خاطرات و حرکات شما با Kinect

Peter Griffin

کاربر سایت
Sep 13, 2009
208
نام
undefined
خاطره زیبا؟!:D
ما بدون شما نمیتونیم قهرمان شیم سعی کن به میادین برگردی:D
این از اون لحاظ زیبا ئه :D
مطمئن باش قهرمان خواهیم شد حالا یا من باشم یا نه باشم . به خاطر دل هوادارا میخواستم برگردم اما دکتر تیم اجازه نداد :D

Peter Griffin

کاربر سایت
Sep 13, 2009
208
نام
undefined
این که نامردیه قهرمان مسابقات از میادین دور باشه ما هم دعا میکنیم تا شما زودتر برگردید
امیر جان امید من به شما هم تیمی ها هست :D

پی اس : الان دارم تو عکسای کینکت می گردم ببینم اون عکسی که مجروح شدم رو داره یا نه . اگه بود تو تاپیک مربوطه میذارم که ببینید . خیلی وحشتناکه :D

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,777
کلا هرکسی در حال بازی با کینکت باشه برای اطرافیانش خیی خنده دار میشه!. یه روز داداشم داشت بغلم بازی میکرد و من فقط به حرکاتش دقت میکردم! بعد از 3-4 دقیقه از خنده نمیتونستم از زمین بلند بشم!

kingmammad110

کاربر سایت
Dec 30, 2010
288
نام
محمد
دو ماه بعد از اینکه کینکت رو خریدم دیشب رفتم کینکت ادونچر بازی کردم یه یک ساعتی اون بازیشو که بشین پاشو و چپ راست داره رو بازی کردم که یکهو ....قیق:d

کمرم قفل کرد یعنی رگ به رگ شد الانم به زور اومدم سر کار فکر کنم مال اون چند کیلو وزن اضافمه شما رو نمیدونم ولی زنم و بچم کلی بهم خندیدند خودم هم تو دلم به خودم خندیدم واقعا وسط بازی کمر قفل کنه و نتونی جم بخوری خیلی خنده داره
:((

در کل بچه ها پمادی چیزی سراغ ندارین ؟

AM†R

کاربر سایت
Apr 7, 2011
739
قبل ماه رمضون با پسر خاله هام رفتیم شمال
پسر خلم ایکس باکس آورد منم کینکت و بازیاش رو دوازده سیزده نر بودیم جام گزاشتیم تو والیبال کینکت اسپرت من خودم دو شدم خیلی حال داد
مایکل جکسون و دنس سنترال هم همه رو سوله کردم:d

mhm5076

کاربر سایت
May 5, 2009
15
نام
محمد حسین محمودزاده
من جایی که بازی می کنم چیزی دور و برش نیست . تنها مشکلش اینه که بالا سرم لوستره

لوسترش هم یه خودره کوتاهه و پایینه

بعضی وقتا وقتی می پرم سرم میخوره بهش

Sâlar

کاربر سایت
Aug 15, 2010
509
نام
سالار
روز اول که کینکت خریدیم برای اولین بار داشتیم با برادرم شروع میکردیم بازی ، کینکت داشت استارت میکرد ، سر کینکت بالا پایین رفت ! ما فک کردیم داره میفته
دویدم طرفش ، پام پیچ خود با کله رفتم زمین :( :D

• Like
Reactions: God_of_game

erfan-shojaei

کاربر سایت
May 6, 2011
510
نام
♥Erfan♥
من هنوز اتفاقی برام نیوفتاده اخه هنوز نگرفتم ولی تو همین هفته اگه بگیرم میام به جمع مصدومین کینکت اخه اضافهههههههه وزن دارم.:d.

Eh$s$aN

کاربر سایت
Feb 7, 2011
521
نام
احسان
وای داغ دلمو تازه کردی منم همین مشکلو دارم ولی من عاشق یکی دیگه هستم و هر شب براش گریه میکنم :(:((من عاشق sheva alomar همکار chris توی resident evil 5 هستم:((:((:((:((:(:(:((:((:((:((

ای بابا اون که عشق منه:((این کینکتم شورشو در آورده . هیچ بازی قشنگی بیرون نمیده ما مجبوریم همش ادونچرز بزنیم و با سر بریم تولوستر :d

erfan-shojaei

کاربر سایت
May 6, 2011
510
نام
♥Erfan♥
سلام بلاخره منم امروز از مشهد کینکت گرفتم:dمبارکم باشه:d175 تومن از مشهد سعدی پاساژ بهزاد مغازه ی اقای مقدم.خیلی باحاله اینو تو پنج ساعت فهمیدم .اما یه چیزی من وقتی وصلش کردم به ایکس باکس بازی ارجینال خودش رو گذاشتم حدود 2ساعت بازی کردم ;بعد از ظهر که دوباره روشن کردم بازی کینکت اسپورت رو گذاشتم (کپی هستش) بعدش نوشت پلی دی وی دی من همونو انتخاب کردم یه صفحه باز شد روش نوشته بود ایکس باکس 360 (مثل موقعی که میخوای ایکس باکس رو روشن کنی) هر بازی کپی کینکت توش میزارم همینو مینویسه ولی بازی ایکس باکس کپی رو میزارم جواب میده.از چی هستش در ضمن شماره داشبوردم اینه:
2.0.12625.0
اگه میدونید پ.خ بدید لطفا.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر