جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

lucky one

کاربر سایت
دوستان میشه یکی لیست بازی هایxgd3رو بزاره؟یا تاپیکشو معرفی بکنه؟+راستی دوستان من میخوام تایتل آبدیت کنم ولی نمیدونم کدوم بازی ها دقیقاpalهست و کدومfreeالان من چه طوری میتونم ریجن دقیق بازی هایxgd3رو بفهمم
سلام
بازیها از gaers of war3هماشونxgd3هستش اگه اشتباه نکنم
ازروی کاور بازیها میشه فهمید بازی palیا freeالبته میتونی از فروشنده بپرسی یا یه دستگاه به غیر از رجین دستگاه خودت بیاری

Robin

کاربر سایت
نام
pooriya
دس این دوستانی که صفحه ی قبل هی مارو شیر کردن درد نکنه ما اپدیت کردیم دیگه بازیا اجرا نشد خیلی خیلی ممنون خوب برای چی اطلاعات غلط میدین من مشکلی برام نداره من همشونو تموم کرده بودم اما خوب یه نفر اگر اینارو بازی نکرده باشه به حرف شما اپدیت کنه خوب گناه داره دوستان تا فریمور جدید صبر کنید اپ نکنید

HoR!ZoN

کاربر سایت
نام
Milad
دس این دوستانی که صفحه ی قبل هی مارو شیر کردن درد نکنه ما اپدیت کردیم دیگه بازیا اجرا نشد خیلی خیلی ممنون خوب برای چی اطلاعات غلط میدین من مشکلی برام نداره من همشونو تموم کرده بودم اما خوب یه نفر اگر اینارو بازی نکرده باشه به حرف شما اپدیت کنه خوب گناه داره دوستان تا فریمور جدید صبر کنید اپ نکنید

هیچکدوم رو باز نکرد یا فقط XGD3 هارو؟؟؟ تو حالت آفلاین هم تست کن

بعدش اینکه از لایو دانلود کردی داش رو یا دانلود کردی بعد ریختی با فلش توش؟؟

ممنون

Robin

کاربر سایت
نام
pooriya
هیچکدوم رو باز نکرد یا فقط XGD3 هارو؟؟؟ تو حالت آفلاین هم تست کن

بعدش اینکه از لایو دانلود کردی داش رو یا دانلود کردی بعد ریختی با فلش توش؟؟

ممنون
xgd3یارو باز نکرد ap2.5 هارو هنوز تست نکردم افلاین اپ کردم دیدم اجرا نمیکنه رفتم لایو حتی مکس برن ها رو هم اجرا نمیکنه

samss

کاربر سایت
نام
سام
خب با این که خودم مخالف اپ کردن تا قبله lt3 بودم ولی کردم ..... بعدش با rage تست کردم ارور ساپورت نمیشه رو داد ولی بعد با پاک کردن کش هارد و مموری داخلی دستگاه هم rage هم forza4 بدون مشکل بالا اومد !!
1. افلاین اپ کردم 2. ورژن قبلیمم 13604 بود.3 تایتل اپ هم نداشتم

Robin

کاربر سایت
نام
pooriya
خب با این که خودم مخالف اپ کردن تا قبله lt3 بودم ولی کردم ..... بعدش با rage تست کردم ارور ساپورت نمیشه رو داد ولی بعد با پاک کردن کش هارد و مموری داخلی دستگاه هم rage هم forza4 بدون مشکل بالا اومد !!
1. افلاین اپ کردم 2. ورژن قبلیمم 13604 بود.3 تایتل اپ هم نداشتم
چی کار کردی دقیقا

lucky one

کاربر سایت

سلام
من به کسی اطلاعات غلط ندادم در ضمن تمام بازیهای xgd3رو اجرا می کنه اگه دوستداری واست فیلم بزارم فقط ape2.5 اجرا نمی کنه که من باهاش مشکلی ندارم

samss

کاربر سایت
نام
سام
چی کار کردی دقیقا
خودمم کف کردم .... گفتم که اول ارور داد ولی دستگاه رو ریست کردم بعد کش رو پاک کردم بعدش اومد ...... یکمم با گزینه های ستینگش ور رفتم که فک نکنم ربطی به موضوع داشته باشه.

Robin

کاربر سایت
نام
pooriya
خودمم کف کردم .... گفتم که اول ارور داد ولی دستگاه رو ریست کردم بعد کش رو پاک کردم بعدش اومد ...... یکمم با گزینه های ستینگش ور رفتم که فک نکنم ربطی به موضوع داشته باشه.
سلام
من به کسی اطلاعات غلط ندادم در ضمن تمام بازیهای xgd3رو اجرا می کنه اگه دوستداری واست فیلم بزارم فقط ape2.5 اجرا نمی کنه که من باهاش مشکلی ندارم

شماها جفتتون خوش شانسین من که نونستم مشکلیم نداره چنتا بازیه قدیمی دارم میشینم اونارو بازی میکنم من هر کاری کردم تنها فرقی که کرد اینه که به جای انساپورتد دیسک کلین دیسک میده اینم شانس منه

ORTEZA\/\/

کاربر سایت
نام
مرتضی
آقایون من داشبوردم ١٣٦٠٤ هست با تایتل آپدیت بازی میکنم آپدیت کنم ؟

اگه آپدیت کنم مشکلی در ریختن lt3 پیدا نمیکنه؟

بازی هارو با تایتل آپدیت میتونم باز بازی کنم و حجم آپدیت چقدر هست؟

Dagha

کاربر سایت
منم همین کارو کردم درست شد.

s.j-rez

کاربر سایت
نام
ساجد
شماها جفتتون خوش شانسین من که نونستم مشکلیم نداره چنتا بازیه قدیمی دارم میشینم اونارو بازی میکنم من هر کاری کردم تنها فرقی که کرد اینه که به جای انساپورتد دیسک کلین دیسک میده اینم شانس منه
آره بابا بیچاره ها گناه ندارن تو بد شانسی:D
منم آبدیت کردم و فقط با تایتل آبدیت اجرا شدند

ORTEZA\/\/

کاربر سایت
نام
مرتضی
یکی مرام بزاره جواب مارو هم بده

ke$ha

کاربر سایت
نام
kesha
یکی مرام بزاره جواب مارو هم بده

1. میل خودته !
2. نه
3. بله , حدود 90 مگ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر