جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

rezadariush

کاربر سایت
Oct 14, 2009
35
من دستگاهمو تازه گرفتم (پرمیمم 09/2008) و کپی خور وقتی میخوام به ADSL وصل کنم در خواست اپدیت میکنه اگه این کار را انجام بدم مشکلی پیش میاد یا نه لطفا کمک کنید :love:

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
من دستگاهمو تازه گرفتم (پرمیمم 09/2008) و کپی خور وقتی میخوام به ADSL وصل کنم در خواست اپدیت میکنه اگه این کار را انجام بدم مشکلی پیش میاد یا نه لطفا کمک کنید :love:

مشکلی پیش نمیاد!

باید آپدیت کنید!!

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,574
نام
امیر
سلام . شرمنده ولی میشه یکی بگه این Facebook و twitter چین ؟! منظورم اینه چیکار میکنن :!؟
اینا شبکه اجتماعی و به قول عامیانه ها چت روم هستند که میشه از طریق این ها اخبار روز دنیا و Friend Search و ... هم استفاده کرد. آپدیت این ها هم فکر کنم 17 Nov می یاد. دقیقا 7 روز بعد از Cod Mw2 ...

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
سلام آقا خلیل پس چی شد آقا لینک رو نمیزارید؟:-"

متاسفانه و یا خوشبختانه Tester ما که قرار بود موضوعی رو تست کنند در مورد پاک شده آواتور ها،
حس و حال اتمام تست رو نداشتند و ما هم به ناچار به دنبال Tester دیگری که شرایط لازم رو داشته باشه می گردیم..

mike_linkinparker

کاربر سایت
Apr 30, 2007
207
نام
محمد رضا
متاسفانه و یا خوشبختانه Tester ما که قرار بود موضوعی رو تست کنند در مورد پاک شده آواتور ها،
حس و حال اتمام تست رو نداشتند و ما هم به ناچار به دنبال Tester دیگری که شرایط لازم رو داشته باشه می گردیم..

سلام آقا خلیل عزیز .

آقا من حاضر به هم کاری هستم (taster);) فقط بفرمایید باید چه کار کنم؟؟:confused:

comix_zone

کاربر سایت
Sep 29, 2007
21
سلام
من امروز برای اولین بار به live وصل شدم بعد از update و ساختن profile متوجه شدم حدود 900 تا gamescore رم کم شده که متعلق به دو بازی tomb rider legend و condemned بوده که هر دو صفر شده
کسی میدونه دلیلش چیه ؟
ممکنه به خاطر همین بعدا بنم کنن؟ در حالی که هنوز online بازی نکردم

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
نمیدونم دلیلش چیه اما خیالتون راحت بنتون نمیکنن!
از وقتی که به لایو وصل میشید گیم اسگوراتون تاریخ میخوره و اگه قبلش هر کاری کرده باشین مهم نیست!
یعنی مثل بعضیا نکنی که میان با تغییراتی ییهو گیم اسکورشون رو میکنن 200 هزار:biggrin1:
در غیر این حالت بالا بن نمیشی

comix_zone

کاربر سایت
Sep 29, 2007
21
ممنون از جوابتون دوست عزیز
خودم حدس میزنم به خاطر stealth نبودن بوده چون این دو تا بازی رو همون اوایل گرفتم که playbox (مالزی)
هستن ولی بقیه بازی هام patch stealth رو دارن و از score اونا چیزی کم نشده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر