جام جهانی تابستانِ بازیسنتر

کدام بازی را برای برگذاری جام ترجیح میدهید ؟

• FIFA 14

رای‌ها: 26 57.8%
  • FIFA World Cup

رای‌ها: 19 42.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    45
  • نظرسنجی بسته شده است .

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
بازی من و امین انجام شد 1-0 به نفع امین .
شانستو ... :|:d
لامصب از 5 سانتی دروازه میشوتیدم یعنی هر کاری میشد میکردم یا تیرک یا بیرون :|:|:|:|:|:|

KORP

کاربر سایت
Oct 6, 2013
178
بازی من و امین انجام شد 1-0 به نفع امین .
شانستو ... :|:d
لامصب از 5 سانتی دروازه میشوتیدم یعنی هر کاری میشد میکردم یا تیرک یا بیرون :|:|:|:|:|:|
بازی اول من یادم نمیاد تیرک خورده باشم،فک کنم موقعیتامون برابر بود منم کم تک به تک خراب نکردم:\
خلاصه کنتور که نمیندازه راحت باش:|

آخرین ویرایش:

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
بازی اول من یادم نمیاد تیرک خورده باشم،فک کنم موقعیتامون برابر بود منم کم تک به تک خراب نکردم:\
خلاصه کنتور که نمیندازه راحت باش:|
در کل از نظرم امین خیلی شایسته تر از من بود برای بالا رفتن از اول بازی هم بهتر شروع کرد هم بهتر تموم کرد :x
دوستان جدول آپدیت میشه . فقط یک بازی مونده انجام بدید بریم تو نیمه نهایی :|

hamedfc

کاربر سایت
Nov 9, 2011
445
نام
حامد
باو من صدتا تک به تک خراب کردم،نمیدونم چرا یهو استرسی میشم!! وگرنه من باید میبردم چون حامد چشم به ضدحملات دوخته بود:d
درسته موقعیت های تو بیشتر از من بود ولی یادت نره که یه گل مفت زدی به خاطر اشتباه دفاعم که اگه توپه ول میکرد دروازبان راحت گرفته بودش و یه پنالتی که اصلا معلوم نبود چ شد که داور پنالتی گرفت..بازم در هر صورت بازی تو بهتر از من بود

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
آقا جر نکن دعوا میشه :))
____
Rorke جان، تعریف از خودم نیست واقعیته! من توپ دستم بیاد موقعیتامم خوب باشه همینطور دریبل میدم ! ( ولی دم دروازه خراب می کنم )
مثلا من کسایی مثل محمد رضا ( :D ) همین آرش عزیز که ده ها بار با هم بازی کردیم و آیم د لجند ... ( :)) ) ، چمیدونم امیر و اینا حداقل یک بار از من دریبل خوردن نخوردن بیان بگن آقا ضایع شیم :)) :D
راستشو بگم ، جان تو من توت مهارت خاصی اصلا ندیدم شاید دوستان دیده باشن ولی من ندیدم... ولی این بازیا " دوستانه " هست و هیچ منفعتی توش نیست مگر پول باشه ...
ولی بازیت خوبه ، اما اصلا اصلا تو یه آدم 10 سال فیفا باز نبودی ! حاضرم شرط ببندم !
درکل همه کنار هم دوستیم خوش میگذرونیم ... :D

Rorke

کاربر سایت
Feb 7, 2014
731
نام
Sina
آقا جر نکن دعوا میشه :))
____
Rorke جان، تعریف از خودم نیست واقعیته! من توپ دستم بیاد موقعیتامم خوب باشه همینطور دریبل میدم ! ( ولی دم دروازه خراب می کنم )
مثلا من کسایی مثل محمد رضا ( :D ) همین آرش عزیز که ده ها بار با هم بازی کردیم و آیم د لجند ... ( :)) ) ، چمیدونم امیر و اینا حداقل یک بار از من دریبل خوردن نخوردن بیان بگن آقا ضایع شیم :)) :D
راستشو بگم ، جان تو من توت مهارت خاصی اصلا ندیدم شاید دوستان دیده باشن ولی من ندیدم... ولی این بازیا " دوستانه " هست و هیچ منفعتی توش نیست مگر پول باشه ...
ولی بازیت خوبه ، اما اصلا اصلا تو یه آدم 10 سال فیفا باز نبودی ! حاضرم شرط ببندم !
درکل همه کنار هم دوستیم خوش میگذرونیم ... :D
خخخخخ....
با یه چیزت خیلی حال میکنم.....هیچ وقت از رو نمیری.....عزیزم دریبل بدون گل به درده هیچ کس نمیخوره......
آدمه 10 سال فیفا باز شاخو دم نداره.....فیفا همیشه به خاطره واقع گرایانه بودنش محبوب بوده...این که یه نفر بیاد همه رو دریبل بده ماله PES هستش.....
راستی اینو بگم واقعا به نظره من World cup هیچ شباهتی به خوده فیفا نداره.....تو فیفا پاس کاری خیلی راحت تره....
خدا کنه جام بدی بخورم به تو با آرش....این دفعه آلمانو میارم ببینم دنیا دست کیه.....

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
خخخخخ....
با یه چیزت خیلی حال میکنم.....هیچ وقت از رو نمیری.....عزیزم دریبل بدون گل به درده هیچ کس نمیخوره......
آدمه 10 سال فیفا باز شاخو دم نداره.....فیفا همیشه به خاطره واقع گرایانه بودنش محبوب بوده...این که یه نفر بیاد همه رو دریبل بده ماله PES هستش.....
راستی اینو بگم واقعا به نظره من World cup هیچ شباهتی به خوده فیفا نداره.....تو فیفا پاس کاری خیلی راحت تره....
خدا کنه جام بدی بخورم به تو با آرش....این دفعه آلمانو میارم ببینم دنیا دست کیه.....

آدم قوی باس با هر تیمی قوی باشه! مثل محمد رضا که ایرانو میاره با خلعتبری عین بنز میدوئه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر