 10, 2012
203
نام
پوریا
شما گویا خبر نداری چون گیمر نیستی!(به شخصه ماهی چندصد گیگ از اسیا دی ال دانلود میکنم!)
تمامی اپدیت ها و خوده بازی های ps4 رو واسه ما همون لحظه مجانی قرار میده چون نمایندش توی خوده سایتمون تاپیک داره و ما همیشه بهش لینک میدیدم سریع قرار میده
و راجب تاریخی هم که گفتین هر 3ماه 3 ماه هی اپدیت میشه فری بودنش!
بهار بودیم یهو تابستان فری شد؛تابستان یهو پاییز رو فری کردن و قطعا هم تا ماه اینده یهو تا اخر سال تمدید میشه

آها منطق جالبیه ، چون ps4 ندارم و از آسیا دی ال به اندازه شما دانلود نمیکنم گیمر نیستم

اصلا مسئله اصلی اینه که حرف من چیز دیگه ای بود ،منظور این بود که این وبسایت جوابگوی همه نیاز های کاربرا نیست

اون تاریخ هم اطلاع دارم که تمدید کردن این حرفت دقیقا مثل یکی از کاربرای همین فروم بود که با من بحث میکرد میگفت آسیاتک هیچ وقت شبانه رایگان حذف نمیکنه

اون تاریخ هم خواهیم دید که دوباره تمدید میکنه یا نه ، از الان آینده رو کسی نمیتونه پیش بینی بکنه

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
آها منطق جالبیه ، چون ps4 ندارم و از آسیا دی ال به اندازه شما دانلود نمیکنم گیمر نیستم

اصلا مسئله اصلی اینه که حرف من چیز دیگه ای بود ،منظور این بود که این وبسایت جوابگوی همه نیاز های کاربرا نیست

اون تاریخ هم اطلاع دارم که تمدید کردن این حرفت دقیقا مثل یکی از کاربرای همین فروم بود که با من بحث میکرد میگفت آسیاتک هیچ وقت شبانه رایگان حذف نمیکنه

اون تاریخ هم خواهیم دید که دوباره تمدید میکنه یا نه ، از الان آینده رو کسی نمیتونه پیش بینی بکنه
من نگفتم فقط ps4 ؛گفتم برای من که ps4 دارم عالیه و در واقع برای هر کنسولی که وجود داره کافیه چه ایکس باکس چه pc فقط باید لینک بدین تا قرار بگیره!!!
واینکه گفتم گیمر چون ماها به صورت غیرعادی برای دیتای بازی ها و اپدیتشون گیگ مصرف میکنیم و همچین طرحی حتی اگر 1 روز باشه نهایت استفاده رو میبرم حالا اینکه یه ساله دارم مجانی استفاده میکنیم جای شکرش باقیه و امیدواریم به همین سیاست ادامه بده و حتی اگر از فری در بیاد از مابقی شرکت ها که همچین امکاناتی رو نداشتن (به غیر شاتل) یه سرگردن واسه ما بهتر بوده!
در نهایت حتی اگر فقط تا پایان پاییز طرح باقی بمونه بازم همش سوده و این به قول شما وب سایت واسه امثال من کلی کارایی داشته!

• Like
Reactions: Poorya_2

hanhyejin

کاربر سایت
May 9, 2012
51
من نگفتم فقط ps4 ؛گفتم برای من که ps4 دارم عالیه و در واقع برای هر کنسولی که وجود داره کافیه چه ایکس باکس چه pc فقط باید لینک بدین تا قرار بگیره!!!
واینکه گفتم گیمر چون ماها به صورت غیرعادی برای دیتای بازی ها و اپدیتشون گیگ مصرف میکنیم و همچین طرحی حتی اگر 1 روز باشه نهایت استفاده رو میبرم حالا اینکه یه ساله دارم مجانی استفاده میکنیم جای شکرش باقیه و امیدواریم به همین سیاست ادامه بده و حتی اگر از فری در بیاد از مابقی شرکت ها که همچین امکاناتی رو نداشتن (به غیر شاتل) یه سرگردن واسه ما بهتر بوده!
در نهایت حتی اگر فقط تا پایان پاییز طرح باقی بمونه بازم همش سوده و این به قول شما وب سایت واسه امثال من کلی کارایی داشته!
شما که آسیا تک دارید پینگتون برای بازی تو Ps4 چطوره ارزش داره آسیا تک بگیرم؟

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
شما که آسیا تک دارید پینگتون برای بازی تو Ps4 چطوره ارزش داره آسیا تک بگیرم؟
عرضم به حضورت که پینگ ها مختلف بین 100 تا 250 توی بازی های مختلف بود
حقیقتش به غیر از فیفا توی هیچ بازی قطعی نداشتم
که گمان کنم مشکل از سرورهای فیفا بوده
توی بلاد و pvz2 که این ماه بازی کردم نهایتا یه قطعی در ساعت داشتم
فکر کنم لگ اوت بگن بهش که تو این زمینه خوب بوده
اما لگ درون بازی گاهی اوقات قشنگ احساسش میکردم اما نه همیشه
درکل طوری نبوده که با اپراتور راجب کاهش پینگ صحبت کنم
ولی شما قبلش حتما باهاشون صحبت کنید چون عوامل زیادی درش دخیل هست

• Like
Reactions: mahan.bs

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,545
نام
کورش
"شرکت‌ها فردا شنبه در سازمان رگولاتوری جلسه بررسی جداول تعرفه‌ها را خواهند داشت و پس از آن سقف مصرف منصفانه و جداول آنها نهایی می‌شود.

بنابراین علی‌رغم اینکه گفته شده تعرفه‌های جدید اینترنت ثابت نامحدود (غیرحجمی‌) از امروز اجرایی شده، اما به نظر می‌رسد عملا این تعرفه‌ها پس از روز یکشنبه 12 آذر اجرا خواهند شد."

• Like
Reactions: voldmort

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
عرضم به حضورت که پینگ ها مختلف بین 100 تا 250 توی بازی های مختلف بود
حقیقتش به غیر از فیفا توی هیچ بازی قطعی نداشتم
که گمان کنم مشکل از سرورهای فیفا بوده
توی بلاد و pvz2 که این ماه بازی کردم نهایتا یه قطعی در ساعت داشتم
فکر کنم لگ اوت بگن بهش که تو این زمینه خوب بوده
اما لگ درون بازی گاهی اوقات قشنگ احساسش میکردم اما نه همیشه
درکل طوری نبوده که با اپراتور راجب کاهش پینگ صحبت کنم
ولی شما قبلش حتما باهاشون صحبت کنید چون عوامل زیادی درش دخیل هست
من پسرخالم در فیفا همین مشکل داشت گفت در تنظمیات پیدا کردن حریف تغییر دادم و درست شده ( اما چی نمیدونم)

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,477
آره مثل اینکه به شرکت های کوچیک چیزی ابلاق نکردن زنگ زدم فن آوا گفتم طرح های جدید چه جوریه کی میاد گفتن هنوز چیزی به ما ابلاغ نشده ....

dark_knight

کاربر سایت
Dec 2, 2011
367
نام
علی
تعرفه آسیاتک خوبه ولی فقط رو کاغذ. تقسیم حجم داخلی و خارجی واقعا کارو خراب کرده.
از چند سال پیش که طرح ایترنت ملی ریختن معلوم بود که قرار چه بلایی سرمون بیاد.

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,016
سلام
لطفاً یه نفر توضیح بده
داخلی چه سایت‌هایی هستند
و خارجی کدوم سایت ها!؟
مثلاً اگر از یکی از همین سایتهای فارسی زبانی که در سطح نت هستند فیلم یا سریال یا... دانلود کنیم داخلی حساب میشه یا خارجی!؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر