تی شرت گیمی

KINDMAN

کاربر سایت
Sep 16, 2007
758
نام
Autumn Man
سایت کیو تی شرت

این سایت هست که کار تولید این تی شرت ها رو به عهده داره.
کارت بهتر شده دوست عزیز.یعنی خیلی خوب شده ولیکن گفتم که عین من طرح هارو بصورت کوچیک قرار بده تا صفحه سنگین نشه.(دیگه اینو که بلدی؟!نه؟!!!)

تو خود سایت qtshirt همه توضیحات موجوده.همینطور بکگراند کار با سایز واقعی که برای طرح های اصلی که باید برای چاپ برن باید از اون استفاده کنید (اندازه بندی هم شده)

KINDMAN

کاربر سایت
Sep 16, 2007
758
نام
Autumn Man
qtshirt خیلی وقته که در این کار فعالیت داره.من خودم یه مدل از طرح های خود سایت رو خریدم و هدیه کردم که کیفیت بسیار خوبی داشت.دستگاه های این شرکت از بهترینها هستن.

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
آقا اینجوری که خیلی سخت میشه کار ! من عکس با بالاترین کیفیتی که دارم 1920X1200 هست دیگه، بالاتر از اینکه دیگه خیلی کم پیدا میشه ! وقتی میذارم رو T Shirt رزلوشنش کم میشه. لطفاً کمک کنید...
راستی T Shirt سفید نداره ؟

KINDMAN

کاربر سایت
Sep 16, 2007
758
نام
Autumn Man
اکثرا موقع transform کردن فایلهای با کیفیت برای این سایز خیلی به کیفیت اسیب نمیرسه پس نگران نباش و با ctrl+T تو فوتوشاپ خیلی راحت سایز رو بزرگ کن.وگرنه طرح مورد نظرتو سفارش بده به دوستان.

ضمنا تی شرت ها در دو رنگ سفید و مشکی هستن.چطور تا حالا متوجه نشدی؟!!!

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
اکثرا موقع transform کردن فایلهای با کیفیت برای این سایز خیلی به کیفیت اسیب نمیرسه پس نگران نباش و با ctrl+T تو فوتوشاپ خیلی راحت سایز رو بزرگ کن.وگرنه طرح مورد نظرتو سفارش بده به دوستان.

ضمنا تی شرت ها در دو رنگ سفید و مشکی هستن.چطور تا حالا متوجه نشدی؟!!!
مرسی بابات توضیحات، یعنی من عکس رو با همون کیفیت بد بزرگ کنم بعد خودش درست میشه رو T Shirt دیگه ؟
فهمیدم، ولی دیدم فقط اونجا که عکس T Shirt میده فقط مشکیش هست ! :D

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
دوستان سلام

اون تی شرتی که روش نوشته شده اساسینس خیلی جالب شده البته اگه آرم یوبی سافت هم زیرش باشه جالبتر میشه

اگه این طرح روی تی شرت سفید هم پیدا بشه بهتره

irangame

کاربر سایت
Jul 1, 2008
145
نام
امیر
دوستان سلام

اون تی شرتی که روش نوشته شده اساسینس خیلی جالب شده البته اگه آرم یوبی سافت هم زیرش باشه جالبتر میشه

اگه این طرح روی تی شرت سفید هم پیدا بشه بهتره

منظورت همونيه كه من درست كردم؟

irangame

کاربر سایت
Jul 1, 2008
145
نام
امیر
tshirt اساسینس با رنگ سفید طبق سفارش دوستمون

2e3rcqv.jpg

solid2snake

کاربر سایت
Oct 7, 2005
365
نام
snake
زدن عکس شخصیتهای بازی به این بزرگی رو تی شرت به نظر من چندان جالب نیست بلکه بهتره که از artwork هایی که شخصیتهارو بصورت محو و انیمه طراحی کردن استفاده کرد

irangame

کاربر سایت
Jul 1, 2008
145
نام
امیر
زدن عکس شخصیتهای بازی به این بزرگی رو تی شرت به نظر من چندان جالب نیست بلکه بهتره که از artwork هایی که شخصیتهارو بصورت محو و انیمه طراحی کردن استفاده کرد

کمی توضیح بیشتر بدید تا من بفهمم(من گیراییم ضعیفه)

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
کمی توضیح بیشتر بدید تا من بفهمم(من گیراییم ضعیفه)

به نظر من منظور solid2snake اینه که عکس بازی رو دقیقاً کپی نکن، یه چیزی مثل این تی شرتها، عکس کامل Killzone نیست و کناره های عکس رو دقت کن

http://www.imageox.com/share/303629-K2-THREE.jpeg

یا مثل این GOW

http://www.qtshirt.com/modules/extgallery/public-userphoto.php?photoId=305#photoNav

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر