خاطرات و حرکات شما با Kinect

Hamed PC

کاربر سایت
Oct 5, 2008
916
نام
Hamed
خورد کردن تیکه از لوستر .
زدن با کنترل تو سر بچه برادرم موقع بازی پینگ پونگ . واسه حس تو دسته بابام بود اونم زد .

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
منم بالاخره بعد از 2 هفته بازی کردن مصدوم شدم :d
فکر میکنم زانوم آب اورده ( یکی از رفیقام گفت )
اصلا نمیتونم بشینم . راه میرم میلنگم به قول معروف چلاغ شدم :))

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
میگم شماها چه میکنید جلو کینکت اینقدر تلفات میدید؟ ماکه چند وقته گرفتیم با کل اهل خانه هرروز بازی میکنیم یه مسدوم هم ندادیم فعلا... :D

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,987
نام
محمود
من هم حدود یک هفته هستش که خریدم کینکت رو.
تا به حال هم شکر خدا مصدومیت - پصدومیت نداشتم، ولی جام کافی نیست و یکی دو بار دستم به کمد و تخت و اینا خورده!
فعلا فقط کینکت ادونچرز رو دارم، ولی تا یکی دو روز دیگه 6-5 تا گیم میاد برام! :D

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
میگم شماها چه میکنید جلو کینکت اینقدر تلفات میدید؟ ماکه چند وقته گرفتیم با کل اهل خانه هرروز بازی میکنیم یه مسدوم هم ندادیم فعلا... :D
من با دایی و بسرخالم کینکت اسبورت میزنیم بصورت رقابت شدید
مثلا وقتی دو با مانع میریم انگار ساختمون داره میلرزه :d
اگه شما هم اینجوری بزنید مصدوم میشید

در کل کینکت رو به همه بیشنهاد میکنم چون واقعا متفاوته :x:-*

poma

کاربر سایت
Oct 3, 2005
638
نام
بهراد
درود

بچه ها متأسفانه دیروز من تجربه تلخی از Kinect به دست آوردم.

دیروز بعد از 4 ساعت بازی با Kinect ساعت 11 شب داشتم آخرین بازی (Your Shape: Fitness Evolved) رو بازی میکردم رفتم توی اون قسمت که با مشت جعبه های دورو ورت رو میزنی.

درست بعد از 4،5 تا مشت یک دفعه زانوی راستم چنان درد گرفت که فکر کنم صدای فریادم رو ته کوچه شنیدن. (حالا مشت چه ربطی به زانو داره من نمیدونم)

خلاصه از شدت درد افتادم رو زمین شروع کردم پیچدن به خودم که بعد 5 دقیقه درد کمی ساکت تر شد اما امروز که لنگان لنگان راه میرم و تو بعضی جاها زانوم بدجوری درد میگیره.

خلاصه نمیدونم چه بلایی سر زانوم اومده باید برم دکتر تا تکلیفش روشن شه ولی اینو اینجا گفتم که بچه هایی که میخوان Kinect بازی کنن قبلش بدن رو گرم کنید چون توی بازی متوجه نمیشید که چه قدر دارید به بدنتون فشار میارید.

کسانی که مثل من خرس تنبل تشریف دارن و هیچ ورزشی نمیکنند حد الامکان بازی نکنند یا اگه بازی میکنند خیلی دقت به حرکات بدن بکنند تا مثل من دچار مشکل نشوند.

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
خب عزیز این طبیعی هست شما وقتی تحرکی نداشته باشی یهو 4 ساعت جلو کینکت جور در نمیاد
من خودم باشگاه میرم نمیگم ورزشکارم یا آرنولدم :D ولی موقع بازی مشکلی پیش نمیاد خدارو شکر تاحالا چیزی نشده فقط 1باز تو بازی والیبال دستم خورد به لوستر یه تیکش شکست:D

shahed-x

کاربر سایت
Feb 9, 2011
97
نام
شاهد
واقعا عجیبه تمرین مشت زنیش تمرین خیلی راحتیه تعجب می کنم چرا زانوت دچار مشکل شده.من روز دوم موقع KA مچ پای چپم به شدت پیچ خورد تا یه هفته خونه نشین شدم.اما باعث شد از اون به بعد حواسمو حسابی جمع کنم بیخود جوگیر نشم!

Riddler

کاربر سایت
Aug 17, 2009
438
نام
مرتضی
من که از موقعی که اولین بار کینکت اسپورت بازی کردم تا الان که الانه زانوی راستم بعضی وقتا درد میکنه به شدت :d:d:d ( حالا می خوام برم پیش اقا دکتره :d:d )

Eh$s$aN

کاربر سایت
Feb 7, 2011
521
نام
احسان
درود

بچه ها متأسفانه دیروز من تجربه تلخی از Kinect به دست آوردم.

دیروز بعد از 4 ساعت بازی با Kinect ساعت 11 شب داشتم آخرین بازی (Your Shape: Fitness Evolved) رو بازی میکردم رفتم توی اون قسمت که با مشت جعبه های دورو ورت رو میزنی.

درست بعد از 4،5 تا مشت یک دفعه زانوی راستم چنان درد گرفت که فکر کنم صدای فریادم رو ته کوچه شنیدن. (حالا مشت چه ربطی به زانو داره من نمیدونم)

خلاصه از شدت درد افتادم رو زمین شروع کردم پیچدن به خودم که بعد 5 دقیقه درد کمی ساکت تر شد اما امروز که لنگان لنگان راه میرم و تو بعضی جاها زانوم بدجوری درد میگیره.

خلاصه نمیدونم چه بلایی سر زانوم اومده باید برم دکتر تا تکلیفش روشن شه ولی اینو اینجا گفتم که بچه هایی که میخوان Kinect بازی کنن قبلش بدن رو گرم کنید چون توی بازی متوجه نمیشید که چه قدر دارید به بدنتون فشار میارید.

کسانی که مثل من خرس تنبل تشریف دارن و هیچ ورزشی نمیکنند حد الامکان بازی نکنند یا اگه بازی میکنند خیلی دقت به حرکات بدن بکنند تا مثل من دچار مشکل نشوند.
این حرفت تکراری نبود ؟؟؟

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
ما که هنوز این سعادتو نداشتیم با کینکت بازی کنیم :((. کم کم دیگه باید بریم سراغ هک مخ پدرم :d دوستان ما وزنمون بالاست:d . آیا اگه آدم هر روز تمرینای بازی هایی مثل The Biggest Loser و Your Shape رو انجام بده میشه وزن کم کرد ؟ ( البته با رژیم غذایی :d ) . آیا واقعا میشه ازش به عنوان یه ورزش یاد کرد یا فقط یه سرگرمی سادس ؟ :d

hp3in_pro

کاربر سایت
Mar 16, 2010
314
نام
حسین
ما که هنوز این سعادتو نداشتیم با کینکت بازی کنیم :((. کم کم دیگه باید بریم سراغ هک مخ پدرم :d دوستان ما وزنمون بالاست:d . آیا اگه آدم هر روز تمرینای بازی هایی مثل The Biggest Loser و Your Shape رو انجام بده میشه وزن کم کرد ؟ ( البته با رژیم غذایی :d ) . آیا واقعا میشه ازش به عنوان یه ورزش یاد کرد یا فقط یه سرگرمی سادس ؟ :d
واسه شدن که میشه من خودم تو 3 هفته 1/5 کیلو وزن کم کردم بدون رژیم غذایی:d

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
سر والیبال تو Kinect Sport پریدم دستم خورد به لوستر شیشه ای. لوستر پرتاب شد تو صفحه تلویزیون ! بعد از 10 ثاتیه دیدم خون از دستم قشنگ فواره زد بیرون و کل دیوار و کف و ... خونی شد ! رفتیم بیمارستان ، فهمیدیم تاندون و عصب و یه قسمتی از رگ های دستم بریده شد و بعد از عمل حس انگشت کوچیکم رو تا 6 ماه از دست دادم و میزان حرکت انگشتام هم روی مینیمم هست ! در کل آسفالت شدم

• Like
Reactions: aramin

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر