جدید ترین بازی های wii که در ایران هست

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
این چند وقت چقدر سرم شلوغ شد هم COD:MW و هم New Super Mario Bros و ....

من تونستم mario bros جدید رو اجرا کنم. البته چون من مودچیپ دارم و فریمورم 4.1 هست فکر نکنم بازم مشکلی پیش بیاد.
این بازی همونی بود که خیلی وقته منتظرشیم.

الان صبحه دارم از بی خوابی میمیرم. یه مطلب مفصل تر بعدا خواهم نوشت.

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
من نمیتونم اجراش کنم
با softchip که اصلا اجرا نمیشه با neogamma هم میخواد بره که دستگاه ریست میشه
امیدوارم به آپدیت نیاز نباشه
ویرایش:
If your Wii restarts when loading the game, you need to update to 4.1 or install 4.1's IOS files.
باید آپدیت کرد
نمیخوام!!!!!!!!
NSMB میخوام بازی کنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آخرین ویرایش:

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
If your Wii restarts when loading the game, you need to update to 4.1 or install 4.1's IOS files.
باید آپدیت کرد
قابل توجه اونایی که می گفتن با 3.2 همه ی بازی ها میاد.:laughing::laughing:
فعلا که میبینیم قضیه فرق کرده.

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
قابل توجه اونایی که می گفتن با 3.2 همه ی بازی ها میاد.:laughing::laughing:
فعلا که میبینیم قضیه فرق کرده.
علی جون منو میگی
اره اما تا قبل این
من چند روزی شده کردم 4.0 حالا فعلا منتظرم این 4.2 دانلودش تموم شده که اونوقت تازه تصمیم بگیرم 4.1 رو نصب کنم:biggrin1:

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
علی جون منو میگی
اره اما تا قبل این
من چند روزی شده کردم 4.0 حالا فعلا منتظرم این 4.2 دانلودش تموم شده که اونوقت تازه تصمیم بگیرم 4.1 رو نصب کنم:biggrin1:
بیشتر منظورم کس دیگس.
بحثش تو تاپیک نصب آفلاین فریمور 4.0 هست که طرف میگه نیازی به نصب این فریمور نیست و 3.2 همرو میاره و ....

iran_adventure

کاربر سایت
Nov 23, 2006
146
اول از همه اینکه لطفا بحث تاپیک رو عوض نکنید .

زمان پست : 13-10-2009, 09:34 PM :

http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=829950&postcount=124

انتشار بازی new super mario bros در تاریخ : 15 - 11 - 2009 :laughing::horse:

توی همون پست گفتم :

اگر روزی گفتند فلان بازی به خاطر پایین بودن ورژن منو سیستم اجرا نمی شه اون موقع آپگرید کنید ...

:cool:

توی همون متنی هم که نقل قول کردید تهش نوشته "you need to update to 4.1 or install 4.1's IOS files" . من نمی دونم سطح زبان شما چه طور هست ولی بدونید که معنی این جمله می شه "شما نیاز به آپدیت به 4.1 و "یا" نصب ios های 4.1 دارید.":ok:
این بازی 2 روز هم نشده که اومده . در روزهای آینده شاید ios های اون شناسایی بشه که دیگه نیازی به آپدیت نیست شاید هم پیدا نشه که باز هم حرف من نقض نمی شه چون پست من قبل از انتشار این بازیه ... ( البته الان هم می گم سیستم منو فقط برنامه ای هست که اول wii اجرا می شه در بهبود اجرای بازی "هیچ" تاثیری ندارد . )

بهتر نیست به جای مچ گیری مطلبی بنویسیم که به درد سایت بخوره ؟!
آقای dani8gb هم می دونست منظورت با کیه منتها می خواست بحث رو عوض کنه ولی گویا پست های من بیش از حد روی شما تاثیر گذاشته که انقدر دوست دارید حال من رو بگیرید ( البته در خواب ) :-"
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
بگذریم ...

بازی new super mario bros تغییرات اساسی در لود بازی داشته . تا حدی که هیچ بازی تا این لحظه قابل اجرا توسط usb loader ها نبوده و بر روی بعضی سیستم ها هم حتی با سیستم منو 4.1 و cios38 ورژن 13 و 14 قابل اجرا نبوده ...

نحوه کدخوانی wii استاندارد هستش و این استاندارد رو هم منتشران بازی و هم هکرها و سازندگان loader ها می دانند ولی گویا این بار سازندگان بازی از کدهای متفاوتی استفاده کرده اند .

مطلب بالا رو یکی از user های gbatemp نوشته بود که چون بیش از 70 80 صفحه در عرض 24 ساعت رفته بود جلو :eek: نتونستم پیداش کنم ! ;):p

در مورد بازی nfsn هم باید بگم اصلا جالب نبود . بازی کاملا غیر واقعی هستش .
البته این بازی که مایوس کننده بود ولی کلا نمی دونم چرا در سری nfs برای wii هیچ وقت کنتری چپ و راست رو بر روی دکمه up و down دسته wiiremote قرار نمی دهند . این طوری کنترل بازی خیلی راحت تر و دقیق تر می شه ...

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
باز که شما می خواین دعوا کنین.
من اونجا نوشتوم که فعلا قضیه اینجوریه.
من که بازی رو اجرا کردم. هدفم راهنمایی بقیه ی بچه هاست.

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
بازی pes 2010 هم اومد. این شمارش هم مثل شماره های قبلی خوب کار کرده. بازم با همون اشاره کردن بازی میشه کرد. چیزی که تو این شماره محسوسه ارتقای لیگش هست. بقیه تغییراتش تو گیم پلی بازی هست که با 2 - 3 تا مسابقه نمیشه گفت چی هستن یکی از نکاتی که نظرم رو خیلی جلب کرد انیمیشن بازیکن ها بود. اطلاعات بیشتر رو بزودی میام اینجا میگم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر