جام تابستانه fifa14

دوست دارید جام چطوربرگزارشه؟؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    16
  • نظرسنجی بسته شده است .

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
سلام

حسین چرا فیفا 14 رو گذاشتی دوباره ؟؟ الان فیفا ورلد کاپ و بزار دیگه جو اش هم هست اتفاقا جام جهانیه ... جدی میگم الان ورلد کاپ حال میده فیفا 14 رو 2-3 بار جام گذاشتیم و بازیش کردیم تو 6 ماهه اخیر تکراری شده - ورلد کاپ و بزار ببین چند نفر ایران برمیدارن :d حال میده خدایی حسین ورلد کاپش کن .. الان جو و وقتشه

hosein123

کاربر سایت
Sep 20, 2013
352
نام
HOSEIN
سلام

حسین چرا فیفا 14 رو گذاشتی دوباره ؟؟ الان فیفا ورلد کاپ و بزار دیگه جو اش هم هست اتفاقا جام جهانیه ... جدی میگم الان ورلد کاپ حال میده فیفا 14 رو 2-3 بار جام گذاشتیم و بازیش کردیم تو 6 ماهه اخیر تکراری شده - ورلد کاپ و بزار ببین چند نفر ایران برمیدارن :d حال میده خدایی حسین ورلد کاپش کن .. الان جو و وقتشه

سلام جیگرمن اخه همه ایران میارن جوگیرمیشن ده تامیخورن

Yashar King

کاربر سایت
May 28, 2014
65
نام
Yashar
سلام

اره fifa world cup بذار

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
سلام جیگرمن اخه همه ایران میارن جوگیرمیشن ده تامیخورن

نوکرتم حسین جون :x حاجی اشکال نداره ارق ملیه دیگه چه میشه کرد :d

نه اونجوریم نیس بابا تیم های دیگه هم طرفدار زیاد دارن دقیقا میتونی یه 16 تایی حذفی مثل جام جهانی یا اصلا یه جام جهانی کامل وامیستیم 32 نفر پرشه ( که الان میشه تابستونه باو ) جالب میشه ... حالا فکراتو بکن همون 16 تای حذفی جام جهانی هم قشنگ میشه ... فیفا 14 رو زیاد بازی نکردیم تکراری نشده حسین ؟ یه تنوعی

hosein123

کاربر سایت
Sep 20, 2013
352
نام
HOSEIN
نوکرتم حسین جون :x حاجی اشکال نداره ارق ملیه دیگه چه میشه کرد :d

نه اونجوریم نیس بابا تیم های دیگه هم طرفدار زیاد دارن دقیقا میتونی یه 16 تایی حذفی مثل جام جهانی یا اصلا یه جام جهانی کامل وامیستیم 32 نفر پرشه ( که الان میشه تابستونه باو ) جالب میشه ... حالا فکراتو بکن همون 16 تای حذفی جام جهانی هم قشنگ میشه ... فیفا 14 رو زیاد بازی نکردیم تکراری نشده حسین ؟ یه تنوعی

داداش چون بعضی هاFIFA WORLD CUPندارن وشما وبچه هامیگیدتیم هاملی باشن
برید پست اول رو اپدیت کردم بخونین.

hosein123

کاربر سایت
Sep 20, 2013
352
نام
HOSEIN
پست اول اپدیت شد

دوستانی که شرکت کردن تیم هاشون رو به ملی تغییر بدن.
انتخاب تیم باشگاهی
غیرمجازه.
هرچه زودترایدی وتیم هاتوون روانتخاب کنین.

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
داداش چون بعضی هاFIFA WORLD CUPندارن وشما وبچه هامیگیدتیم هاملی باشن
برید پست اول رو اپدیت کردم بخونین.

من منظورم این بود کلا از این فضای فیفا 14 بیایم بیرون نه اینکه کلا لقمه رو دور سرمو ن بپیچونیم بریم تو فیفا 14 ملی برداریم خب در نهایت که فیفا 14 یه دیگه :)) :|ورلد کاپ کلا فضاش با فیفا فرق میکنه هم سخت تره گل زدن توش هم کلا اون حس بازی با تیم ملی و ... رو داره ... منظورم از تنوع این بود کلا بری تو ورلد کاپ ... مطمئنا تو زمان ریلیز همونطور که خیلیا فیفا 14 رو گرفتند ورلد کاپ هم تو زمان ریلیزش گرفتند غریب به یقین ... حالا تو یه تاپیک جداگونه هم بزن جام فیفا ورلد کاپ اصن به این تاپیک کار نداشته باش هر کدوم زودتر پر شد جامش رو برگزار کن که این حرفی هم که گفتی ( شاید بعضیا ورلد کاپ و نداشته باشند ) عملی شه .. ( که من میگم اکثرا دارند بری تو هم تاپیکش 30-40 تا بچه های خودمون تو جام قبلی اومدن در موردش صحبت مبکردند و ... )

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
من فيفا ورلد كاپ را هم دارم و اگه جام جهاني هم باشه برام مشكلي نيست.

ولي خوب الان چون ديگه تيم ملي بايد برداريم پس من آلمان را بر ميدارم.

آيدي AMIR-M-CR7

تيم آلمان

hosein123

کاربر سایت
Sep 20, 2013
352
نام
HOSEIN
من منظورم این بود کلا از این فضای فیفا 14 بیایم بیرون نه اینکه کلا لقمه رو دور سرمو ن بپیچونیم بریم تو فیفا 14 ملی برداریم خب در نهایت که فیفا 14 یه دیگه :)) :|ورلد کاپ کلا فضاش با فیفا فرق میکنه هم سخت تره گل زدن توش هم کلا اون حس بازی با تیم ملی و ... رو داره ... منظورم از تنوع این بود کلا بری تو ورلد کاپ ... مطمئنا تو زمان ریلیز همونطور که خیلیا فیفا 14 رو گرفتند ورلد کاپ هم تو زمان ریلیزش گرفتند غریب به یقین ... حالا تو یه تاپیک جداگونه هم بزن جام فیفا ورلد کاپ اصن به این تاپیک کار نداشته باش هر کدوم زودتر پر شد جامش رو برگزار کن که این حرفی هم که گفتی ( شاید بعضیا ورلد کاپ و نداشته باشند ) عملی شه .. ( که من میگم اکثرا دارند بری تو هم تاپیکش 30-40 تا بچه های خودمون تو جام قبلی اومدن در موردش صحبت مبکردند و ... )

بجان تو ارزش نداره. بذاراین کاپ تموم شد قول میدم فورا یه ورلدکاپ بذارم.اخه یکم کارم سخت میشه.حالا شماشرکت بکن من دیگه قول دادم

- - -ویرایش - - -

نه باوع ورلد کاپ خیلی ها مثل من ندارن :d داداش اگه بازی ها یه ساعت خاصی داره بگو , تا منم بیام :bighug:

فعلا تیم و ایذیتو بذار خبرت میکنم

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
الیاس اومدی ابروش خوب کنی زدی چشش از کاسه دراوردی:))
باووو حسین اگه میخوای تیم ملی بزاری wc بزار اگه باشگاهی که همون 14 بزار...دیگه جام ترکیبی میزاری چه؟:d
حالا جریان چیه 14یاwc؟:-/ چون ترکیبه اینا مسخره میشه دیگه خوددانی:d
/
اگر باشگاهی میزاری من با دورتموند میام و اگر wc میزاری با ارزانتین میام...فقط حسین جان من دیگه شیرتوشیرش نکن:|:d
1عزیزی هم گفت دورتموند و شانس و اینا :d که اگر بدونه این تیم چه غولیه خشتکها دریده و سر به بیابون میزاره:d حالا اگر باشگاهی بود من نشون میدم:>
ایدی منم IN1EST8

hosein123

کاربر سایت
Sep 20, 2013
352
نام
HOSEIN
الیاس اومدی ابروش خوب کنی زدی چشش از کاسه دراوردی:))
باووو حسین اگه میخوای تیم ملی بزاری wc بزار اگه باشگاهی که همون 14 بزار...دیگه جام ترکیبی میزاری چه؟:d
حالا جریان چیه 14یاwc؟:-/ چون ترکیبه اینا مسخره میشه دیگه خوددانی:d
/
اگر باشگاهی میزاری من با دورتموند میام و اگر wc میزاری با ارزانتین میام...فقط حسین جان من دیگه شیرتوشیرش نکن:|:d
1عزیزی هم گفت دورتموند و شانس و اینا :d که اگر بدونه این تیم چه غولیه خشتکها دریده و سر به بیابون میزاره:d حالا اگر باشگاهی بود من نشون میدم:>
ایدی منم IN1EST8

به به به به به به به به به انتظارنداشتم بیای....;)
خوش اومدی حالا جام داره داغ داغ میشه. تیم ها ملی ان:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر