خداحافظی با اکانت‌های هکی و ترکیبی PS4

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
upload_2017-3-5_21-55-44.png

دیروز یکی از کاربران وب‌سایت reddit تصویری منتشر کرد که نشان می‌دهد در آپدیت رسمی و جدید کنسول PS4 می‌توان بدون محدودیت شش ماهه‌ای که قبلاً وجود داشت، اکانت خود را از روی یک کنسول PS4 دیگر دی اکتیو کرده و دوباره بر روی کنسول خود اکتیو پرایمری کنید.

با توجه به تصویر منتشر شده، در بخش Active as Your Primary PS4 تغییراتی ایجاد شده است و در صورتی که اکانت شما بر روی کنسول دیگری فعال باشد، گزینه Change to This PS4 ظاهر شده و اکانت از روی کنسول قبلی غیرفعال و بر روی کنسول فعلی فعال خواهد شد.

در صورتی که این موضوع درست باشد و این قابلیت در آپدیت بعدی کنسول PS4 اضافه شود، از این به بعد باید با اکانت‌های هک شده‌ای که با نام اکانت‌های ترکیبی در ایران معروف بوده و به فروش می‌رسیدند خداحافظی کرد.

در ادامه تصویر موردنظر قرار گرفته است.

BwKHTdW.jpg

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
مطمعن هستید با این روش کامل از بین میره ؟ چون سره تایید دو مرحله ای هم همین رو میگفتند ولی اکانت ها کمتر که نشد هیچ بیشترم شد

• Like
Reactions: guppy and WCW

Mehdi-TH

کاربر سایت
Sep 12, 2016
88
از این به بعد از فروشنده های اکانت اشتراکی هم نمیشه چیزی خرید راحت میتونه به 500 نفر بفروشش البته منظورم فروشنده ها تلگرامیه

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,855
نام
پدرام
کاش زودتر اینکار رو میکردن، خیلی خبر خوبی بود
خیلی جالبه که ماها دزدی رو بد میدونیم ولی وقتی پای منافع خودمون وسط باشه چشممون رو میبندیم و بیخیال همچیز میشیم

• Like
Reactions: rejhna

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,038
نام
مازیار
مطمعن هستید با این روش کامل از بین میره ؟ چون سره تایید دو مرحله ای هم همین رو میگفتند ولی اکانت ها کمتر که نشد هیچ بیشترم شد
این رمز گذاری دو مرحله ای درمان نبود پیشگیری بود .. واکسن بود.
ولی این کار رسما درمانه این مشکله .
الان هر کی اکانت هکی بخره پولش رو دور ریخته ... چون صاحب اصلی اکانت هر موقع کخ بخواد میتونه دی اکتیو کنه و دست سارق گرامی رو بزاره تو حنا

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
عالی شد واقعا خبر خوبی بود این اخریا بازار خرید و فروش بازی دست دوم واقعا کساد شده بود خود من بازی را که تموم میکردم به زور میفروختم از طرفی قیمت بازی دست دوم هم دیر پایین میومد

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,798
نام
مراد حلیمی
در اینکه این روش جمع میشه خیلی خوبه و من هم موافقم..... .

ولی جدای از مساله تاپیک ، متاسفانه روش مقرون به صرفه ای در کل برای خرید بازی وجود نداره....خرید و فروش بازی دسته دوم هم به درد کسایی میخوره که اوقات فراغت زیادی دارن و میتونن یه بازی رو تو زمان کمی تموم کنن وگرنه اگه وقتت محدود باشه و تموم کردن یه بازی طول بکشه برات(مخصوصا اگه انلاین هم باشه) رسما خرید و فروش بازی دسته دوم جالب نیس.. .
باز شر کردن با یه دوست بد نیس که اونم برا همه بازیها نمیشه(چون بازیها دیر قیمتشون میاد پایین و ....)

ای کاش یه روش نسبتا ارزون و قانونی براش پیدا می شد.

.

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
جمع کنید باو همه اومدن دارن به هم تبریک میگن :D
من کنسولمو میفروشم دم عیدم هست راحت میشه فروختش :D
تسلیت به جامعه ی پایرت

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,038
نام
مازیار
در اینکه این روش جمع میشه خیلی خوبه و من هم موافقم..... .

ولی جدای از مساله تاپیک ، متاسفانه روش مقرون به صرفه ای در کل برای خرید بازی وجود نداره....خرید و فروش بازی دسته دوم هم به درد کسایی میخوره که اوقات فراغت زیادی دارن و میتونن یه بازی رو تو زمان کمی تموم کنن وگرنه اگه وقتت محدود باشه و تموم کردن یه بازی طول بکشه برات(مخصوصا اگه انلاین هم باشه) رسما خرید و فروش بازی دسته دوم جالب نیس.. .
باز شر کردن با یه دوست بد نیس که اونم برا همه بازیها نمیشه(چون بازیها دیر قیمتشون میاد پایین و ....)

ای کاش یه روش نسبتا ارزون و قانونی براش پیدا می شد.

.
من این سه چهار سال دقت کردم به قیمتا ... از حدود ۶ ماه بعد از عرضه تا الی یک سالگی عرضه بازی ... قیمت بازی دسته دوم بین ۱۲۰ تا ۱۰۰ رد و بدل میشه ... در اکثر موارد ... اگه تو این بازه زمامی یه بازی رو بگیری .. با کمترین ضرر میشه ردش کرد و فرصت مناسبی هم برای تموم کردن بازی داری.

MO021

کاربر سایت
May 23, 2013
470
نام
Morteza
اقا یه سوال
بعد از این اپدیت ظرفیت اول بازیها رو میشه برای هر چن نفر که بخواییم فعال کنیم درسته؟ چون یه نفر اکانت رو میزنه بعد ما دی اکتیوش میکنیم دوباره میدیم یه نفر دیگه بزنه بعد دوباره دی اکتیوش میکنیم و ... الی آخر. درسته یا من اشتباه میکنم؟

• Like
Reactions: Tommy Vercetty

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
اقا یه سوال
بعد از این اپدیت ظرفیت اول بازیها رو میشه برای هر چن نفر که بخواییم فعال کنیم درسته؟ چون یه نفر اکانت رو میزنه بعد ما دی اکتیوش میکنیم دوباره میدیم یه نفر دیگه بزنه بعد دوباره دی اکتیوش میکنیم و ... الی آخر. درسته یا من اشتباه میکنم؟
یعنی فقط دنبال یه راه سوءاستفاده هستین :D

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
اقا یه سوال
فکر کنم داری درست میگی اینطوری ظرفیت آفلاین رو میشه تا بی نهایت استفاده کرد:D

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
یعنی فقط دنبال یه راه سوءاستفاده هستین :D
سواستفاده دیگه چیه اینا مثلا اومدن ابروشو درست کنند زدند چشمش رو هم کور کردند اگه آپدیتشون همین باشه باید منتظر این باشیم که فروشندگان نازنین یه بازی رو به 200 نفر مختلف بفروشند و پول بگیرند من ترجیه میدم اکانت هکی خودم بگیرم و دیتا بریزم تو کنسول تا پول به این فروشنده هایی مثل نارسیس بدم

• Like
Reactions: MO021 and reza7272
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر