جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
نمیدونم چرا اینهمه تو محیط لایو هستم اما ارور آپدیت جدیده رو که بگه آپدیت باید بکنی بهم نمیده
در مورد برنر مکس هم باید بگم بعضی هاشون خراب از آب در میان دقت کنید که از کدوم فروشگاه میخرین
البته فعلا قیمت ها فضایی شده :D

چنتا از دوستان رفته بودن بازی خریده بودن بازی معمولیو جا برنر مکس بهشون داده بودن و تو هاردم نصب نمیشد . نمیدونم چطور این پولارو بعضیا میخورن.

soltane7posh

کاربر سایت
Apr 14, 2011
345
نام
Ali
چنتا از دوستان رفته بودن بازی خریده بودن بازی معمولیو جا برنر مکس بهشون داده بودن و تو هاردم نصب نمیشد . نمیدونم چطور این پولارو بعضیا میخورن.

آره
راستی کی این آپدیت جدیده رو آپ کرده میشه یه توضیحاتی بدین تغییات اساسی کرده یا نه :D

amin_irt

کاربر سایت
Jun 4, 2009
1,510
نام
ali
سلام شما برای خرید اکانت گلد ار چه سایتی خرید انجام میدهید که قیمت خوب و مناسب و قابل اطمینان باشه....
برام پ .خ میگنید

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
بچه ها کنسلوم Lt 3Plus هست. آخرین آپدیت هم به دسامبر 2011 برمیگرده!. اگر آپدیت جدید رو نصب کنم کپی خور میپره؟! اصلا این Lt3 Plus دوباره باید ریخت؟! یا نه با خیال راحت میتونم نصب کنم بدون اینکه مشکلی پیش بیاد؟! بعدش خواستم نصب کنم کدوم آپدیت رو نصب کنم؟!

.:Bardia:.

کاربر سایت
Sep 25, 2012
103
نام
Bardia
بچه ها کنسلوم Lt 3Plus هست. آخرین آپدیت هم به دسامبر 2011 برمیگرده!. اگر آپدیت جدید رو نصب کنم کپی خور میپره؟! اصلا این Lt3 Plus دوباره باید ریخت؟! یا نه با خیال راحت میتونم نصب کنم بدون اینکه مشکلی پیش بیاد؟! بعدش خواستم نصب کنم کدوم آپدیت رو نصب کنم؟!

با LT3 مشکلی واسه نصب آپدیت نیست.
اگه لایو میری که از هومنجا آپ کن.
اگه هم نه که لینک دانلود آپ ها تو صفحه 1 هست.
تو سایت Xbox.com هم هست.

B@hr@m

کاربر سایت
Oct 5, 2012
20
نام
بهرام
با LT3 مشکلی واسه نصب آپدیت نیست.
اگه لایو میری که از هومنجا آپ کن.
اگه هم نه که لینک دانلود آپ ها تو صفحه 1 هست.
تو سایت Xbox.com هم هست.

داداش مطمئنی برای دستگاه با این آپدیت مشکلی پیش نمیاد و بن نمیشه,امنه؟
میخوام به لایو وصل شم ولی بعد از الی تی 3 دیگه داشبورد رو آپدیت نکردم.

راستی مگه فرقی میکنه که با دستگاه آپدیت بشه یا از سایت دانلود بشه

soltane7posh

کاربر سایت
Apr 14, 2011
345
نام
Ali
دوستان گل سلام 1 ساعت پیش میخواستم وصل بشم به لایو یه پیامی داد یه چیزایی تو این مایه ها نوشته بود که قوانین عوض شده باید پیروی کنی
terms of
بود توش بعد کلیک کردم یه
accept داشت به decline
من دیس لاین رو زدم میخواستم بدوم برای شما هم همچین چیزی اومده چون میگه اگه قوانین رو قبول نکنی نمیزاره به لایو وصل بشی و من فعلا قطع کردم اکسپ کنم مشکلی که پیش نمیاد نه ؟ این تازه باز اومده :D نمیدونم باز چرا قوانین جدید وضع کردن :ی

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
دوستان گل سلام 1 ساعت پیش میخواستم وصل بشم به لایو یه پیامی داد یه چیزایی تو این مایه ها نوشته بود که قوانین عوض شده باید پیروی کنی
terms of
بود توش بعد کلیک کردم یه
accept داشت به decline
من دیس لاین رو زدم میخواستم بدوم برای شما هم همچین چیزی اومده چون میگه اگه قوانین رو قبول نکنی نمیزاره به لایو وصل بشی و من فعلا قطع کردم اکسپ کنم مشکلی که پیش نمیاد نه ؟ این تازه باز اومده :D نمیدونم باز چرا قوانین جدید وضع کردن :ی
واسه منم اومد ولی مجبور شدم Accept کنم چون نمیذاشت به لایو وصل شم :d

mostafahi67

کاربر سایت
Jun 20, 2012
112
واسه منم اومد ولی مجبور شدم Accept کنم چون نمیذاشت به لایو وصل شم :d

من که accept کردم و بعدش هم مثل خان رفتم MW3 بازی کردم و هیچ چیزی هم فعلا نشده و فک کنم یک سری اطلاعات در خصوص نحوه استفاده از لایو بود که گویا شرایطش عوض شده و از این جور چیزا خلاصه من که کامل نفهمیدم چیه گفتم بی خیال و شرایطو قبول کردم و گفتم شاید با این کار دلار اروزن تر بشه!!!:d(چه ربطی داشت؟)

lucky one

کاربر سایت
Dec 2, 2010
436
داداش مطمئنی برای دستگاه با این آپدیت مشکلی پیش نمیاد و بن نمیشه,امنه؟
میخوام به لایو وصل شم ولی بعد از الی تی 3 دیگه داشبورد رو آپدیت نکردم.

راستی مگه فرقی میکنه که با دستگاه آپدیت بشه یا از سایت دانلود بشه
سلام
اره با lt3مشکلی پیش نمیاد بیا لذت ببر
اره بعد lt3داشبوردم اپدیت کن
نه هیچ فرقی نمیکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر