جان کارمک : " اگر ویندوز ۸ وجود نداشت خوشحال می‌شدم "

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
john-carmack.jpg

به تازگی و در کنفرانس سالانه QuakeCon جان کارمک ، استوره بازیهای اول شخص از وجود Windows 8 ابراز نارضایتی کرد . او گفت هیچ چیز هیجان انگیزی در باره Windows 8 وجود ندارد و ID SOFTWAR تا زمانی که بتواند از W XP پشتیبانی میکند . این در حالی است که دیگر کمپانی های بزرگ صنعت گیم همچون "Blizzard و Valve " هم از انتشار Windows 8 ابراز نارضایتی کردند و اعلام کردند که فعلا هیچ برنامه ای برای ساخت بازی بر روی این Windows ندارند .

صحبت جان کارمک :

ما در ID تا آنجایی که ممکن باشد از ویندوز XP استفاده خواهیم کرد. هیچ‌یک از ما از ویندوز ویستا استفاده نمی‌کند. اما ما به تازگی به ویندوز ۷ مهاجرت کردیم و حالا اگر ویندوز ۸ وجود نداشت کاملا خوشحال می‌شدیم.

او اضافه کرد زمانی که windows 7 امد ، بسیار جذاب بود ، سریع بود و چیزهای زیادی داشت و هنوز بهترین سیسم عامل هست ، پس دلیلی برای رفتن به windos 8 وجود ندراد و در id کسی بر روی این ویندوز کار نمیکند .

دیگر کمپانیهای بازی سازی هم اعلام کرده اند که تمامی محصولاتشان بر روی windows 8 کار میکند ، اما برنامه ای برای توسعه بازی بر روی این windows ندارند .

منبع

*Mohamad*

کاربر سایت
Aug 5, 2011
321
نام
Mohamad
دوستان برداشت بد نکنید کارمک نگفته ویندوز 8 بده گفته چون ما تازه از xp به سمت 7 مهاجرت کردیم برامون سخته سریعا بریم به ویندوز 8:|حالا هی بیاید بگید ویندوز بده و کارمک حرف مفت زده:|

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
دوستان برداشت بد نکنید کارمک نگفته ویندوز 8 بده گفته چون ما تازه از xp به سمت 7 مهاجرت کردیم برامون سخته سریعا بریم به ویندوز 8:|حالا هی بیاید بگید ویندوز بده و کارمک حرف مفت زده:|

خوب کاملا مشخصه دیگه . یکسری طرفدارای ps3 فقط دارن میکوبش . اونم سر بازی مثل Rage ! که بنده خدا کارمک به خاطر اون بازی عذرخواهی هم کرد !

ویندوز 8 از 7 و xp خیلی بهرته . کارمک هم گفته اگر نبود بهتر میشد .

دیللش هم به نظر من اینه که خوب طرف برنامه نویسه . تا بیاد کتابخونهای برنامه نویسی و توابع و متغیرها و ... رو دوباره برای ویندوز 7 تعریف کنه 4 سال طول میشکه . خودش هم گفته که ما تازه به ویندوز 7 مهاجرت کردیم و ویندوز xp هم کار ما رو راه میندازه و همیشه ازش پشتیبانی میکنیم .

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
يا حضرت يعقوب !!!!! يكي بياد اين اقا رو توجيح كنه !!

جان کارمک بارها از xbox تعریف کرده . اونم به خاطر راحت تر بودن بازی سازی رو یاین پلتفرم . به همین دلیل هست که ( Lead platform ) اکثر بازیها xbox 360 هست . همین مورد هم لج فنهای ps3 رو در اورده .
دیگه چی میخوای ؟ بازم بگم ؟ کافی پست های قبلی رو هم بخونی .

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
جان کارمک بارها از xbox تعریف کرده . اونم به خاطر راحت تر بودن بازی سازی رو یاین پلتفرم . به همین دلیل هست که ( Lead platform ) اکثر بازیها xbox 360 هست . همین مورد هم لج فنهای ps3 رو در اورده .

من خيلي خيلي به شما ارادت دارم >:d

Masood_Matin

کاربر سایت
Mar 13, 2006
863
نام
مسعود

یعنی کشته مرده این نتیجه گیری فوق منطقیت شدم :d

چون جان کارمک از ایکس باکس تعریف کرده ===> نتیجه فوق منطقی ===> حتما کسایی که بهش ایراد میگیرن از فن های PS3 هستن :x>:d

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
یعنی کشته مرده این نتیجه گیری فوق منطقیت شدم :d

چون جان کارمک از ایکس باکس تعریف کرده ===> نتیجه فوق منطقی ===> حتما کسایی که بهش ایراد میگیرن از فن های PS3 هستن :x>:d

حالا جالبش اينه كه اين قضيه كاملا برعكس هست تو بحث هاي تاپيك !! بريد افراد رو ببيند تا نتيجه گيري كنيد .

argon

کاربر سایت
Jun 4, 2008
339
نه دوستان اشتباه نکنید ویندوز 7 از نظر سرعت خیلی بهتر از 8 عمل کرده(مقایسه ها رو ببینید)
کدوم سرعت؟!!ویندوز هشت در تمام جنبها بهتر از هفته.اونم وقتی ویندوز 7 یک شاهکار بود.این مقایسها هم که میگی اومدن وینوز 7 سرویس پک 1 رو با هشت کاستامر پریویو مقایسه کردن که بازم 8 بهتر بود!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر