جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
درود من از اکانتم خارج شدم یعنی از لایو پرتم کرد بیرون بعد کی میخواستم جوین بشم گفت باید یه بار دیگه ایمیل و رمزتو بدی بعد دادم و REMEMBER PASS هم زدم نوشت 10 تا دوست دارم بعد باز یهو دیس کانکت شد و این ارور رو داد ماله چیه
831188FE
سلام علی اقا این پیغام زمانیکه نتونه بو طور کامل داشبوردت رو لود کنه (نت)میاد --وقتی اومدی تو داشبورد دوباره جوین بزن همین.یا اول دستگاهت رو خاموش کن و بعد دوباره روشن کن و ساین این شو هدست قطع کن قبلش.
دوستان در مورد این پوینت و دلار شما به عنوان مثال برای خرید انلاین پس سینت رو 9.90 دلار احتیاج دارید که همون رو که معادل 800 پوینت میشه خرید کنید و پوینتتوت رو ریدیم کنید و بعد نسبت به کارنسی یا واحد تبدیلشون خودشون به دلار تبدیل میکنن - چون به عنوان مثال گیمر های زیر 18 سال که کریدیت کارت ندارن که تو پیمنت اوپشن ثبت باشه-با یه پوینت 400--یا 260 امنحان کنید

- - -ویرایش - - -

این ورزن که دوستمون گفته هنوز روی سایت نیست من زیر وروش کردم دوستمون هم گفتن این موضوع رو تو سایت ایکس باکس که همچین چیزی نبود.این دوستمون هم منظورش از هزار همون 4پوند بوده --برای خرید هم دوستان از سایت مثل قبل خرید کنید --و اینکه پوینت میخرید خودش تبدیل میکنه .

Rippеr

کاربر سایت
Sep 30, 2011
173
نام
امـیـر
سلام...دوستان برای خرید از این به بعد باید Credit Card داشته باشیم؟!
الآن رفتم یه چیزی واسه تست از سایت Xbox.com بخرم.این پیام رو داد:
عکس
بعد هم که Change Payment Options رو زدم اینو نوشت :|:
عکس

شانس ما هر دفعه پست دادیم ته صفحه مونده :-w

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
شانس ما هر دفعه پست دادیم ته صفحه مونده :-w
سلام دوست عزیز برای این موضوع پیمنت اوپشن یک راه هست که از کریدیت اعتباری مجازی استفده کنی و توی بیلینگ اینفور میشنت ثبت میشه ولی خوب پولی توش نیست میتونی بازی های فیری که نیاز به کریدیت دارن فقط برای تائید رو رد کنی --اگه دوست داشتی پ.خ کن روش رو که یکی از دوستان به نام هادی خان یاد من دادن بهت بگم.من در خدمتم.نوکرم.

** MHN **

کاربر سایت
Mar 19, 2013
365
من 37 دلار تو اکانتم داشتم تو سایت xbox که اصلا نشون نمیده تو خود کنسول هم که خرید میکنی ارور میده!با بدبختی تونستم موجودی اکانت رو بیارم!
بر پدر مایکروسافت لعنت ببین چطور ما رو سر کار گزاشته!
انگار باید برای خرید از سایت حتما کارت اعتباری داشته باشی یا حتما یه کارت اعتباری تو حسابت ثبت شده باشه!
کلا از قبل بد تر شده!شاید هم بعدا درست بشه!
اینم عکس اکانت خودم با اینکه پول توش هست ولی بازم در هنگام خرید پیام میده!
46865103606028082436.jpg

85690003448002780080.jpg

آخرین ویرایش:

Alex Fera

کاربر سایت
Feb 26, 2010
114
نام
اشــــکـــــان
بدونه پوینت چطوری باید خرید کرد؟

یه کارت اعتباری میبندی :d به اکونتت و خلاص...............
برای بد بختایی مثل ما که کارت مارت نداریم کلا XBL سرش گرد شد،فعلا فقط میشه مولتی زد،خرید مرید تعطیل................

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin

x to the z

کاربر سایت
Aug 20, 2009
507
نام
Sandis Khor Hunter
اه که این مایکروسافت چقدر گدا و کنسه خو نمی خوای Reward بدی چرا می*ینی تو سیستم مالی ایکس لایو اخه )x
کلا من بدبخت تا اومدم X360 خریدم یه عالمه معطل شدیم تا فریم ور کپی بیاد اون که اومد LT 2.0 وایسادیم تا بیاد بعد منتظر LT 3.0 حالا که تونستم ادم وار بیام لایو اون وضع دلار شد و نت کلا قربون برم شانسو

hamed kami

کاربر سایت
Jun 27, 2012
456
نام
حامد
دوستان الان باید برای خرید حتما کردی کارت داشته باشیم؟؟؟؟؟

- - -ویرایش - - -

دوستان این آپدیت داشبورد با LT3 و بازی های 97% مشکلی نداره ؟؟
نه خیر

- - -ویرایش - - -

دوستان الان باید برای خرید حتما کردی کارت داشته باشیم؟؟؟؟؟

لطفا جواب بدید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر