جام جهانی یا لیگ FIFA

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
سلام مجدد خدمت فیفا دوستان
خب با یه جام دیگه درخدمتتون هستیم :d

جام قبلی خدارو شکر مشکلی به اون صورت نداشتیم و تقریبا همه بازی هاشون رو سر موقع انجام دادن :x

حالا واسه این جام لطفا تو نظرسنجی شرکت کنید تا تصمیم گرفته شه جام به چه صورت برگزار شه

1.اگر بخوایم به صورت جام قبل برگزار شه واسه تنوع یه جام جهانی برگزار میکنیم که طبیعتا فقط تیم ملی میشه انتخاب کرد
که حالا 2 تا گزینه داریم:1.فیفا 14 رو واسه این کار انتخاب کنیم 2.Fifa Worldcup که انتخاب به عهده ی شما دوستان هست(خودم Worldcup :d)

2.اگرم بخوایم به صورت لیگ برگزار کنیم که 16 تا تیم(حداکثر 20 تا) تو جدول قرار میگیرن و در اخر 1 نف قهرمان میشه(مثل لیگ برتر خودمون :d) که باز هم به عهده ی شما دوستان هست :x

قوانین:

1-این جام برای بهتر شناختن همدیگه داره برگزار میشه،لطفا توهین و بی احترامی توی کار نباشه.
2-هیچ کس حق نداره بعد از5 دقیقه بیاد بیرون،اگه انجام بشه باخت براش منظور میشه.
3-اگه بازی به هر دلیلی قطع شد،اگه تا دقیقه 30 نیمه اول بود،بازی توی همون زمین تکرار میشه،اگه از 30 تا دقیقه 65 بود فقط یه نیمه،و اگه بعد از 65 بود30 دقیقه دیگه بازی میکنید.
4-هر تیم توی یه روز فقط دو بازی با تیم حریفش میکنه ( بازی رفت و بازی برگشت ( لطفا میزبان و میهمان رعایت شود ))،اگه توی همون روز بازیتون رو انجام ندید تیمی که حاضر نشه همون جور که گفتم امتیازش رو از دست میده و تیم هایی که به مرحله ی بعد رفتن حدف میشن .
5- لطفا با نظم باشید و بازی های روزی که مشخص شده رو توی همون روز انجام بدید و جلو جلو بازی نکنید ...!

Invite Setting

Game speed:Normal
Time:6min
در حالت online

------------
خودتون رو برای شرکت در جام معرفی کنید ( لطفا کسانی شرکت کنن که در تمام روز ها بتونن بازی کنن ) ( id تون رو بگید )
خودم id :Fifa-God-IR-IRAN
-------------------
اگه چیزی فراموش کردم بگید تا توی همین پست ویرایش کنم
------------
راستی یادم رفت اینو بگم،تا آخر جام نمیتونید تیمتون رو عوض کنید:d

- - -ویرایش - - -

از مدیران سایت میخوام تاپیک رو پاک کنن لطفا اخه یادم رفت نظر سنجی بزارم ممنون :x

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,558
نام
پوریا
من میگم با فیفا14;;)

ولی در هر صورت اگر قرار باشه با فیفا14 برگزار شه تیم من اروگوئه و اگر قرار باشه با وورلد کاپ برگزار شه برزیل.

آیدی : pooryaj

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر