تیزر تریلر PES 2016 منتشر شد !

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
در بیستمین سالگرد تولد سری Pro Evolution Soccer تیزر تریلر بازی PES 2016 منتشر شد و همین طور اخبار جامع تر بازی در تاریخ 12 June منتشر خواهد شد .

منبع : http://winningelevenblog.com/blog/pes-2016-teased-with-stunning-trailer/

دانلود تیزر تریلر بازی با کیفیت 1080p (حجم فایل 12 مگابایت )

Simple File Sharing and Storage.

همین طور عکس های بیشتر بازی رو میتونین در این سایت ببینین !

http://winningelevenblog.com/blog/pes-2016-teaser-trailer-analysis/

نکته : عکس های بازی از داخل تیزر بازی استخراج شده . :arrowd:
ar5_pes_2016_teaser_trailer_[e3_2015].mp4_snapshot_00.06_[2015.06.11_01.31.08].jpg

k6ij_pes2016teaserneymarfinal.png

آخرین ویرایش:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
واقعا هم حکم طلا رو داره
حالا فهمیدم چی شد فایلو میریزیم تو usb و بعد میزنیم به دستگاه درسته؟
دقیقا خیلی راحته فقط توی USB یه Folder درست میکنی به نام WEPES که همه حروف بزرگ نوشته بشن و عکس ها و این جور چیزا رو میریزی تو این Folder ............

عکس مربی مورد علاقه هم میتونی بریزی تو بازی :d

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
کاش میشد فیس بازیکنا رو هم همینطوری درست کنیم.....
برای کونامی کار نداره که بذاره !!

اینا سر همین ایمپورت کردن لباس ها و این جور چیزا یعنی رسما فکر کنم دهنشون سرویس شده که تونستن اجازه این کار رو به دست بیارن !!!

شما میبینی که فقط کنسول پلی اسیتشن 4 این امکان رو در اختیار گذاشته (فکر کنم پلی استیشن 3 هم جوازش رو به دست آوردن !! ) و خبری از ایکس باکس وان نیست !!!

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
این ویدئوی جدید بهتر از قبلی بود
از نظر انیمشین خیلی پیشرفت داشته، هرچند هنوز مشکل پیوستگی انیمیشن ها و نرم اجرا شدن شون وجود داره (منظور اونجاس که دو تا انیمیشن به هم وصل میشن)
ولی خب حداقل نشون داد نسبت به 2015 بازم روش کار کردن
این ویدئوی جدید کمی امیدوارم کرد
ولی متاسفانه گرافیک پیشرفت چندانی نشون نمیده (البته این مشکل گراافیک رو هر دو بازی فیفا و pes) دارن
به نظر تو این ویدئو چمن یه مقدار جزیی بهتر شده بود ولی نه به اندازه کافی ... البته با دیدن بازی در رزلوشن اصلی رو خود کنسول بهتر میشه نظر داد
به نظر میاد فیزیک بازی پیشرفت خوبی داشته و این مهمترین تغییره به نظرم که میتونه خیلی از اشکالات یا باگهای دفاعی رو برطرف کنه (یا حداقل کمتر کنه)
گیم پلی pes 2015 به نظر من (غیر از دروازبان که بحثش جداس) تو خود بازی 4 تا مشکل عمده داشت
1
هوش مصنوعی ضعیف دفاع برای پا انداختن (هم پا انداختن اتوماتیک و هم پا انداختن دستی و انداختن پا به زاویه مناسب) وقتی نزدیک به توپ هست
2
ضعف مدافعان و برتری مهاجمان در نبرد های فیزیکی ... بطوریکه در حالت شونه به شونه و درگیری مهاجم هنوز دقت زیادی در ضربه زدن داشت و همچنین قدرت فیزیکی بازیکنا تو حفظ توپ مهاجما بیشتر کاربرد داشت و تو گرفتن توپ توسط مدافع کمتر کاربرد داشت ... در حالیکه در واقعیت برعکسه
3
ضربات راه دور قدرت زیادی داشت به طوریکه حتی با بازیکنی معمولی میشد از پشت 18 شوت های محکمی زد
4
شوت های بغل پا بسیار راحت و دقیق از اکثر نقاط زده میشد حتی در شرایط سخت مثلا موقعی که مهاجم زاویه خیلی خوبی به دروازه نداره، یا اینکه مهاجم با مدافع حریف درگیره ... تو این شرایط باید قاعدتا شوت زدن سخت تر و دقتش کمتر بشه ولی تو pes 2015 و (کلا pes های قبلی) این مساله لحاظ نمیشد و همیشه شوت های بغل پا زیادی دقیق بود

تو این ویدئوی آخر به نظر میاد دو مورد 1 و 2 یا حل شده یا حداقل بهتر شده
ضربه بغل پا هم اصلا نزدن ببینم مورد 4 چجوریه
ولی اون مشکل شماره 3 به نظر میرسه به قوت خودش باقیه

...
و من همچنان دارم از دیدن این تور دروازه عذاب میکشم!!!
:|
بابا این همه دارید کار میکنید ... ساختن یه تور دروازه طبیعی آخه کاری داره دیگه؟؟؟!!!!

fb6h_net.jpg

دوستان این عکس رو اگه دسترسی دارید به جایی که فکر کنید به دست سازندگان برسه، اونجا بذارید، ممنون میشم ازتون
خودم تو فیسبوک رسمی pes زیر پست هاش کامنت میکنم شاید ببینن
باور کنید تور دروازه خیلی تو طبیعی تر شدن گل کمک میکنه ولی pes اصلا بهش اهمیت نمیده :/

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,076
نام
M o h A M a d
به نظر من که بازی کپی نسخه 2015 هست و انیمیشنها هم مشخصه که حالت کارتونی دارن...تور دروازه و چمن بازی و استایل بازیکنان هم که همون نسخه 2015 هست با کمی تغییر کوچولو...

فقط خیلی خوب بلد هستن منوهای بازی رو شیک و زیبا طراحی کنند که تو این چند سال توی این مورد خیلی عالی عمل کردن...

یادش بخیر بازی روی کنسول PS2 چه ابهت و شکوهی داشت...همه میگفتن سلطان فوتبال برگشته که بترکونه...

armanii x1

کاربر سایت
Nov 12, 2013
40
هر چقدر گیم پلی بازی از این حالت ارکید در بیاد بیشتر باهاش حال می کنم، هر چند این نسخه هم نظرم رو فیفاست

دقیقا.باید از حالت ارکید یکم در بیاد.تو این دموها که دیدم راجب سانتر کردن یه حسی دارم که میگه مثل نسخه های قبلی توپ انگار خیلی سبکه و زیادی تو هوا میمونه

soltane7posh

کاربر سایت
Apr 14, 2011
345
نام
Ali
سام بخشید هنوز معلوم نیست برای چه کنسول هایی میاد؟و توی چه تاریخی میاد؟
Pro Evolution Soccer 16 برای PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360 و PC در تاریخ ۱۵ سپتامبر در آمریکای شمالی و دو روز بعد، یعنی ۱۷ سپتامبر در اروپا منتشر خواهد شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر