جیم رایان از مدیریت پلی‌استیشن کناره‌گیری می‌کند

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
آخرین ویرایش:

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,409
نام
aliakbar
بازی های آیندش نیاز به چند بازی گس پول ساز داره که تو صدر لیست گس سازای حال حاضر بانجی نشسته...
میای میگی بانجی تو صدره گس سازاست بعد که آمار میزارن میگی دوتا ۲ و کانتر ماله اکس باکس نیستن
مقایسه آمار پلیرهای بازیی که ۴ سال پیش عرضه شده با بازی که ۱ ماهه اومده و به سرعت داره آمار پلیرهاش کم و کمتر میشه چطوری باعث خوشحالی اکس باکس فن میشه رو نفهمیدیم :D
مقایسه این ۲تا رو کاربر هم سنگرت شروع کرد

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,409
نام
aliakbar
راستی این بانجی احیانا همونی نبود که تا براتون Halo میساخت میپرستیدیدش؟
دقیقا همون موقع که شاهکار میساخت سونی فنا میگفتن قورباغه رنگی میسازه و بازیش واسه کودکانه.

بدترین و رو مخ ترین راه واسه بحث کردن همین نوعه که این ۲ صفحه دیدیم.
کاری به سونی فن و ماکرو فن ندارم واسه هردو طرف این نوع بحث کردن تهش به بحثای الکی میکشه.

یه سونی فن میگه دستینی ۲ همین الان آمار بهتری نسبت به استارفیلد داره

بعد که آمار پلیرای هرد رو میزارن
سونی فن ۲ میگه هه هه هه خوشحالید که استارفیلد امار بهتری داره.

سونی فن ۳
به بانجی توهین میکنید؟اون موقه که هیلو میساخت ال بود الان فلان شد

آخرین ویرایش:

John-117

کاربر سایت
May 16, 2020
1,718
تو 30 روزه گذشته میانگین بازیکن آنلاین دستینی 2، 60k بوده، استارفیلد هنوز به ماه نرسیده الان 54k انلاین داره. میگیری چی میگم؟ یا میخوای اثبات کنی پیک پلیر امروز استارفیل از دستینی بیشتره؟
اول من اینو بگم که مقایسه آمار استارفیلد و دستینی۲ از اساس غلطه و هیچ ربطی هم به این تاپیک نداره ولی چون این پست رو دیدم و از سطح مقایسه حیرت زده شدم گفتم یه ریپلای کنم:D

خداییش خودت فهمیدی چی گفتی؟ :D
آمار پلیر ماهانه دستینی رو با پلیر تایم نصف شبِ روز غیر تعطیل آمریکا مقایسه میکنی؟؟؟

IMG_3774.jpeg
چون خیلی مقایسه دوس داشتی بیا واست اینم میذارم:D

بعد استاد شما میدونی که دستینی ۲ در اصل یه بازی f2p آنلاین هست و استارفیلد یه بازی تماما سینگل پلیر ۷۰ دلاری؟؟؟
اصلا در جریانی که پلتفرم اصلی استارفیلد گیم پس هست؟؟؟

هرچی بیشتر اون پست رو میخونم بیشتر پشمام میریزه:D

آخرین ویرایش:

reza8

کاربر سایت
Jul 30, 2013
730
نام
reza
مجید رضوی قبلا لو داده بود این اتفاق رو
اونجا که گفت:
شهر پره حسوده لطف کن
استعفاتو نده لو لو لو
هرکی گفت جات میاد کی کی
داد بزن بهش بگو تو تو کی

آیا این ماتریکس نیست؟

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,931
دقیقا همون موقع که شاهکار میساخت سونی فنا میگفتن قورباغه رنگی میسازه و بازیش واسه کودکانه.

بدترین و رو مخ ترین راه واسه بحث کردن همین نوعه که این ۲ صفحه دیدیم.
کاری به سونی فن و ماکرو فن ندارم واسه هردو طرف این نوع بحث کردن تهش به بحثای الکی میکشه.

یه سونی فن میگه دستینی ۲ همین الان آمار بهتری نسبت به استارفیلد داره

بعد که آمار پلیرای هرد رو میزارن
سونی فن ۲ میگه هه هه هه خوشحالید که استارفیلد امار بهتری داره.

سونی فن ۳
به بانجی توهین میکنید؟اون موقه که هیلو میساخت ال بود الان فلان شد
ما که چنین چیزی ندیدیم و نشنیدیم به قولت سونی فنها بگن غورباقه رنگی میسازه و بازیش برای کودکانه، چیزی که یادمونه این هست که هیلو سونی رو وادار کرد کیلزون بسازه و کلی روی کیلزون ۲ و ۳ سرمایه گذاری کنه، تنها بازی ای بود که اونم تو همین سایت اتفاقا فنهای سونی اصلا کاریش نداشتن (برخلاف گیرز)

چیزی که محرزه اکثر فنهای ایکس باکس یعنی دقیقا همونایی که خیلی ادعای تعقل و منطق دارن شدن ترول میگی نه تاپیک نمرات Spiderman 2 رو چک کن نظرسنجیش رو ببین.

اون مورد سونی فن۳ هم به نظرم راست میگه ها!!
یه زمانی بانجی حکم مقدسات واستون داشت آواتار همین بابک مسترچیف بود یا زمان عرضه بازیهایی مثل هیلو ریچ رو که دیگه برات نگم تو سایت غوغا بود
اما حالا بانجی شده استدیو درجه ۳ شونه تخم مرغی که تو بازیاش سگ هم نمیره

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
جیمبو هم رفت و از پتانسیل meme سازی این شخصیت قراره محروم بشیم ولی بریم سراغ عملکرد ایشون :D

یه بخشی از دستاوردی که به نام جیمبو میزنید در واقع میراث شان لیدن هستن و عمده پروسه ساخت یه سری بازی ها و سیاست گذاری ها زمان شان لیدن اتفاق افتاده حتی بخش عمده ای از روند توسعه ps5

ولی مواردی که کاملا میشه به جیمبو ربطشون داد میشه به psvr2 و پلی استیشن پورتال و خرید بانجی و چند تا استدیو بی نام و نشون دیگه و در نهایت تغییر سیاست ساخت بازی های لایو سرویس اشاره کرد

البته سرویس اشتراکی پلاس هم دستاورد همین جیمبو بود و البته شوکیس های ما فوق تصور:D

در مورد قیمت ۷۰ دلاری هم درسته سونی شروع کننده بود ولی دیر یا زود اتفاق میفتاد و فقط عجله داشت جیمبو زودتر فحش بخوره:D

نظر من خیلی اهمیتی نداره ولی خب اگه بخوام به عملکرد جیمبو یه رنگ اختصاص بدم قطعا اون رنگ یه قهوه ای پر رنگه:D

در مورد بانجی هم عیار این استدیو بعد از انتشار و موفقیت بازی بعدی مشخص میشه و اگه تونست موفق بشه میشه گفت خرید خوبی بوده هر چند با مبلغ پرداختی که سونی داشته باید فراتر از موفقیت های سابق بانجی باشه

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,409
نام
aliakbar
ما که چنین چیزی ندیدیم و نشنیدیم به قولت سونی فنها بگن غورباقه رنگی میسازه و بازیش برای کودکانه، چیزی که یادمونه این هست که هیلو سونی رو وادار کرد کیلزون بسازه و کلی روی کیلزون ۲ و ۳ سرمایه گذاری کنه، تنها بازی ای بود که اونم تو همین سایت اتفاقا فنهای سونی اصلا کاریش نداشتن (برخلاف گیرز)

چیزی که محرزه اکثر فنهای ایکس باکس یعنی دقیقا همونایی که خیلی ادعای تعقل و منطق دارن شدن ترول میگی نه تاپیک نمرات Spiderman 2 رو چک کن نظرسنجیش رو ببین.

اون مورد سونی فن۳ هم به نظرم راست میگه ها!!
یه زمانی بانجی حکم مقدسات واستون داشت آواتار همین بابک مسترچیف بود یا زمان عرضه بازیهایی مثل هیلو ریچ رو که دیگه برات نگم تو سایت غوغا بود
اما حالا بانجی شده استدیو درجه ۳ شونه تخم مرغی که تو بازیاش سگ هم نمیره
کی وکجا گفته شده بانجی استودیو درجه ۳؟
مستر چیف و هیلو ریچ چه ربطی به بحث داشتن؟

• Wow
Reactions: Cait Sith

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,517
نام
میلاد
جیمبو هم رفت و از پتانسیل meme سازی این شخصیت قراره محروم بشیم ولی بریم سراغ عملکرد ایشون :D

یه بخشی از دستاوردی که به نام جیمبو میزنید در واقع میراث شان لیدن هستن و عمده پروسه ساخت یه سری بازی ها و سیاست گذاری ها زمان شان لیدن اتفاق افتاده حتی بخش عمده ای از روند توسعه ps5

ولی مواردی که کاملا میشه به جیمبو ربطشون داد میشه به psvr2 و پلی استیشن پورتال و خرید بانجی و چند تا استدیو بی نام و نشون دیگه و در نهایت تغییر سیاست ساخت بازی های لایو سرویس اشاره کرد

البته سرویس اشتراکی پلاس هم دستاورد همین جیمبو بود و البته شوکیس های ما فوق تصور:D

در مورد قیمت ۷۰ دلاری هم درسته سونی شروع کننده بود ولی دیر یا زود اتفاق میفتاد و فقط عجله داشت جیمبو زودتر فحش بخوره:D

نظر من خیلی اهمیتی نداره ولی خب اگه بخوام به عملکرد جیمبو یه رنگ اختصاص بدم قطعا اون رنگ یه قهوه ای پر رنگه:D

در مورد بانجی هم عیار این استدیو بعد از انتشار و موفقیت بازی بعدی مشخص میشه و اگه تونست موفق بشه میشه گفت خرید خوبی بوده هر چند با مبلغ پرداختی که سونی داشته باید فراتر از موفقیت های سابق بانجی باشه
خب اینجوری که باید همتون ناراحت باشید همچین بی عرضه ای زمین بازی رو ترک میکنه که :D (چون ایشون با این حجم از قهوه ای بودن مایکرو رو تو همه جواب قهوه ای کرده ، بعدی هرکی بیاد قطعا از ایشون بهتره دیگه :D )

MR.MARIO

کاربر سایت
Dec 13, 2019
255
بنظرم قبل از اینکه من رو دعوت به تفکر کنی خودت تفکر کن معنی کت براش بزرگ بودن چیه.
جیم رایان میخواست جا پای امثال کاز هیرای، شاون لیدن، کوتاراگی بذاره که همشون یک سامورایی تمام کمال بودن. با اینکه مدت زیادی مدیر بود ولی اگه خاطره خوبی هست از مدیریت جیم رایان نیست خیالت راحت.
حالا صرفا نه بخاطر بیزنسمن بودنش بلکه بخاطر پرت بودنش از اینکه چه نوع بازیهایی برند پلی استیشن رو محبوب کردن، سرمایه گذاری توی gaas، قیمت گذاری های عجیب غریب، انحصاری زمانی کردن های بی اهمیت، ریمستر کردن ریمستر، عرضه بازیها روی pc و در حالت کلی به اندازه کافی توی ساخت یا احیای سینگل پلیرهای سونی aggressive نبود.
راستش خودم بیشتر که فکر کردم دیدم این ۴ ساله خیلی حرکت خفنی نزده واسه گیمرا جز گرون کردن بازیا و سرویسا و چیزایی که گفتی برا همین پستمو پاک کردم

• Like
Reactions: Amir09

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
- پلیرهای دستینی ۲ بیشتر از استارفیلده هاهاها
+ طبق این آمار و این آمار، پلیرهای استارفیلد بیشتر از دستینی هستش
-بازی که تازه اومده رو با بازی ۴ سال پیش مقایسه میکنید؟ ببین چقدر اوضاعتون خرابه هاهاها

#تیپیکال_سونی_فنبوی

Mprince

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,618
نام
محسن
-بازی که تازه اومده رو با بازی ۴ سال پیش مقایسه میکنید؟ ببین چقدر اوضاعتون خرابه هاهاها

#تیپیکال_سونی_فنبوی
برگرد به سفینه ات

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199

#تیپیکال_سونی_فنبوی
داداش خودمونیم حالا این جا بچه ها دو نفر تحویلت میگیرن باهات منطقی بحث میکنن :D
وگرنه تایتلی مثل استارفیلد همون قدر که یه دفعه یه هایپ الکی براش ایجاد شد به همون اندازه هم سریع محو شد کلا از اخبار و ذهن پلیرا. دو تا پلتفرم مثل توییتر و ردیت رو بگردی اصن دیگه کسی حتی راجع بهشم حرف نمیزنه جز دو سه تا فن اونم واقعا از رو اجبار نبود آیپی :D
خودم هر دو پلتفرم رو دارم ولی انصافا کامیونیتی ایکس باکس رو همین طوریشم خدا زده، دیگه تو با این ترول کردنای بچگانه وجهه این بندگان خدا رو خراب تر نکن :D

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,409
نام
aliakbar
داداش خودمونیم حالا این جا بچه ها دو نفر تحویلت میگیرن باهات منطقی بحث میکنن :D
وگرنه تایتلی مثل استارفیلد همون قدر که یه دفعه یه هایپ الکی براش ایجاد شد به همون اندازه هم سریع محو شد کلا از اخبار و ذهن پلیرا. دو تا پلتفرم مثل توییتر و ردیت رو بگردی اصن دیگه کسی حتی راجع بهشم حرف نمیزنه جز دو سه تا فن اونم واقعا از رو اجبار نبود آیپی :D
خودم هر دو پلتفرم رو دارم ولی انصافا کامیونیتی ایکس باکس رو همین طوریشم خدا زده، دیگه تو با این ترول کردنای بچگانه وجهه این بندگان خدا رو خراب تر نکن :D
لطفا یه آمار از این صحبتهات بده که همه بدونن از رو شکم کامنت نمیزاری

♥aditore♥

کاربر سایت
Feb 13, 2012
428
نام
مسعود
کسی تو ردیت در مورد بازی بحث نمیکنه فقط نمیدونم چرا تو comments per day ساب سوم هستش یا تو تعداد پست چهارم

s.png f.png

همین که یکی از اساتید میره تو پروفایل اعضا میگرده ببینه چند ساعت استارفیلد بازی کردن ملت نشون میده چقدر بازی کم اهمیته. نصفتونم که تاپیک امتیازات بازی رو گذاشتید هوم پیج مرورگر یادمه یه بنده خدایی تریلر اسپایدرمنو اشتباهی تو اون تاپیک فرستاده بود

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر