جزئیات جدید از FIFA 12

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
ss_preview_FIFA12_NG_Bendtner_header_againstgoalie_WM.jpg.jpg

پیشرفت ها و تازه هایCareer Mode

Visuals

تقویم در صفحه اصلی جاسازی شده است که امکان مشاهده رویدادها را در طی بازی به بازیکن میدهد. همچنین میتوانید Advance بازی را هر وقت که میخواهید متوقف کرده و به
کارهایتان (مثل خواندن مقاله یا رسیدگی به نقل و انتقالات) رسیدگی کنید. بازی های لیگ, جام حذفی و ... هم در تقویم با رنگ های متفاوت مشخص شده اند.

Scouting
سیستم Scout به بازی بازگشته ولی فقط برای بازیکنان جوان. میتوانید تا 3 Scout را استخدام کرده و به مناطق مختلف برای مدت دلخواه بفرستید. Scout ها هم انواع مختلفی
دارند که طبیعتا بهترین آنها گرانترین آنهاست. گاهی ممکن است برای پیدا کردن بازیکنان با استعداد چندین بار Scout را به یک منطقه بفرستید. ولی مثلا اگر برای به خدمت گرفتن یک
بازیکن زیاد صبر کنید ممکن است تیمهای دیگر آو را به خدمت بگیرند.

Youth Academy
وقتی شما بوسیله scout بازیکنی را به خدمت گرفتید, این بازیکن به آکادمی شما منتقل میشود تا پیشرفت او را زیر نظر بگیرید و هر وقت آماده بازی باشد به تمی اولتان منتقل دهید.

Player Stories
در طول فصل بازیکنان خوشحالی یا نگرانی خود را در مورد بعضی موضوعات با مربی در میان میگذاردند. موضوعاتی مثل نگرانی از مصدومیت, کمبود بازی, نارضایتی در مورد
خرید بازیکن جدید, در پست غیر تخصصی بازی کردن, روحیه, بازنشتگی و ... . که تصمیم گیری ها بر عهده شماست.

Transfer Deadline Day
روز آخر نقل و انتقالات ساعت به ساعت جلو خواهد رفت که به شما این امکان را میدهد تا از میان گزینه هایتان بهترین را انتخاب کنید و همچنین خرید های فوری انجام دهید.

Form and Morale
هر دوی اینها بازگشته اند و تقریبا برای Player Stories یک Plug-in محسوب میشوند. بازیکنان به دلایل مختلف دچار افت یا افزایش روحیه و فرم میشوند.

Player Growth
طبق گفته سازندگان بهبود یافته است ولی برای مطمئن شدن باید چند فصل بازی کرد. با این حال برای مثال ما در CM تیم Southampton را انتخاب کردیم. Alex Oxlaide Chamberlain پس از سه بازی 10 تا رشد داشت که اکثر آنها +1 و بقیه آنها +2 و +3 بود که در مقابل پیشرفت +1 فیفا11 برای کل فصل نشانه خوبی است. Alex بازیکنی است که شما ممکن است انتظار چنین پیشرفتی را از وی داشته باشید پس سناریو هم به نظر قابل باور میرسد.

منبع

Faces
همچنین به نظر میرسد تا این لحظه این تیم ها با تکنولوژی 3D 8-Way ساخته شده اند: (تیم های جدید)
Man.City
Aston Villa
Newcastle
PSG
Marseille
Vancouver
Germany
AC Milan

HDV 7

گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
اینم یکی توی فروم بازی گذاشته. مثل اینکه قراره اینا امسال روی کاور باشن: البته هنوز قطعی نیستن.
Méxes and Benzema (France), Rooney and Wilshere (England), Piqué (Spain), Káká (worldwide), Hummels (Germany)
.​

Sage Naruto

کاربر سایت
Aug 28, 2010
37
اینم یکی توی فروم بازی گذاشته. مثل اینکه قراره اینا امسال روی کاور باشن: البته هنوز قطعی نیستن.
.​

کین اینا؟:d
فقط Pique خوبه چون اونم از بارسا هست
یادش بخیر از سال 2008 تا 2010 یعنی سه سال روی کاور بازیها Ronaldinho بود
خدای هرچی دریبل زنی بود.من هنوز هم که فیفا بازی میکنم تو بخش Manager Mode اول که با بارسا میرم و اسم مربی Josep Guardiola هست:d و بعد یک فصل عزیز دلم Ronaldinho رو میخریدم>:d<:x
حالا با وضع بهبود پیشرفت بازیکنان فکر کنم بتونم باز این عزیز دل بابا رو به دوران اوجش برگردونم:d:d

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
معراج؟!؟!
این آرسن ونگر زیاد روت تاثیر گذاشته ها
میخوای به EA پیشنهاد شبیه سازی مربیهارو به بازی بده، (خدا رو چه دیدی، شاید استقبال شد:-")
هائون؟!:d چه ربطی به ونگر داره؟! من گفتم اگر این جزییات تو بازی باشه بازی جذاب تر میشه من حرفم اینه که بودجه نقل و انتقالات باید واقعی باشه نه این بعد سه فصل 100 میلیون پول تو حسابت باشه و هرکس رو اراده کردی بتونی بخری!
Ehhhhhhhhhhhhhhhem!!!!:d
جان؟!:d
منم یه سری نکته به ذهنم رسید :biggrin1:
تو مگه ذهن هم داری؟:d
1- هر فصل با یه ادیتور که تو بازی میشه بزارن بتونیم طرح لباسا رو تغییر بدیم یا حتی اسپانسر عوض کنیم(میتونن خودشون چند تا شرکت خیالی بسازن).
اینارو میخوای برو پرو بازی کن:d ولی جدا از شوخی فکر میکنم این کار با قوانیت کپی رایت در تضاد باشه
2- برای بازیکنامون پیشنهاد بیاد و بازیکنا ساز جدایی بزنن و بعد سعی کنیم راضی ـشون کنیم.

3- بعضی بازیکنا مثل مسی رو تو 11 خیلی سخت میشد آورد که امیدوارم با پول زیاد بشه تو 12 آورد تو تیم.

4- قابلیت تمرین دادن ـو داشته باشیم.

5- این مشکل کاپیتان دوم وقت تعویض کاپیتان حل بشه که اون بازیکن ـی که میاد تو زمین زرتی کاپیتان نشه.
من هر سه نکته بالا رو هستم :)

daniel45

کاربر سایت
Dec 25, 2008
521
نام
دانیال
نقل و انتقالات تو نسخه‌ی قبلی هم به نظرم بی‌نقص بود! این‌که می‌گین 100 میلیون پول باشه در واقعیتم همینطوره! الان منچستر 100 میلیون پوند پول واسه خریدای این فصل داشت ولی واقعاً تونست هرکیو خواست بگیره؟! تو بازیم دقیقاً همینطور بود. میتونستیم با این 100 میلیون 5-6 بازی بین ریت 80-85 بخریم یا 2 تا بازیکن در ریت 87-95! بعضی کارها هم واقعاً در جای خودش جالب بود. مثلاً این که خرید بازیکنایی مثل Messi یا Neuer واقعاً کار سختی بود.

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
نقل و انتقالات تو نسخه‌ی قبلی هم به نظرم بی‌نقص بود! این‌که می‌گین 100 میلیون پول باشه در واقعیتم همینطوره! الان منچستر 100 میلیون پوند پول واسه خریدای این فصل داشت ولی واقعاً تونست هرکیو خواست بگیره؟! تو بازیم دقیقاً همینطور بود. میتونستیم با این 100 میلیون 5-6 بازی بین ریت 80-85 بخریم یا 2 تا بازیکن در ریت 87-95! بعضی کارها هم واقعاً در جای خودش جالب بود. مثلاً این که خرید بازیکنایی مثل Messi یا Neuer واقعاً کار سختی بود.
اونوقت شما میتونستی بازیکن 40 میلیونیت رو بفروشی؟! هیچ وقت مجبور شدی برای خرید یه بازیکن با چنتا باشگاه دیگه رقابت کنی؟!

daniel45

کاربر سایت
Dec 25, 2008
521
نام
دانیال
اونوقت شما میتونستی بازیکن 40 میلیونیت رو بفروشی؟! هیچ وقت مجبور شدی برای خرید یه بازیکن با چنتا باشگاه دیگه رقابت کنی؟!
حقیقتاً سعی نکردم این کارو بکنم. یعنی بازیکنای خوبمو هیچوقت نفروختم که بدونم چیجوری می‌شه. به همین دلیل نظری نمی‌تونم بدم در این زمینه.
قسمت دوم آره. اتفاقاً یه اتفاق فوق‌العاده عجیب افتاد که براتون بگم شاخ در میارید:d نمی‌دونم شما تا چه حد طرفدار Arsenal هستید ولی اگه بدونید اوایل نقل و انتقالات امسال آرسنال و منچستر سر Phil Jones رقابت سختی داشتن. همون موقع‌ها هم منو جو گرفته بود که تمام بازیکنایی که تو لیست خرید منچستر هست رو واسه فصل 2012-2011 تو Career Mode بخرم! اوایل فصل به جونز پیشنهاد دادم و هی عقب می‌نداخت و دیر جواب می‌داد. تو صفحه‌ی مخصوصش هم نوشته بود که تیم‌های دیگه دنبالش هستند. منم ارزششو بیشتر از مقداری که بهش پیشنهاد داده بودم نمی‌دونستم و همون پیشنهاد رو به مقدار خیلی کمی بالا می‌بردم و دوباره براش می‌فرستادم. بالاخره اواسط نقل و انتقالات دیدم Arsenal با مقداری که Jones انتظار داشت خریدش:d

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
حقیقتاً سعی نکردم این کارو بکنم. یعنی بازیکنای خوبمو هیچوقت نفروختم که بدونم چیجوری می‌شه. به همین دلیل نظری نمی‌تونم بدم در این زمینه.
قسمت دوم آره. اتفاقاً یه اتفاق فوق‌العاده عجیب افتاد که براتون بگم شاخ در میارید:d نمی‌دونم شما تا چه حد طرفدار Arsenal هستید ولی اگه بدونید اوایل نقل و انتقالات امسال آرسنال و منچستر سر Phil Jones رقابت سختی داشتن. همون موقع‌ها هم منو جو گرفته بود که تمام بازیکنایی که تو لیست خرید منچستر هست رو واسه فصل 2012-2011 تو Career Mode بخرم! اوایل فصل به جونز پیشنهاد دادم و هی عقب می‌نداخت و دیر جواب می‌داد. تو صفحه‌ی مخصوصش هم نوشته بود که تیم‌های دیگه دنبالش هستند. منم ارزششو بیشتر از مقداری که بهش پیشنهاد داده بودم نمی‌دونستم و همون پیشنهاد رو به مقدار خیلی کمی بالا می‌بردم و دوباره براش می‌فرستادم. بالاخره اواسط نقل و انتقالات دیدم Arsenal با مقداری که Jones انتظار داشت خریدش:d
یعنی من که تقریبا هر روز فیفا بازی میکنم همچین چیزی رو ندیدم تا حالا:d

HDV 7

گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
طی قراردادی که EA با Man City بسته, تمام تیم با تکنولوژی 8-way بازسازی شدن. همچنین استادیوم اتحاد (استادیوم خانگی man city) هم قراره سومین استادیوم جدیدی باشه که امسال قراره به بازی اضافه بشه. استادیوم های دیگر عبارتند از استادیوم ونکوور و استادیوم جدید یووه.

• Like
Reactions: Electronic Arts

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
طی قراردادی که EA با Man City بسته, تمام تیم با تکنولوژی 8-way بازسازی شدن. همچنین استادیوم اتحاد (استادیوم خانگی man city) هم قراره سومین استادیوم جدیدی باشه که امسال قراره به بازی اضافه بشه. استادیوم های دیگر عبارتند از استادیوم ونکوور و استادیوم جدید یووه.
از استادیوم جدید تو بازی استقبال میشه:d
درمورد ساخت صورت بازیکنها باید با تیمها قرارداد ببندن؟!

MForce

کاربر سایت
Mar 10, 2007
313
نام
محمد مهدی
اقا نقل و انتقالاتش کجا بی نقص بود شما 5 6 فصل که میرفتی جلو دیگه بازیکنات گرون میشدن یا گرون

میخریدی بعد میزاشتی باسه فروش هیچکس نمیخریدشون تازه قابلیت ترانسفر بازیکن virtual pro هم نداشت

تیمای دیگه هم که اصلا بیکارن تو مارکت 6 فصل میگزره میری با بارسا بازی هنوز ترکیب 6 سال پیششو داره

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
روز آخر نقل و انتقالات ساعت به ساعت جلو خواهد رفت که به شما این امکان را میدهد تا از میان گزینه هایتان بهترین را انتخاب کنید و همچنین خرید های فوری انجام دهید.
یه کار خوب کرده باشن همینه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر