تی شرت گیمی

آرش-19

کاربر سایت
Jul 19, 2006
108
خوب ما هم دلمون می خواد.:((
چرا فقط این سایز و دارن؟!:confused:
اونطوری که من از سایتشون فهمیدم فقط سایز 64.44 دارن. درسته؟
اگه سایز بزرگتر مثل 64.60 یا 66.60 بتونن بزنن خیلی خوب میشه.

irangame

کاربر سایت
Jul 1, 2008
145
دوستان معذرت میخام به خاطر شلوغی نتونستم چند روزی بیام میدونین که امروز نتایج کنکور اومد و منم 202 شدم تو هنر شاید تهران قبول شدم رشته ی design

در مورد سوالایی که شده بود باید بگم نه من هیچوقت بی خیالش نمیشم و ولش نمیکنم قبلنم گفتم که میخام به عنوان یه طراح لباس کارکنم و تو دانشگاهم میخام همین رشترو بخونم

در مورد روش چاپم باید بگم من الان از چاپ سیلک اسکرین استفاده میکنم یا همون اسکرین پرینت که بیشتر تی شرتها تو دنیا به همین روش چاپ میشن
دقتش بالاست نسبتا ارزونه و برای کار ما مناسبه

در ضمن تا چند روز دیگه سایت sahand-dak.ir قالبش عوض میشه و آماده میشه و میتونین طرحارو ببینین و سفارش بدین

در مورد سویشرتی هم که پرسیده بودین میشه درست کرد یا نه باید بگم یه سویشرتهای هست که طرح نداره سفید یا سیاهه خالصه من سفیدشو گیر آوردم این سوشرتا تو بعضی کشورا خیلی طرفدار دارن و روشون چاپ سیلک میکنن و طرحایه جالبی ازش در میاد سایتم که راه افتاد یه نمونه که خودم درست کردمو میزارم

خلاصه اینکه منتظر sahand-dak.ir باشین

تبریک میگم منظورتون رتبه 202 بود دیگه؟

شیرینش هم به بچه ها حتما بدید

امیدوارم کارها هم به سرعت پیش بره

sahand_mc

کاربر سایت
Dec 23, 2007
161
ممنون ازتون که بهم انرژی میدن واسه کار

ولی یه نصیحت بکنم به عنوان یه برادر کوچکتر یا همسن

من پارسال رشته ی علوم تجربی میخوندم و کنکور دادم(اگه بشه گفت خوندن) درس ریاضی رو 5 بار امتحان دادم و افتادم دیگه تو پیشدانشگاهی معروف شده بودم کنکورم که از رتبه متبه نگم که حالتون بد میشه چون همه سالو تو اطاق پشت میز با psp داشتم nba بازی میکردم
تا یه روز که تو خیابون بودم یه آموزشگاه دیدم برای کنکور هنر (البته این نوندونی نبود مدیرش هیئت علمی دانشگاه هنر تهران و بعدشم یزد بود) رفتم صحبت کردم شاید من که به طراحی علاقه دارم تونستم برام دانشگاه که ار تابستون پارسال تا 1 ماه پیش خوندم و کنکور دادم

خلاصش اینکه میخام بگم الکی اگه بابا مامانتون و فک و فامیل میگن برو دکتر شو و مهندس شو این حرفا کشکه پس فردا هیچ کدوم نمیان دستتونو بگیرن ممکنه یکی بره پیانو بزنه چون بهش الاقه داره و اگه راشو بلد باشه از 100 تا پزشک عمومیم بیشتر درآره یا یکی یه بیزنس کوچیک را بندازه و بزرگ بشه

این حرفا واسه بچه هایی بود که تو کنکور خیلی از نتیجه راضی نیستن چون حالشونو میدونم

آقا پس فردا واسم پیام نیاد تو فروم تخلف کردی بندازنم بیرون!!!:-":cheesygri

irangame

کاربر سایت
Jul 1, 2008
145
طرح ساده oblivion

15qdqhu.jpg

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
احیانا ایشون تیشرت زنونه مد نظرشون بوده!
من اگه باشم مثل بک‌گراند قدیم PSP ام فقط همون لوگوی Oblivion رو میذاشتم وسط...
یه زمانی قرار بود خیلی کارا بکنم! فقط یه اتفاق باعث کل کاغذ‌هام تموم بشه... و یه کابوس دیگه به زندگیم اضافه بشه....
بیخیال.
دوستان هر طرحی که میخواین بزنین توی فتوشاپ حتما یه قاعده‌ی طلایی رو که من همه جا استفاده میکنم رعایت کنین:
حتما همیشه لبه‌های کارتون رو بلور کنین. خیلی کارو بهتر و طبیعی‌تر می‌کنه.
باتشکر....

KINDMAN

کاربر سایت
Sep 16, 2007
758
حتما همیشه لبه‌های کارتون رو بلور کنین. خیلی کارو بهتر و طبیعی‌تر می‌کنه.
البته ببخشید سوال میکنم.یعنی جایی تو طرح های من مشاهده کردید که اینطور نبوده؟!

sahand_mc

کاربر سایت
Dec 23, 2007
161
برای دیدن نمونه ها و سفارش فعلا به وبلاگ tshirt.blogfa.com سر بزنین تا سایت آماده بشه اولین سریه نمونه ها امشب روی وبلاگ میره تا ببینین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر