خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,016
سلام
الان من با نت مخابرات سرعت 10 مگ، شبانه رایگان می تونم شبی 20 گیگ حدودا دانلود کنم که میشه ماهی 600 گیگ!18 گیگ هم که روزانه بهم داده که جمعا میشه حدودا ماهی 618 گیگ سقف استفاده من از نت مخابرات با هزینه ماهی 20 هزار تومن!!
حالا
با طرح جدید اگه دانلود رایگان شبانه رو بردارن و برای مصرف نا محدودشون!!! هم محدودیت بذارن! که دهنم آسفالت دونه درشته که!؟!؟
درست فهمیدم عایا دوستان؟؟؟

• Like
Reactions: TeTration

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
سلام
الان من با نت مخابرات سرعت 10 مگ، شبانه رایگان می تونم شبی 20 گیگ حدودا دانلود کنم که میشه ماهی 600 گیگ!18 گیگ هم که روزانه بهم داده که جمعا میشه حدودا ماهی 618 گیگ سقف استفاده من از نت مخابرات با هزینه ماهی 20 هزار تومن!!
حالا
با طرح جدید اگه دانلود رایگان شبانه رو بردارن و برای مصرف نا محدودشون!!! هم محدودیت بذارن! که دهنم آسفالت دونه درشته که!؟!؟
c9e9_igvncng.jpg

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
سلام
حالا
آره.
اما نکته،
همونطوری که گفتن اونا اومدن عامه مردمو دیدن.عمده مصرف کنندگان ما تلگرام و اینستاگرام باز هستند و شبانه و مبانه کار ندارن.برا اونا بهتر شده
ولی برا ما که اینجوری استفاده میکنیم بد شده.
برا خود شرکتها هم بدتر شده،مثلا طرحهای الان شاتل رو از نظر قیمتی و حجمی با قدیم مقایسه کن،خیلی به ضررشون شده.شبانه براشون اهمیتی نداشت.چون کسی ازشون استفاده نمیکرد اونا هم باز گذاشته بودن برا ماها،که استفاده کنیم
تعرفه مخابرات نسبت به شاتل خیلی ارزونتره !
شاتل با اون قانون 1/3 ترافیک خارجی گند زده
شاتل این کار رو کرده که احتمالا با توجه به حذف شاتل لند
شاتل لند رو بیاره تو ترافیک داخلی.
اسیا تک هم ممکنه همین کار رو با اسیا دی ال بکنه
دیده بان و های وب هم چون همچین چیزایی ندارن
ترافیکشونو یه جا زدن و همین طور مخابرات

• Like
Reactions: atzoriha

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
بگو چرا مفتو مجانی تمدید زدن خودکار (شاتل)
منکه از چشنوارهای قبلیش حجم مونده دارم تا اینا تموم شه میرم شرکت دیگه
این تفکیک حجم کار دستش داد

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
785
نام
امیر
شاتل این کار رو کرده که احتمالا با توجه به حذف شاتل لند
شاتل لند رو بیاره تو ترافیک داخلی.
اسیا تک هم ممکنه همین کار رو با اسیا دی ال بکنه
دیده بان و های وب هم چون همچین چیزایی ندارن
ترافیکشونو یه جا زدن و همین طور مخابرات
شاتل اگه بخواد با طرح شاتل لند ترافیک داخلی کاربران رو کم کنه با این تعرفه ها خیلی ها تخلیه میکنن ! جالبه با پر رویی هم میگن که این تعرفه برای مصرف کننده میصرفه !
مخابرات یکساله 16 مگ 2500 گیگ میشه 960 هزار حالا فرض کنیم 1250 گیگ داخلی 1250 گیگ خارجی ( اگه ترافیک رو جدا نکنه که چه بهتر! )
شاتل یکساله 16 مگ 2160 گیگ میشه 864 هزار با 720 گیگ خارجی و 1440 برای ترافیک داخلی و و دانلود از شاتلند !

RED HOOD

کاربر سایت
Oct 21, 2017
91
واقعا نمیدونستیم مصرف آزاده های وب. با این شرایط من یا باید های وب بگیرم یا مخابرات.
بله های وب مصرف آزاد زده 120 گیگ ولی شاتل 180 گیگ با یک سوم ترافیک بین الملل که میشه 60 گیگ و دو سوم ترافیک داخلی 120 گیگ . قیمت هردو شرکت 80 تومن و سرعت هردوشون 16 مگابیت
ولی دوستان اینو من اضافه کنم شاتل پینگش برای گیم خیلی خوبه و طرح گیمینگ داره ولی های وب تا اونجایی که من اطلاع دارم پینگش برای گیم مناسب نیست. تو انجمن دوستانی که استفاده کرده بودن از پینگش ناراضی بودن.ولی منطقه به منطقه فرق میکنه
باید یه شرکت خوب پیدا بشه که هم حجم و هم سرعت مناسب در ازای پولی که میگیره تحویل بده.

hunter76

کاربر سایت
Jun 1, 2014
320
نام
Ahmadreza
دوستان خبری از عملی شدن رفع انحصار مخابرات روی خطوط فیبر نشده هنوز ؟

شاتل اگه بخواد با طرح شاتل لند ترافیک داخلی کاربران رو کم کنه با این تعرفه ها خیلی ها تخلیه میکنن ! جالبه با پر رویی هم میگن که این تعرفه برای مصرف کننده میصرفه !
مخابرات یکساله 16 مگ 2500 گیگ میشه 960 هزار حالا فرض کنیم 1250 گیگ داخلی 1250 گیگ خارجی ( اگه ترافیک رو جدا نکنه که چه بهتر! )
شاتل یکساله 16 مگ 2160 گیگ میشه 864 هزار با 720 گیگ خارجی و 1440 برای ترافیک داخلی و و دانلود از شاتلند !
دوست من این هزینه ی سالیانه مخابرات باید یک جا پرداخت بشه برای 210 گیگ حجم ماهیانه ؟

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
785
نام
امیر
دوست من این هزینه ی سالیانه مخابرات باید یک جا پرداخت بشه برای 210 گیگ حجم ماهیانه ؟
اصولا برای قرارداد یک ساله باید کل هزینه یکجا پرداخت بشه ولی هنوز اینا روی کاغذ هست و تعرفه مخابرات شهر ما که هنوز مثل سابقه

RED HOOD

کاربر سایت
Oct 21, 2017
91
لطفا دوستانی که پینگ مناسب از شرکت اینترنتیشون میگیرن اسم شرکتو اعلام کنن تا به یه جمع بندی برسیم.
خودم که شاتل دارم پینگ اولیه با طرح گیمینگ نزدیک 50 الی 60 تا میاد پایین

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
lمن شاتل ندارم ولی بحث اینه:
1.حجم داخلی اینقدر بالاست
2.سایتهای داخلی سایتهای دانلود نیستن
3.حذف شدن شاتل لند از اکانت کاربران
نتیجه گیری معقول:میتونه همین باشه
اینم لیست مخابرات،برا کسایی که ندیدن
https://cdn.isna.ir/d/2017/11/30/0/57600523.png
upload_2017-11-30_11-25-17.png
هر گیگ 4 مگ701
هر گیگ 3 مگ 833
براساس افزایش میزان حجم قیمت میاد پایین،منطقیه
اما چرا از 8 مگ به 16 قیمت صعودی میشه دوباره
اگه مبنا حجم هست پس چرا صعودیه
اگه مبنا سرعته چرا قبلیا نزولیه

آخرین ویرایش:

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
لطفا دوستانی که پینگ مناسب از شرکت اینترنتیشون میگیرن اسم شرکتو اعلام کنن تا به یه جمع بندی برسیم.
خودم که شاتل دارم پینگ اولیه با طرح گیمینگ نزدیک 50 الی 60 تا میاد پایین
من الان 16 مگ مخابرات دارم بیشتر مواقع پینگم توی رنبو حدود 100 هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر