خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,094
نام
MohammadAli
اینجورم نیست! های وب از اونم بیشتر میده!
من نسخه قدیمی این جدولو دیدم با این حال خیلیا رو دیدم که از وضعیت پینگ های‌وب شاکین. البته خود سایت های‌وب که هنوز تعرفه‌هارو نزاشته و نوشته در حال بروزرسانی!

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
منظور از صفحه ی کاربری همون سایت ecare.tct هستش ؟ والا اسیرمون کردن دیروز زنگ زدم به 2020 طرف میگخ فعلا چیزی بهشون ابلاغ نشده !
نه صحنه ADSL مخابرات. البته اونطور که من متوجه شدم مخابرات تو هر شهر ساز خودشو میزنه هماهنگ اصلا نیستن مثلا گفتم اینا کلا شبانه رایگان رو برداشتن ولی شهرهای دیگه مخابرات ممکنه هنوز برنداشته باشه.
2020 هیچوقت درست جواب نمیده واسه شما هم به زودی اضافه می کنند قطعا هر چند اصلا چیزی نیست که منتظرش باشی اینا به فکر مشتری نیستن کلا

• Like
Reactions: hunter76

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,481
من نه دانلود زیاد نداشتم نه از سرعت استفاده میکردم ولی از وقتی این طرح اه تومده پینگ تایم نابود شده قطعی زیاد شده (فن آوا) قبلنا یدونه تایم اوتم نداشتم ولی الان ساعات پیک پینگ نابود میشه چون همه میزارن دانلود پهنای باند نمیکشه ....

کاش هنوز همون طرح قبلی رو میدادن

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در نظر دارد تاثیر راهبردها و اقدامات خود را در خصوص رضایت شما از عملکرد خدمات بخش ICT ارزیابی نماید. لذا خواهشمند است پس از تعیین نوع خدمت و ورود عبارت کد امنیتی، به سوالات پاسخ دهید.

لازم به ذکر است شما می توانید در یک یا همه نظرسنجی ها شرکت نمایید. پیشاپیش از بذل توجه شما و مشارکت در این نظرسنجی سپاسگزاریم.

http://survey.cra.ir/

• Like
Reactions: Simorq

Simorq

کاربر سایت
Oct 8, 2012
702
نام
علیرضا
سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در نظر دارد تاثیر راهبردها و اقدامات خود را در خصوص رضایت شما از عملکرد خدمات بخش ICT ارزیابی نماید. لذا خواهشمند است پس از تعیین نوع خدمت و ورود عبارت کد امنیتی، به سوالات پاسخ دهید.

لازم به ذکر است شما می توانید در یک یا همه نظرسنجی ها شرکت نمایید. پیشاپیش از بذل توجه شما و مشارکت در این نظرسنجی سپاسگزاریم.

http://survey.cra.ir/

وقتتون رو تلف نکنید اینا نظر هیچکس براشون مهم نیست آخر حرف خودشون روی کرسی می نشانند خدا لعنتشون کنه

• Like
Reactions: Persona.Q

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
منظور از صفحه ی کاربری همون سایت ecare.tct هستش ؟ والا اسیرمون کردن دیروز زنگ زدم به 2020 طرف میگه فعلا چیزی بهشون ابلاغ نشده !
FUP.jpg
این چیزیه که مخابرات شیراز (فارس؟) اعلام کرده و منم از چهاردهم که قرارداد قبلی تموم شد از همینا گرفتم. قبلاً 8 مگ داشتم و الان هم 8 مگ دارم و سرعت تغییری نکرده. حجم خوری هم قبلاً نداشتم الان هم ندیدم. پینگ هم سابقاً تعریفی نداشت و جدیداً بازی نکردم ولی با 8.8.8.8 و 4.2.2.4 که تست کردم تو رنج 170 تا 220ه =))
لازم به ذکره که اینجا از اواسط شهریور ماه کلاً شبانۀ مجانی دیگه توسط مخابرات برای قراردادهای جدید ارائه نمیشه.
یه فکری باید به حال سرعت آپلود بکنن، با 200-300 کیلوبیت که نمیشه.

• Like
Reactions: hunter76

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
423
نام
حامد
از دوستانی که شاتل دارن کسی هست طرح قدیمشو تمدید کرده باشه و اون فاکتور 116 تومنی رو پرداخت کرده باشه؟
تا چند روز دیگه منم باید سرویسمو انتخاب کنم موندم طرح جدید رو بردارم یا قدیم ؟؟؟

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,300
نام
مهدی
از دوستانی که شاتل دارن کسی هست طرح قدیمشو تمدید کرده باشه و اون فاکتور 116 تومنی رو پرداخت کرده باشه؟
تا چند روز دیگه منم باید سرویسمو انتخاب کنم موندم طرح جدید رو بردارم یا قدیم ؟؟؟
سرویس اکو من تا آذر 97 به صورت رایگان تمدید شد.این 116 تومنی که برای شما فاکتور کردن چه صیغه ای هست؟؟؟:-?

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
سلام
نظرسنجی اضافه شد

++++++++

اقا من قبل این یه طرح داشتم سرعت 16 مگ، 150 گیگ برای سه ماه و البته شبانه رایگان الان با این طرح 310 گیگ دارم که 155 بین المللی هست و البته بدون شبانه و اگه شبانه بخوام با 7 هزار تومن اضافه میتونم اونم داشته باشم! خودم به شدت مخالف این طرح بودم ولی حداقل تا اینجا برام مشکلی نبوده و بدم نشده چون هر لحظه بخوام هر چیو دانلود میکنم و نمیزارم شب دانلود کنم....
این طرح بزرگترین مزیتش این چشم و هم چشمی ها این شرکت هاست! از روزی که مجبور شدن استارت بزنن روز نبوده طرحشون رو پاک کنن و اصلاح کنن چون رقیبشون حجم بیشتری داده ! الان دیدم حجم های 600-700 گیگی هم دارن میدن بعضی ها ! این میتونه باعث رسیدن به نامحدود واقعی بشه. البته بزرگترین ایراد این طرح واسه کسایی هست که مصرف زیادی ندارن و مجبورن پول بیشتری بدن....

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,007
نام
احمد
نه صحنه ADSL مخابرات. البته اونطور که من متوجه شدم مخابرات تو هر شهر ساز خودشو میزنه هماهنگ اصلا نیستن مثلا گفتم اینا کلا شبانه رایگان رو برداشتن ولی شهرهای دیگه مخابرات ممکنه هنوز برنداشته باشه.
2020 هیچوقت درست جواب نمیده واسه شما هم به زودی اضافه می کنند قطعا هر چند اصلا چیزی نیست که منتظرش باشی اینا به فکر مشتری نیستن کلا
بنده هم مخابرات دارم، همین دیروز رفتم قسط رو پرداخت کردم، هیچ چیزی نگفتن:Whistling: بعدم زیر چشمی داشتن نگاه میکردن، سرعتم هم همونه و هیچ چیزی هم تغییر نکرده. خخخ:Baby:

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
423
نام
حامد
سرویس اکو من تا آذر 97 به صورت رایگان تمدید شد.این 116 تومنی که برای شما فاکتور کردن چه صیغه ای هست؟؟؟:-?
خب منم اکو دارمو رایگان هم تمدید شده.ولی شبانش 116 تومن تا همون آذر 97 میگیره.
مگه شما شبانه استفاده نمیکنید؟تو پیش فاکتورتون نیومده؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر