توضیحات یوشیدا درباره وضعیت PS Vita

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
ps_vita.jpg

Yoshida رئیس استدیو های سونی در آخرین مصاحبه خود درباره Vita توضیح میدهد و معتقد است آینده این کنسول بیشتر به عناوین Indie یا مستقل بسته خواهد بود.

در مصاحبه ای با سایت Polygon او به این موضوع اشاره میکند که هدف Vita آوردن یک تجربه ی بصری فوق العاده بر روی یک کنسول دستی بود, اما حالا کسی دیگر جذب آن نشده و رویکرد جدیدی نیاز است:
هنگامی که ما Vita را با عنوان Uncharted عرضه کردیم, تجربه گرافیکی همانند PS3 در دستانتان هیجان انگیز بود اما حالا با گذشت زمان و آشنایی با PS4 انتظارات مشتریان بالاتر رفته است
او در ادامه قدرت سازندگان مستقل برای آوردن عناوینشان به Vita ستود و سبک آن را مناسب این کنسول دانست.او همچنین از عرضه بیشتر عناوین Cross-platform و دیجیتالی خبر داد.

در آخر, در جواب این سوال که ما در آینده شاهد عناوین First party کمتری برای Vita خواهیم بود جواب مثبت داد.

منبع

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
این حرفش یه جورایی مثل فحش بود بهم ... الان احساس میکنم 2 تا گوش دراز بالا سرمه که رفتم ویتا خریدم ... یعنی چی ایندی ... ایندی .... اخه همون ایندی ها هم که قیمت خونمون رو دارن ...

شما که نمیتونید ساپورت کنید ...بیجا میکنید ... کنسول میسازید میدید دست مردم ...

فکر میکنم نسل بعد خدمت نینتندو و کنسول هاش باشم ... سلیقمم باهاش جوره ... چهار تا انحصاری سونی هم میشه یه جوری بازی کرد ...

- - -ویرایش - - -

کی پست منو پاک کرد ؟؟؟؟

لقم کلام ... وقتی سونی اینطوری بی احترامی میکنه به مخاطب و مشتریش (واقعا نا امید شدم خیلی خیلی زیاد).... منم دیگه نمیتونم بهشون اعتماد کنم ... نسل بعد بدون شک با سونی نخواهم بود ... 100 درصد میرم سمت نینتندو ...

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
چه خوب که هفته پیش 3ds xl گرفتم.
شک داشتم ویتا بگیرم :-/
با این تفاسیر رسمن کار ویتا بنظرم تموم شدس!
واقعن 3ds کنسول عجیبی هستش.اصلن فکر نمیکردم اینقدر جذاب باشه:x و اختلافش با ویتا هم بی دلیل نیست تو فروش.

من قبلا ها که حدود 7 سال پیش بیشتر از psp خوشم میومد تا ds اونم به خاطر بیشتر قدرت گرافیکی برترش مثلا و یکسری از بازیهاش اما شاید حدود یک سال پیش یا کمتر یا بیشتر dsi گرفتم اولش یکم پشیمان بودم اما بعدش خوشم اومد تقریبا و اینکه الان 3ds دارم و ازش راضی هتسم در کل و به نظرم خوبه (ds رو فروختم :( و هیچوقت هم psp نداشتم)

ویتا بیشترین چیزی که به نظرم نیاز داره حمایت بهتر از سمت سونی هست یا بهتر بگم انحصاری های بهتر یا بیشتر
حتی اگر یکسری از indie ها هم انحصاری براش باشند بازم بهتر میشه به نظرم (من در کل از indie حمایت میکنم)

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
واقعا نمیفهمم چرا سونی نسبت به ویتا انقدر کم محبته
شاید برای همینه که حتی هکرا رقبت به هک کردنش ندارن
موقعی که psp اومد سالار بود کلی براش بازی میومد
انحصاری و غیر انحصاری ولی vita رو سونی بیخیال شده
واقعاً حیف این پتانسیل از سونی هم بعید بود تریپ دزدی از ملت برداشته

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
=))
این بود کنسولی که میخواست 3ds رو بکشه ؟
جالبه که به مولتی پلیر و گرافیک ویتا افتخار میشد تقریبا هر دوتاش داره از بین میره
ps vita بزرگترین fail سونی یعد از psx بود همش هم تقصیر خودش شد یک ساپورت درست و درمون براش نگذاشتن
saman008 بیا که پیش بینی هات داره اشتباه از آب در میاد
اون از wiiu با بازی های خوفی که براش داره میاد این از ویتا

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
برای من این خبر خوشحال کننده هست
هر چقدر سونی و استدیوهاش بازی انحصاری بیشتری برای PS4 بسازند به نفع من و بقیه PS4 دارها هست
دیگه این واقعیت هست که PSV کنسولی نیست که بخوبی فروش بره و عملا برای سونی سودآور نیست پس باید سونی تمرکزش روی PS4 باشه که هم به نفع خودش هست و هم به نفع ما بازیکن ها که بتونیم بازی های با کیفیت بیشتری داشته باشیم

Sent from my HUAWEI G610-U20 using Tapatalk
از اون نظر خوبه، خودم هم به عنوان کسی که Vita ندارم و نخواهم داشت دوست دارم همه توجه سونی بره روی PS4 و چند بار هم به شوخی گفتم کاش خط تولید Vita رو کلهم ببندن! :D
ولی این کار یه مشکل اساسی داره. گذشته از اون هایی که Vita خریدن و الآن باید گرد و خاک روش رو پاک کنن، سونی با پشتیبانی نکردن از Vita به اعتبار خودش هم ضربه میزنه. به عنوان کمپانی ای که تا الآن از همه کنسول هاش (PS1, PS2, PS3, PSP) تا حد توان پشتیبانی کرده و بازی های فوق العاده ای براشون ردیف کرده، عدم پشتیبانی از Vita باعث میشه نظر مثبت گیمرها نسبت به سونی عوض بشه. یعنی حق دارن پیش خودشون بگن سونی که از Vita حمایت نکرد، شاید دو روز دیگه از فلان کنسولش هم حمایت نکنه. بشر هم کلاً جوری هست که نقاط ضعف رو خیلی راحت تر از نقاط قوت می بینه و همین یدونه Vita میتونه اون سابقه درخشان کلکسیون بازی های متنوع و با کیفیت 4 کنسول قبلی سونی و پشتیبانی عظیم اون ها رو هم زیر سایه ببره.

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
هولی شت. واقعا نمیدونم چی بگم. امیدوارم حداقل 5 6 تا انحصاری خوب دیگه و 1 2 تا سایلنت هیل در حد PSP هاش که عالی بودن ببینم رو ویتا. دیگه هیچی نمیخوام. :|

mgs2013

کاربر سایت
May 12, 2013
839
همین کسانی که توی این تاپیک میگن ارزش نداره بهتون قول میدم اگه هک بشه اولین نفرایین که میخرن . هنوزم میگم vita tv کارو خراب کرد . من این کنسول دستی رو میخوام ولی تا وقتی سیستم GAIKAI برای ما قابل استفاده بشه و بازیهای PS4 رو از طریق این سیستم به ویتا منتقل کرد زمان میبره . (مدیریت از راه دور) . سونی راهکارهای زیادی رو نشون داده ولی فقط اینها برای ریموت پذیریه .

چه خوب که هفته پیش 3ds xl گرفتم.
شک داشتم ویتا بگیرم :-/
با این تفاسیر رسمن کار ویتا بنظرم تموم شدس!
واقعن 3ds کنسول عجیبی هستش.اصلن فکر نمیکردم اینقدر جذاب باشه:x و اختلافش با ویتا هم بی دلیل نیست تو فروش.

مبارکت باشه . میگن نخوردیم نون گندم ولی هر روز میبینیم دست مردم :d . شما با ویتا بازی کردی ؟؟؟ وضوحی که صفحه نمایشش داره عملا 3DS رو قورت میده . جذابیتش بخاطر بازیهاشو امکان سه بعدیشه . لطفا از فروش بکشید بیرون . ویتا خودش به تنهایی یه کنسول خونگی قدرتمنده . دلیل کم فروخته شدنش هم بازیهاشه وگرنه خود کنسول توی نسل هفتو هشت سالاره توی تکنولوژی .

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
دوستان راستی اون Vita یی که مثل مموری کارد PS1 بود با یه دسته PS3 که قرار بود بازیهای ویتارو با TV بازی کرد چی شد؟؟؟

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
مبارکت باشه . میگن نخوردیم نون گندم ولی هر روز میبینیم دست مردم :d . شما با ویتا بازی کردی ؟؟؟ وضوحی که صفحه نمایشش داره عملا 3DS رو قورت میده . جذابیتش بخاطر بازیهاشو امکان سه بعدیشه . لطفا از فروش بکشید بیرون . ویتا خودش به تنهایی یه کنسول خونگی قدرتمنده . دلیل کم فروخته شدنش هم بازیهاشه وگرنه خود کنسول توی نسل هفتو هشت سالاره توی تکنولوژی .
وضوحش بخوره تو سرش:| وقتی خود یوشیدا میاد میگه ما کنسولو ساپورت نمیکنیم قشنگ داره به ویتا دارا میگه برین به درک ، تو داری این شکست رو با یه غولی مثل 3ds مقایسه میکنی:|؟

P.A.T.R.I.O.T

کاربر سایت
Jul 22, 2012
380
نام
Taha
واقعا خوشحالم که نخریدم ! #:-s
از همون اولش معلوم بود که رقبتی نداشتن بازی واسش بسازن ... :-b
کسی هم واسه ی بازی ایندی نمیره کلی پول بده ویتا بخره !!! ( مخصوصا تا وقتی که اندروید و 3DS هست ! )

نصف پول ویتا رو میبری میدی یه گوشیه اندروید , کلی قابلیت های مختلف داره به علاوه بازی , خوده من الان 300-200 بازی توپ واسش دارم که دو سومشون بازیهای 3 بعدی محشرن ...

حیفه سخت افزار محشرش ! یادمه اولا با PS3 مقایسش میکردن :|

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
همیشه میگفتم سونی سونی دهه نود و ده سال پیش نیست ... الان به این نتیجه رسیدم سونی سونیه ... 2-3 سال پیش هم نیست ... حالا فهمیدم چرا اون همه انحصاری که یکی دو تاش میتونست برای ویتا بیاد رفت برای ps3 .... سونی هم شده مثل این کمپانی های غربی که فقط و فقط به فکر سود خودشه .... بعید نیست این سه چهار تا انحصاری ویتا رو هم بزارن روی psn برای ps3 و ps4 .... و همین چند تا بازی در حال ساخت هم انحصاری 4 بشن ... اصلا دیکه بهشون اعتماد ندارم ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر