حل مشکل sign in شدن به PSN بعد از اپدیت 3.56

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,035
نام
میثم
به نظر من مشکل فقط از isp تون هست چون من پارس انلاین دارم چه قبل فریمور چه بعدش اصلا مشکل ندارم فقط تو بازی انچارتد کسیو پیدا نمیکرد که اونم درست شد

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
خب امروز اون DNS که صفحه قبل گذاشته شده بود هم دیگه کار نمیکنه :(

این آقایی که تو داتک هست همیشه کارم رو راه انداخته ... امیدوارم اینبار هم درست بشه :d
گرچه من زیاد PSN نمیام .. یعنی ماهی ۱ بار شاید ... ولی برای کسی که کنسولش رو کپی خور نکرده که بتونه از PSN لذت بباره واقعا زور داره

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
این آقایی که تو داتک هست همیشه کارم رو راه انداخته ... امیدوارم اینبار هم درست بشه :d
گرچه من زیاد PSN نمیام .. یعنی ماهی ۱ بار شاید ... ولی برای کسی که کنسولش رو کپی خور نکرده که بتونه از PSN لذت بباره واقعا زور داره
تورج به این آقاهه بگو اگه بتونه کار مارو راه بندازه یک خانوادرو ( بازیسنتر ! ) از نگرانی دراورده :D من دیشب کانکت شدم با dns بتای کیلزون رو گذاشتم دانلود شه . امروز اومدم بتارو بازی کنم بازم ارور 80710b23 رو داد :(

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
تورج به این آقاهه بگو اگه بتونه کار مارو راه بندازه یک خانوادرو ( بازیسنتر ! ) از نگرانی دراورده :D من دیشب کانکت شدم با dns بتای کیلزون رو گذاشتم دانلود شه . امروز اومدم بتارو بازی کنم بازم ارور 80710b23 رو داد :(

گفت که گزارش دادن ...
دارن از مرکز هم چک میکنن ...
برای BW و ...

گفت انشا... درست میشه !

امیدوارم

اگه یک تعداد از شما ها هم زنگ میزدید به بخش پشتیبانی گزارش میدادید که به بخش ارجاع گزارش بدن ... خوب میشد اینطوری میدیدن یک تعداد هستن ... با اینکه من گفتم ...

P.S : فکر کنم خودشون هم میدونستن که بسته شده هست چون سوال پیچ نکرد ... میدونست راجع به چی حرف میزنم ... همینش خوبه !

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
منم داتک زنگ زدم گفت مشکل از مخابراط هستش دارن درست می کنن.طرف خودش گیمر بود
من که اگه تا اخر این هفته درست نشه می رم از عصر تلکام اینترنت میگیرم .قیمت هاش خیلی خوبه

game.fun

کاربر سایت
Dec 13, 2009
945
ولی هنوز با همون DNS کار می کنم!
عجیبه که برای شما کار نمیکنه!
منم داتک زنگ زدم گفت مشکل از مخابراط هستش دارن درست می کنن.طرف خودش گیمر بود
این بنده خدا خط چند بود؟! (مثلا میگن به 480 وصل کن، منظورم این شماره هستش! :d)
Captain Mitchell تو زنگ زدی چی گفتی؟ گفتی به PSN وصل نمیشه؟! :d

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
مشکل من هم از امروز صبح حل شد..

بله درست شده ... خوشبختانه ... الان چک کردن بعد از Comment شما .. با DNS های خود داتک آمد بالا ...

فردا زنگ بزنم تشکر کنم از ون طرف :d پیگیری کرده بود ! (حالا اگه کار اون هم نباشه، باز هم زحمت کشید :d)

• Like
Reactions: game.fun

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
برای من هنوز اپدیت 3.56 نیومده وقتی هم از طریق دستگاه گزینه اپدیت رو میزنم میگه اخرین ورژن نصبه!
کسی میدونه جریان چیه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر