جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

farzadmaham

کاربر سایت
Oct 10, 2009
155
من آخرين آپديت روانجام ددادم .دستگاهم بن شده وقبلا هم با روشي كه توسايت هست هارد رو برام فعال كرده بودن.الان وقتی دکمه Yرو میزنیم قبلا play from hardمیومد الان فقط میاد play gameمطمئن باشم که بازی از هارد اجرا میشه واقعا؟
ممنون ميشم پاسخ بديد.

farzadmaham

کاربر سایت
Oct 10, 2009
155
من آخرين آپديت روانجام ددادم .دستگاهم بن شده وقبلا هم با روشي كه توسايت هست هارد رو برام فعال كرده بودن.الان وقتی دکمه Yرو میزنیم قبلا play from hardمیومد الان فقط میاد play gameمطمئن باشم که بازی از هارد اجرا میشه واقعا؟
ممنون ميشم پاسخ بديد.
لطفا پاسخ بدید.
ممنون میشم.

artin

کاربر سایت
Jan 28, 2008
49
لطفا پاسخ بدید.
ممنون میشم.
رفيق من اطلاعاتم در اين مورد تكميل نيست ولي واسه فهميدن سخت نيست وقتي بازي رو play مكني اگه از روي ديسك بخونه صداي دستگاه تابلو هست برو جلو به صداي dvd rom گوش كن ببين زياد يا كم

DANTE A

کاربر سایت
Jul 19, 2008
654
نام
رضا
دوست عزيز وقتي بازي راروي هارد نصب ميكني ,وقتي بازي را اجرا ميكني دستگاه خودش از روي هارد ميخونه.خيالت هم راحت باشه(منم اول خيلي وسواس نشون ميدادم تا اينكه دستگام 2چراغ شد:biggrin1:)

Naruto.ir

کاربر سایت
Jul 5, 2007
151
نام
rama
دوستان گرامی منم همچین مشکلی رو دارم گزینه خواندن از روی هارد رفت درضمن من سیدی هامو که مهم هستن میزنم رو هارد که خشم ورداشت بتونم بازی کنم اما جدیدا وسط بازی میزنه سیدی رو تمیز کنید یکی بیاد شفاف سازی کنه بابا از رو هارد نمی خونه اه

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
در مورد اون گزینه play from hard drive بگم که فقط اسمش عوض شده و تبدیل شده به play game
دو نشونی وجود داره :
1- صدای درایو کنسول شنیده نمیشود
2- گزینه سوم در قسمت game detail اگر بازی نصب شده باشد delete game هست که به ما نشان میدهد حتماً بازی نصب شده است که حال میتوان آن را پاک کرد

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
xbox-live.png

پست اول تاپیک به روز شد

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام دوستان

یه سوال داشتم از خدمتتون. من پارسال با دستگام آنلاین بازی میکردم ولی قبل از شروع ban wave دیگه لایو بازی نمیکردم و دستگاهم بن نشده ولی با این آپدیت جدید که ظاهرا قفل هارد دیسک رو برمیداره، قصد دارم برم لایو ببینم بن میشه یا نه. ضمنا اینو بگم که این آپدیت آخر رو با بازی Conviction گرفتم و درایو دستگاه هم LT 1.1 هستش.

حالا سوالم اینه اگه من آنلاین برم و بن بشم، چه اتفاقی واسه دستگاه میفته. با توجه به اینکه آخرین آپدیت رو داره؛ آیا هارد از کار میفته؟ آیا سیو های من خراب میشن؟

ممنون میشم راهنماییم کنین.

کسی چیزی در این مورد میدونه؟

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,133
نام
متوئیدی
سلام بکس یه سوال
من چندتا اسکرین شات از داخل بازی هیلو 3 او دی اس تی گرفتم و روی فلش ذخیره کردم ( واقعا صحنه های قشنگی بودن ) وقتی با برنامه اکسترکت میکنمشون تو کامپیوتر میان ولی نمیدونم با چی میتونم بازش کنم آیا اصلا امکانش هست؟؟؟؟؟ خیلی با این عکسا کار دارم .

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
ببخشید در صورتی که من ورژن آخر داشبورد را دانلود کنم می تونم آهنگ یا فیلم را به طور مستقیم بر روی هارد بریزم ؟
این آپدیت ارتباطی با اون چیزی که شما میخواید نداره.
شما میتونید فایل های تصویری و صوتی خودتون رو روی یک USB Flash که FAT32 هستش کپی و توی کنسول اجرا کنید و یا از سیستم stream استفاده کنید که با یک کابل شبکه ساده صورت میگیره.

در نهایت تا جایی که اطلاع دارم شیوه ی معمول ـی برای این جور کارها وجود نداره.

سلام دوستان

یه سوال داشتم از خدمتتون. من پارسال با دستگام آنلاین بازی میکردم ولی قبل از شروع ban wave دیگه لایو بازی نمیکردم و دستگاهم بن نشده ولی با این آپدیت جدید که ظاهرا قفل هارد دیسک رو برمیداره، قصد دارم برم لایو ببینم بن میشه یا نه. ضمنا اینو بگم که این آپدیت آخر رو با بازی Conviction گرفتم و درایو دستگاه هم LT 1.1 هستش.

حالا سوالم اینه اگه من آنلاین برم و بن بشم، چه اتفاقی واسه دستگاه میفته. با توجه به اینکه آخرین آپدیت رو داره؛ آیا هارد از کار میفته؟ آیا سیو های من خراب میشن؟

ممنون میشم راهنماییم کنین.

کسی چیزی در این مورد میدونه؟

بازی Splinter Cell: Conviction از سری بازی های Wave6 هستش، پس اپدیت اون ورژن 2.0.8955.0 مربوط به 2009 28 October هستش
هنوز بازی نداریم که روی Wave7 باشه که آپدیت آخر یعنی 2.0.9199.0 روش نصب شده باشه.

پس اگر الان به LIVE وصل بشید حتماً گزینه ی آپدیت ظاهر میشه...پس یا میتونید از طریق LIVE به آخرین ورژن اپدیت کنید و یا به صورت افلاین که توی پست اول توضیح دادم.

حال اینکه چه اتفاقی می افته رو دقیق نمیشه گفت....ولی خبری از غیر فعال شدن استفاده از هارد در کار نیست ولی موضوع پروفایل و Save ها میتونه همچنان در جای خودش باقی بمونه.

در حال حاظر با کمک آپدیت جدید که میشه از USB Flash به عنوان یک حافظه ی جانبی استفاده کرد
یک USB Flash رو برای کنسول سیستمی کنید و یک پروفایل جدید بسازید و هارد خودتون رو از کنسول جدا کنید با اون اون پروفایل که توی USB Flash ساختید وصل بشید به LIVE

یک سری راهنمایی رو قرار دادم توی پست اول این تاپیک http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=29593

سلام بکس یه سوال
من چندتا اسکرین شات از داخل بازی هیلو 3 او دی اس تی گرفتم و روی فلش ذخیره کردم ( واقعا صحنه های قشنگی بودن ) وقتی با برنامه اکسترکت میکنمشون تو کامپیوتر میان ولی نمیدونم با چی میتونم بازش کنم آیا اصلا امکانش هست؟؟؟؟؟ خیلی با این عکسا کار دارم .

http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=29593
توی پست اول این تاپیک برنامه ای به نام WxPirs رو معرفی کردم و کمی در مورد قابلیت های اون صحبت کردم...فایلی که بدست آوردید (Extract) رو توی اون برنامه باز کنید و ببنید اونجا چی نشون میده
اگر فایلی داشت Extract کنید بازم به یک نام و به پسوند PNG

اگر نشد فایل ـش رو بهم بدید یک نگاهی کنم

با برنامه جدید می شه save جابه جا کرد از 360 به یه 360 دیگه اگر می شه لطفا راهنمای کنید مرسی :biggrin1:

http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=29593

VERGIL

کاربر سایت
Apr 21, 2006
926
نام
AMIR
دوستان میشه یه بنده خدایی بگه که چجوری save بازیها رو که 360 تو فلش ریختیم رو از فلش به کامپیتر منتقل کنیم:confused:

من save بازیها رو تو فلش ریختم ولی وقتی به کامپیتر میزنم هیچ فایلی از saveبازی نیست:confused:

با تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر