تیم نویسندگی Rise of the Tomb Raider جایزه بهترین نویسندگی را به خانه برد

AbysswalkerA

کاربر سایت
May 31, 2014
109
نام
Mahdi
xdwsyumdbgusm39inw9m.jpg

عنوان اکشن ماجراجویی استودیوی «کریستال داینامیکس» یعنی «Rise of the Tomb Raider» به‌تازگی توانسته‌است با کنار زدن رقبایی من جمله; «The Witcher 3: Wild Hunt»، «Pillars of Eternity» و «Assassin's Creed Syndicate» در زمینه نویسندگی یک عنوان ویدیویی، جایزه بهترین نویسندگی را از انجمن نویسندگان عناوین ویدیویی از آن خود کند تا بتواند دستاوردی عظیم را به پاس پاداش به تیم توسعه‌دهنده خود هدیه دهد. در ادامه با «بازی‌سنتر» همراه باشید.

شما می‌توانید اعضای تیم نویسندگی بازی که موفق به دریافت این جایزه شدند را در زیر مشاهده نمایید:

• نویسنده ارشد بازی : «Rhianna Pratchett»
  • طراح ارشد روایت بازی : «John Stafford»
  • طراح روایت بازی : «Cameron Suey»
  • نویسنده بازی : «Philip Gelatt»

لازم به ذکر است که در سال گذشته نیز کارگردان خلاق استودیوی «N@ughty Dog» آقای «نیل دراکمن» توانست به واسطه نویسندگی بسته الحاقی عنوان تحسین شده «The Last of Us» یعنی «Left Behind» این جایزه را با پشت سرگذاشتن عناوینی از جمله; «Alien: Isolation» و «Assassin's Creed Unity» از آن خود کند.

در حالی که «Rise of the Tomb Raider» طی ماه نوامبر 2015 برای پلتفرم‌های Xbox One و Xbox 360 عرضه شد، نسخه کامپیوتر‌های خانگی آن در ماه ژانویه به معرض انتشار رسید. لازم به ذکر است که نسخه PS4 آن نیز در اواخر سال 2016 عرضه خواهد شد.

جالب است بدانید که چندی قبل شرکت ناشر بازی یعنی «Square Enix» نیز اشاراتی به ماجراجویی بعدی لرا کرافت و همچنین طرح برنامه‌ریزی یک سه‌گانه پیرامون این سری قدیمی از زمان توسعه ریبوت سال 2012 و مولتی‌پلتفرم بودن نسخه بعدی در همان اوایل کار، کرده‌است.
منبع

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
این فقط نظر منه ولی بازی تا اواسطش روایت داستانیش خوب و جذاب بود اما از یه جایی به بعد رسما خیلی کلیشه شد و و اتفاقات پایانی بازی هم بنظرمن اصلا جالب نبود و انتظار داشتم کلا داستان پیچیده و غیر منتظره تر باشه. در کل من داستان بازی رو در مقایسه با داستان Witcher 3 بسیار ضعیف می دونم. داستان نسخه قبلی بازی، خیلی قوی تر از این نسخه بود و من اصلا درک نمیکنم روی چه حسابی این جوایز رو میدن.

• Like
Reactions: hosein_fisher

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
من بازی نکردم، ولی یه بازی باید خیلی داستانش خفن باشه که کوئست خفنی مثل Family Matters رو بزنه کنار! دوستانی که بازی کردن آیا اینجوریه؟

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,885
نام
حسين
یکی از بدترین و مقواترین داستان های سری تامب رایدر بود این نسخه ی اخر . من که کلا بیخیالِ داستان ، بازی رو جلو بردم ..

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
یکی از بدترین و مقواترین داستان های سری تامب رایدر بود این نسخه ی اخر . من که کلا بیخیالِ داستان ، بازی رو جلو بردم ..

مثلا از این سبک بازی چه انتظاری داشتید؟ جنایی؟ انچارتد هم که هم سبکش حساب می شه داستانش هیشه در همین حدا بوده تازه این بازی روایت زیبا تری هم داشت بعد سری های دیگه تام رایدر دقیقا چی داشتن که این سری نداشت شد بدترینش؟ لطفا ترول می کنید با ذکر دلیل بیان کنید چرا که من تقریبا همه ی نسخه های این بازی رو تموم کردم

- - -ویرایش - - -

این فقط نظر منه ولی بازی تا اواسطش روایت داستانیش خوب و جذاب بود اما از یه جایی به بعد رسما خیلی کلیشه شد و و اتفاقات پایانی بازی هم بنظرمن اصلا جالب نبود و انتظار داشتم کلا داستان پیچیده و غیر منتظره تر باشه. در کل من داستان بازی رو در مقایسه با داستان Witcher 3 بسیار ضعیف می دونم. داستان نسخه قبلی بازی، خیلی قوی تر از این نسخه بود و من اصلا درک نمیکنم روی چه حسابی این جوایز رو میدن.

نکنید این کار رو خواهشا این بازی رو با witcher مقایسه می کنید؟ شقایق و گودرز دیگه؟ اصلا سبک witcher باید داستان زیبایی دشته باشه و داستانی عمیق این بازی ها شما بخشی از داستان هستید انتخاب ها تاثیر گذار هستن. در این بازی دست سازنده بازی بسته هست باید هر نسخه دنبال 1 شی گم شده راز الود باشید نمی شه 1دفعه داستان بازی راجب 1 چیز کلا متفاوت باشه.
بازی ها رو با هم سبکشون مقایسه کنید بازی rgp باید داستان خوبی داشته باشه یکی از اصل های بازیه داستان های دیگه هم اگر اینقدر خوب باشن که باهاش فیلم یا سریال می سازن. البته معدود بازی هایی عین متال گیر هم پیدا می شن

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,596
کلا وقتی AC:S تو نامزدها هست و اونوقت SOMA نیست جایی برا بحث اینکه برنده رو با چه دقتی انتخاب کردن و یا اینکه RotTR لایق برنده شدن بوده، باقی نمیمونه.

پ.ن:الان چک کردم سال پیشم نه تنها AC:U نامزد بود، بلکه Assassin's Creed IV: Black Flag - Freedom Cry هم نامزد شده بوده!

آخرین ویرایش:

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
مثلا از این سبک بازی چه انتظاری داشتید؟ جنایی؟ انچارتد هم که هم سبکش حساب می شه داستانش هیشه در همین حدا بوده تازه این بازی روایت زیبا تری هم داشت بعد سری های دیگه تام رایدر دقیقا چی داشتن که این سری نداشت شد بدترینش؟ لطفا ترول می کنید با ذکر دلیل بیان کنید چرا که من تقریبا همه ی نسخه های این بازی رو تموم کردم

- - -ویرایش - - -

نکنید این کار رو خواهشا این بازی رو با witcher مقایسه می کنید؟ شقایق و گودرز دیگه؟ اصلا سبک witcher باید داستان زیبایی دشته باشه و داستانی عمیق این بازی ها شما بخشی از داستان هستید انتخاب ها تاثیر گذار هستن. در این بازی دست سازنده بازی بسته هست باید هر نسخه دنبال 1 شی گم شده راز الود باشید نمی شه 1دفعه داستان بازی راجب 1 چیز کلا متفاوت باشه.
بازی ها رو با هم سبکشون مقایسه کنید بازی rgp باید داستان خوبی داشته باشه یکی از اصل های بازیه داستان های دیگه هم اگر اینقدر خوب باشن که باهاش فیلم یا سریال می سازن. البته معدود بازی هایی عین متال گیر هم پیدا می شن

نظر شما محترم. مشخص هم هست با این بازی بشدت حال کردید که اون هم قابل قبول . ولی اینکه بگیم یه بازی rpg هست و نباید از نظر داستان با یه بازی اکشن ادونچر مقایسه بشه دیگه قابل قبول نمیتونه باشه. من احساس میکنم چون این بازی خیلی برای شما دلنشین بوده بشدت روی نظراتتون تاثیر گذاشته.
به هر حال بازی مثل ویچر از لحاظ داستانی و دنیای ایجاد شده در جایگاه بسیار بالایی قرار داره. همچنین بازی های rpg زیادی هم بودن که با اینکه بازی خوبی بودن ولی داستان قوی نداشتند

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
نظر شما محترم. مشخص هم هست با این بازی بشدت حال کردید که اون هم قابل قبول . ولی اینکه بگیم یه بازی rpg هست و نباید از نظر داستان با یه بازی اکشن ادونچر مقایسه بشه دیگه قابل قبول نمیتونه باشه. من احساس میکنم چون این بازی خیلی برای شما دلنشین بوده بشدت روی نظراتتون تاثیر گذاشته.
به هر حال بازی مثل ویچر از لحاظ داستانی و دنیای ایجاد شده در جایگاه بسیار بالایی قرار داره. همچنین بازی های rpg زیادی هم بودن که با اینکه بازی خوبی بودن ولی داستان قوی نداشتند

من که با بازی حال کردم درست اما حقیقت چرا انکار کنم؟ داستان این سری اگر کامل فهمیده باشید چی شد زیبا بود نکات جالبی هم از گذشته می گفت حالا من نمی گم خیلی عالی بود اما برای این سبک کاملا مناسب بود.

نکته بعدی اینه هر بازی با هم سبکش مقایسه می شه با این حساب می شه داستان cod یا doom هم با witcher مقایسه کنم؟ مسخره نیست؟ بعد اینم بگم من با witcher هم بسیار حال کردم الانم dlc داستانی جدیدش دارم می رم اما دلیل نمی شه هر بازی ای بیاد ترولش کنم حرف من اینه که این بازی در سبکی که داره داستانش خوبه بازم اینم بگم داستان 1 چیز کاملا سلیقه ای هست عین داستان فیلم

نیما صبر کن انچارتد 4 بیاد از خجالتت در میام:d

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
نکته بعدی اینه هر بازی با هم سبکش مقایسه می شه با این حساب می شه داستان cod یا doom هم با witcher مقایسه کنم؟ مسخره نیست؟ بعد اینم بگم من با witcher هم بسیار حال کردم الانم dlc داستانی جدیدش دارم می رم اما دلیل نمی شه هر بازی ای بیاد ترولش کنم حرف من اینه که این بازی در سبکی که داره داستانش خوبه بازم اینم بگم داستان 1 چیز کاملا سلیقه ای هست عین داستان فیلم

نیما صبر کن انچارتد 4 بیاد از خجالتت در میام:d

من فکر کنم دلیل مقایسه این بود که با وجود نامزد شدن Witcher 3 جایزه رو Tomb Raider برد.

PS: برای بازی کردن DLC باید از اول دوباره رفت یا جدا از بازی اصلین؟

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من فکر کنم دلیل مقایسه این بود که با وجود نامزد شدن Witcher 3 جایزه رو Tomb Raider برد.

PS: برای بازی کردن DLC باید از اول دوباره رفت یا جدا از بازی اصلین؟

البته witcher 3 هم داستانش قابل پیش بینی بود شاید به همین دلیل که از این سبک انتظار بیشتری داشتن بهش ندادن witcher 3 هم دیگه بسشه با اینکه خودم گفتم goty بشه که شد اما بسشه 1 چهار تا جایزه هم بقیه بگیرن بد نیست.

1 اپیدت خفن با 1 dlc پگ سنگین باید dl کنید بعد در منوی اصلی بازی قابل بازی هست 1 عدد dlc دیگه هم در راهه اما نقد این dlc هم عالیه داستان جالبی هم داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر