جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

sayron_14

کاربر سایت
Sep 19, 2011
303
نام
ایوب
سلام
من الان میخواستم بخ لایو وصل شم اپدیت میده!!اونو اپدیت کردم(حجمش رو ننوشته بود ولی حدود 12 مگ بود)بعد کنسول رستارت شد

بعد از روشن شدن دوباره اپدیت میخواد و معلومه حجمش خیلی بالاست چون با سرعت 1 مگ(130 کیلو دان میکنم)بعد از 20 دقیقه تازه 1ششم دان شده!!!

حالا اینو دان کنم یا نه؟کنسولم ارکیده lt3 هست دیشبم بازی میکردم

khelane

کاربر سایت
Oct 26, 2008
204
سلام
من الان میخواستم بخ لایو وصل شم اپدیت میده!!اونو اپدیت کردم(حجمش رو ننوشته بود ولی حدود 12 مگ بود)بعد کنسول رستارت شد

بعد از روشن شدن دوباره اپدیت میخواد و معلومه حجمش خیلی بالاست چون با سرعت 1 مگ(130 کیلو دان میکنم)بعد از 20 دقیقه تازه 1ششم دان شده!!!

حالا اینو دان کنم یا نه؟کنسولم ارکیده lt3 هست دیشبم بازی میکردم

سلام اقا ایوب
منم دارم دان میکنم با اینترنت 128 اونم سرعت 16 اگه خدا بخواد ببینم تا یه ساعت دیگه دان میکنه!!!!!!!!
داشتم انلاین پسس یه نفر رو ردیف میکردم اومدم وصل شم به لایو ...ضدحال خوردم گور ........مایکروسافت که هرروز یه داشبورد میده بیرون

mostafahi67

کاربر سایت
Jun 20, 2012
112
یکی لطف کنه یه چیزی در موردش بگه!
من دارم دانلود میکنم نسخه usb!
حجم 107 مگابایت!
کسی تست نکرده!
http://download.digiex.net/Consoles/Xbox360/Dashboards/2.0.16197.0.zip
من خودم هنوز دان نکردم چون اکانتم مال امریکاست هنوز ابدیتش برام نیومده اما یکی از دوستان که اکانتش مال انگلیس بود دانلود کرده بود و خیلی هم تعریف میکرد و میگفت خیلی زیباست و اتفاقا بازی هم کرده و دیده مکشلی نیست

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
آپدیت کردم!
اولین نفر تو ایران که آپدیت کرد فکر کنم من باشم!مشکلی نداشت بازی ها راحت اجرا میشدن!
حتی جلوی اجرای بازی 97 درصد از هارد رو هم نگرفتن!
بازی فیفا 13 صد در صد رو گذاشتم اجرا شد!
بازی pes 2013 رو هم 97 درصد رو با موسیقی از روی هارد اجرا کردم!
الان هم به لایو وصل میشم!

---------- نوشته در 12:35 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:35 AM ارسال شده بود ----------

Added: Add new anti- piracy
scheme on AP 2 .5 and XGD3
فعلا آپدیت نکنید
منبع!

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
سلام دوستان من گیج شدم دوباره میخوام XBOX بخرم فقط به عشق لایو;) اگه لایو ایراد پیدا کرده یا دیگه نمیشه بری لایو بهم بگید تا نخرم:-s فقط خدایی زود جواب بدین دارم سکته میکنم:((

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
دوستان آپدیت usb که من گذاشتم رو انجام ندی دیگه به لایو وصل نمیشه!
بدبخت شدم رفت چه کار کنم راهی سراغ ندارین!تو تست به اینترنت وصل میشه ولی موقع وصل شدن به لایو ارور میده!

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
در مورد امن بودنش C4Eva تو سایتش گفته چک کردم و مثل نسخه بتا در حالت Offline و Online امن هست...
گفته فعلا مشکلی نیست طبق لاگ‌هایی گرفتم ولی ضمانت نکرده که توی روزهای آینده اتفاقی بیفته و این صحبت‌ها

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر