جزییاتی از شماره جدید Tomb Raider در شماره جدید مجله Game Informer

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
jan2011_cover_b_front.jpg

با سلام
از اسکن های شماره آخر مجله این جزییات تا بحال بدست آمده است

لارا در این بازی 21 سال دارد

این شماره فقط ریبوت franchise نیست بلکه ریبوت کامل برند Tomb Raider هست و به این جهت از مدل واقعی برای طراحی لارا استفاده نمی شود

در این بازی از ویژگی performance capturing استفاده می شود( استفاده از هنرمندان واقعی و سیستم Motion capture)

مرگ به شکل وحشیانه نیز موجود است.به طور مثال یک مرد وحشی به لارا حمله می کند و چاغو را در سینه لارا فرو کرده و پس از مردن او چشمانش را می بندد. نمونه ای دیگر شامل سقوط سنگی بزرگ بر روی پای او و سپس سقوط قطعه سنگی دیگر و متلاشی شدن سر لارا
CD در مورد اسلحه ها صحبت نمی کند ولی در عکس ها کمان و شاتگان و پیستول مشاهده می شود

سیستم قفل شدن هدف در تیراندازی به کل کنار گذاشته شده و سیستم نشانه گیری آزادانه به جای آن قرار گرفته که با نمونه های مشابه برابری می کند
Darrell Gallagher سرگروه تیم CD می گوید " تفاوت این بازی با شماره های قبل مانند دود و آینه هست( فکر می کنم اشاره ای به این موضوع هست که بازی های قبل تماما خطی بوده ولی حالا شما کاملا به هرجا می تونید قدم بگذارید )
در شماره های قبل شما آزادی مجازی و غیر واقعی داشتید چرا که بوسیله loading ها شما می توانستید به هرجا سفر کنید ولی آزادی در این عنوان کاملا واقعی است.شما می توانید به هر جایی که مشاهده می کنید بروید و راه خود را به انتهای برسانید بدون اینکه به مسیر خاصی هدایت شوید"

کارگردان تیم Noah Hughes می گوید:
"این موضوع بسیار مهم بود که نه تنها ابعاد شخصیتی لارا را به شکل احساسی وارد بازی کنیم بلکه آن را در خود گیم پلی بازی نیز پیاده کنیم و گیمر ها را به یک بازمانده کارکشته تبدیل کنیم"
" در طول جستجو ها لارا به وسایل جدیدی دست پیدا می کند که قابلیت های او را تقویت می کند. قابلیت های ورزشی لارا نیز در این میان به کار می آید"
"بعضی از قسمت های اوایل کار بدلیل محدودیت ابزار و یا قابلیت های فیزیکی غیر قابل دسترسی می باشد که پس از بدست آوردن ابزار مناسب و قابلیت مورد نیاز جزیره آماده است تا لارا آن را مال خود کند."

کمپ های مرکزی در محیط وجود دارد که در داخل آنها می توانید با مخلوط کردن قطعات مختلف، ابزار و وسایل جدید و در نتیجه قابلیتی به قابلیت های لارا اضافه کنید. همچینی می توانید بوسیله کمپ ها به مناطق مختلف به شکل سریع تری نقل مکان کنید.
باید آب و غذا برای زنده ماندن ذخیره کنید.

کاراکتر های دیگری نیز در بازی حضور دارند که بازماندگان کشتی به گل نشسته ای در کنار ساحل نیز تعدادی از آن ها را تشکیل می دهند

منبع

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
LEGEND كه زياد به نظر من جالب نبود و خيلي كسل كننده بود.بيشتر اكشن بود تا معمايي!
ANNIVERSARY از همه لحاظ مخصوصا معماها عالي بودن.واقا اين نسخه از TOMB RAIDER مشخص بود روش كار شده.
UNDER WORLD از همه لحاظ نسبت به ANNIVERSARY افت كرده بود غير از گرافيك و انيميشن كه طبيعي بود كه بايد در اين زمينه پيشرفت داشته باشه.ولي انصافا انيميشنهاش خيلي جالب بودن ولي معماهاي بازي خيلي اسون تر شده بودن نسبت به ANNIVERSARY
حالا اميدوارم اين شماره بتونه دوباره عملكردي مثل ANNIVERSARY داشته باشه

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
LEGEND كه زياد به نظر من جالب نبود و خيلي كسل كننده بود.بيشتر اكشن بود تا معمايي!
ANNIVERSARY از همه لحاظ مخصوصا معماها عالي بودن.واقا اين نسخه از TOMB RAIDER مشخص بود روش كار شده.
UNDER WORLD از همه لحاظ نسبت به ANNIVERSARY افت كرده بود غير از گرافيك و انيميشن كه طبيعي بود كه بايد در اين زمينه پيشرفت داشته باشه.ولي انصافا انيميشنهاش خيلي جالب بودن ولي معماهاي بازي خيلي اسون تر شده بودن نسبت به ANNIVERSARY
حالا اميدوارم اين شماره بتونه دوباره عملكردي مثل ANNIVERSARY داشته باشه

ANNIVERSARY من بازی نکردم.شنیده بودم که همون شماره 1 ریمیک هست دیگه بازی نکردم.حالا قشنگه؟

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
ANNIVERSARY من بازی نکردم.شنیده بودم که همون شماره 1 ریمیک هست دیگه بازی نکردم.حالا قشنگه؟

تمام نسخه هاي اين بازي يك طرف ANNIVERSARY يك طرف.مخصوصا از لحاظ معما خيلي بازيه پرباريه.پيشنهاد ميكنم حتما بگير بازيش كن.گرافيكش هم واسه الان زياد تو زوق نميزنه

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
تمام نسخه هاي اين بازي يك طرف ANNIVERSARY يك طرف.مخصوصا از لحاظ معما خيلي بازيه پرباريه.پيشنهاد ميكنم حتما بگير بازيش كن.گرافيكش هم واسه الان زياد تو زوق نميزنه

باشه.مرسی.من فکر کدم دقیقا همون 1 و همون معما ها و محیط ها.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر