خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,540
هنوزم معتقدم یه به چاک رفتن بد در انتظارمونه
کاری میکنن که گیم و این سایت برامون میشه آرزو
حیف بیش از این نمیتونم اون چیزی که تو دلم هست رو اینجا بگم
صبح سیستمشون رفت در حال بروزرسانی گفتم یه خبریه، یه لحظه وصل شد دیدم حذف شده. حالا باید صبر کرد و دید بعد از بروزرسانی چقدر قیمتا روبه چاک دادن، هر چند که دیگه مهم هم نیست چون همون نت نامحدودش بدرد بخور بود

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
‌۱- مجلس شورای اسلامی این هفته طرح «صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی و ساماندهی پیام‌رسان‌های اجتماعی» را در دستور کار بررسی گذاشته است. / در صورت تصویب این طرح به شکل فعلی فعالیت کاربران و سازمان‌ها در پیام‌رسان‌های مسدود شده مجازات تعزیری درجه ۷ شامل جریمه نقدی و زندان است

۲- بر اساس این طرح مدیریت گذرگاه‌های اینترنت بر عهده نیروهای مسلح قرار می‌گیرد / همچنین وزارت ارتباطات پهنای باند پیام‌رسان‌های خارجی را به نصف پیام‌رسان‌های داخلی باید کاهش دهد / تمام پیام‌رسان‌های خارجی موظف به ثبت در ایرانند وگرنه باید مسدود شوند.

۳- در صورت تصویب این طرح کارگروهی گسترده‌تر از کارگروه تعیین مصادیق وظیفه فیلترینگ رابرعهده خواهد داشت.

۴- هیات ساماندهی و نظارت در این طرح وظیفه اعطای مجوز و پایش و نظارت بر عملکرد آنها را در اختیار دارد.

۵- دستورالعمل احراز هویت کاربران در فضای مجازی تصویب و توسط وزارت ارتباطات باید به اجرا گذاشته شود.

۶- فعالیت‌های رسانه‌ای، تبلیغاتی، مالی، تجاری و … که بر بستر پیام‌رسان‌ها انجام می‌شود مشمول قوانین موضوعه خاص آن فعالیت‌ها است. / استفاده دستگاه‌های اجرایی از پیام‌رسانه‌های خارجی برای اطلاع رسانی و تبلیغات ممنوع است.

۷- ده درصد درآمد ترافیک اینترنت بین‌الملل کشور از طریق صندوق حمایت ازمحتوا و پیام‌رسانه‌ها به پیام‌رسان‌های داخلی تعلق می‌گیرد.

۸- قیمت پهنای باند داخلی باید یک سوم پهنای باند بین‌الملل باشد / وزارت ارتباطات باید پهنای باند پیام رسان‌های خارجی را به نصف پیام‌رسان‌های داخلی برساند.

۹ - ارایه خدمات پولی و بانکی به کسب وکارهای فعال در پیام‌رسان‌های اجتماعی خارجی ممنوع است.

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
‌۱- مجلس شورای اسلامی این هفته طرح «صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی و ساماندهی پیام‌رسان‌های اجتماعی» را در دستور کار بررسی گذاشته است. / در صورت تصویب این طرح به شکل فعلی فعالیت کاربران و سازمان‌ها در پیام‌رسان‌های مسدود شده مجازات تعزیری درجه ۷ شامل جریمه نقدی و زندان است

۲- بر اساس این طرح مدیریت گذرگاه‌های اینترنت بر عهده نیروهای مسلح قرار می‌گیرد / همچنین وزارت ارتباطات پهنای باند پیام‌رسان‌های خارجی را به نصف پیام‌رسان‌های داخلی باید کاهش دهد / تمام پیام‌رسان‌های خارجی موظف به ثبت در ایرانند وگرنه باید مسدود شوند.

۳- در صورت تصویب این طرح کارگروهی گسترده‌تر از کارگروه تعیین مصادیق وظیفه فیلترینگ رابرعهده خواهد داشت.

۴- هیات ساماندهی و نظارت در این طرح وظیفه اعطای مجوز و پایش و نظارت بر عملکرد آنها را در اختیار دارد.

۵- دستورالعمل احراز هویت کاربران در فضای مجازی تصویب و توسط وزارت ارتباطات باید به اجرا گذاشته شود.

۶- فعالیت‌های رسانه‌ای، تبلیغاتی، مالی، تجاری و … که بر بستر پیام‌رسان‌ها انجام می‌شود مشمول قوانین موضوعه خاص آن فعالیت‌ها است. / استفاده دستگاه‌های اجرایی از پیام‌رسانه‌های خارجی برای اطلاع رسانی و تبلیغات ممنوع است.

۷- ده درصد درآمد ترافیک اینترنت بین‌الملل کشور از طریق صندوق حمایت ازمحتوا و پیام‌رسانه‌ها به پیام‌رسان‌های داخلی تعلق می‌گیرد.

۸- قیمت پهنای باند داخلی باید یک سوم پهنای باند بین‌الملل باشد / وزارت ارتباطات باید پهنای باند پیام رسان‌های خارجی را به نصف پیام‌رسان‌های داخلی برساند.

۹ - ارایه خدمات پولی و بانکی به کسب وکارهای فعال در پیام‌رسان‌های اجتماعی خارجی ممنوع است.
"طرح صیانت از حقوق کاربران "

واقعا چی بگم که بن نشم؟؟

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
دو سال دیگه نت های ماهواره ای میاد گوشی های ماهواره ای دار هم میاد کل این مسخره بازیا جمع میشه
همونطور که با ارز دیجیتال نسخه تحریم های بین المللی پیچیده شده اینم قطعا میشه
همیشه راهی برای دور زدن هست
خود آذرمی جهرمی هم گفته فیلترینگ در آینده به بن بست میرسه و آینده فیلترینگ معنا نخواهد داشت
ولی با یک سری چیزاش موافقم
اینکه پایش بشه هر کسی چه چیزی رو منتشر میکنه خوبه
یا اینکه مثلا داره از خط سو استفاده میکنه برای هک و ...
ولی با باقی مخالفم
یاد کاربر ashash میافتم که توی امضاش نوشته بود که تو نمیتونی مشخص کنی کی توی فضای مجازی باشه کی نباشه

• Wow
Reactions: Thonkeyes

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,540
الان سایت همراه اول رو نگاه کردم از تو سایت حذف نشده نت شبانه نامحدود، شاید اونو هنوز بروز نکردن! اینترنت ثابت بیشتر شرکت ها تخفیف دارن هر ماه، این ماه به قول دوستمون تخفیفی برام منم نزدن روی بسته های ماهیانشون. به این مورد توجه نکرده بودم

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
الان سایت همراه اول رو نگاه کردم از تو سایت حذف نشده نت شبانه نامحدود، شاید اونو هنوز بروز نکردن! اینترنت ثابت بیشتر شرکت ها تخفیف دارن هر ماه، این ماه به قول دوستمون تخفیفی برام منم نزدن روی بسته های ماهیانشون. به این مورد توجه نکرده بودم
حذف نشده هنوز ولی امکان خرید آنلاین رو برداشتن
حالا اینم بروز میشه تا چند ساعت دیگه ?

• Like
Reactions: .Amirone

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,477
اتفاقا مشکل دقیقا شرکت های adsl و مخابرات هست اینا اومدن فشار اوردن که از وقتی این بسته های نامحدود اومده کاربرای adsl حجم نمیخرن ، همونجوری هم که میدوند همه اینا پهنای باندشون غیر مستقیمه یعنی از مخابرات میخرن . ارگانی کثیف تر مخابرات ندیدم تو این کشور.

من نمیدونم چرا همیشه گیمر جماعت باید پاسوز هر داستانی بشه آقا به درک اصلا شبکه اجتماعی همه رو فیلتر کنید چرا ما باید تاوانشو بدیم

• Like

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
یاد کاربر ashash میافتم که توی امضاش نوشته بود که تو نمیتونی مشخص کنی کی توی فضای مجازی باشه کی نباشه
جلل خالق
بعد از این همه سال یکی از دومین یوزر من تو بازیسنتر یاد کرده :D

حالا نه بقیه کشورها برامون فرش قرمز پهن کردن
اقامت کاری یک سری رشته ها راحت می شه اومد
به خصوص IT و پرستاری

خارج از تاپیک که نداریم همینجا آف بریم..
خیلی از ایرانیا بصورت سیاه تو کشورای خارجی زندگی می کنن، بهشون اقامت نمی دن توی آمار نیستن حق اشتغال هم ندارن غذاشونو از انجمن حمایت از کسانی که سیاه اقامت می کنن می گیرن، الانم که بحث اقامت داغه قانوناشون سفتو سختتر هم شده
فقط ایرانی ها نیستن. عرب ها و آفریقایی ها هم از این کارا زیاد می کنن.
کلا یک سری معروف ان به این که میان اینجا هیچ کاری نمی کنن فقط پول دولت رو می گیرن و زندگی می کنن. نه این که امکان کار براشون نباشه هست ولی طرف به خودش زحمتی نمی ده ترجیح می ده با همون پول مفت دولتی زندگی کنه.

و یک نکته حالب افغانی ها هستن. افغانی ها هیچ جای دنیا حتی همون ایران نه گدایی می کنن نه مفت خوری. کار می کنن و نون بازشون رو می خورن.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: x23are and Rohshen

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,540
فقط ایرانی ها نیستن. عرب ها و آفریقایی ها هم از این کارا زیاد می کنن.
کلا یک سری معروف ان به این که میان اینجا هیچ کاری نمی کنن فقط پول دولت رو می گیرن و زندگی می کنن. نه این که امکان کار براشون نباشه هست ولی طرف به خودش زحمتی نمی ده ترجیح می ده با همون پول مفت دولتی زندگی کنه.
چنین چیزی نیست، وقتی غیر قانونی می دونن حضور این افراد رو تو کشورشون و اقامت بهشون نمی دنو مجرم میشناسنشون چطور می خوان پول دولت رو بگیرن، طرف 2 ساله توی دادگاهه ولی نتونسته قانعشون کنه، حتی گزارش هایی هم موجوده که به چه فلاکتی افتادن، طرفی که غیر قانونی وارد یک کشور می شه، کارش از این حرفا گذشته که برا خوش گذرونیو تنبلی خودشو به آبو آتیش بزنه

bo0o0gh

کاربر سایت
Mar 8, 2013
48
فکر نکنم حذف شده باشه چون امروز صبح من خریدم

• Like

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
از حدود ساعت ۱۱ صبح به بعد چه اپ همراه اول چه خود سایت و چه از طریق کد دستوری میگه سیستم در حال بروز رسانی هست و نمیشه بسته ای خرید

• Like
Reactions: MrElectricWizard

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,540
از حدود ساعت ۱۱ صبح به بعد چه اپ همراه اول چه خود سایت و چه از طریق کد دستوری میگه سیستم در حال بروز رسانی هست و نمیشه بسته ای خرید
البته از ساعت 1 دیشب به مشکل خورد نت همراه اول و نتونستم دیگه وصل بشم، فقط یه لحظه صبح صحنه رو دیدم که امیدوارم برای همین بروزرسانی باشه و به هر حال حذف نشه.. ببین با چه چیزایی خوشحال می شیم!

Gen. Martinez

کاربر سایت
Nov 27, 2013
565
نام
تورین سپر بلوط
انقدر PANIC نکنید این قوانین مجلس کی ضمانت اجرایی داشته که حالا داشته باشه =)) =)) =))
نت ملی از جای دیگه تصمیمش گرفته شده هر موقع آماده شد جایگزین میشه تا اون موقع کاری نمیتونن بکنن
نهایت با این قانون اینستا قیتلر میشه که اونم تصمیمش جای دیگه گرفته شده
مجلس فقط کارش خود نماییه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر