خبر رسمی توصیه سازندگان: بعد از آپدیت cyberpunk 2077، آن را از اول شروع کنید!

MJ_KING

عضو تحریریه
Sep 14, 2023
358
نام
محمد جواد جعفری
کمپانی CD Project RED به گیمرها توصیه می‌کند که با توجه به تغییرات گسترده در گیم‌پلی و درخت مهارت بازی، که با آپدیت 2.0 اعمال خواهد شد، برای تجربه بهتر، بازی را از اول آغاز کنند.

cyberpunk-2077-300x169.jpg

این استودیو به تعداد زیاد تغییرات و ویژگی‌های جدیدی که به عنوان بخشی از این بروزرسانی بزرگ و رایگان به cyberpunk 2077 اضافه می‌شود، اشاره کرده و بیان می‌کند که بعد از آن، بازی یک گیم‌پلی پیشرفته‌تر از قبل را ارائه می‌کند، مخصوصا برای کسانی که تصمیم دارند آن را از نو تجربه کنند.

البته شایان ذکر است که گیمر با خواست خود می‌تواند ویژگی‌های جدید را بر روی سیوهای قدیمی‌ترش هم فعال کند و هیچ اجباری به شروع دوباره بازی نیست.

علاوه بر تغییرات گیم‌پلی و درخت مهارت، بازی پیشرفت‌های جدیدی در جنبه‌های دیگر خواهد داشت، مثل بهبود تعقیب و گریز با پلیس، مبارزه با وسایل نقلیه و همینطور مبارزات سایبری از این تغییرات به شمار می‌روند.

این آپدیت که در ۲۱ سپتامبر یا ۳۰ شهریور منتشر می‌شود، مقدمه‌ای بر DLC داستانی جدید و غیر رایگان این بازی به نام Phantom Liberty است که از ۲۵ سپتامبر ( ۳ مهر) در دسترس قرار خواهد گرفت.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,455
واقعا امیدوارم این آپدیت با ارزش باشه چون خودم تازه بازیو با DLC فانتوم لیبرتی خریدم و میخوام شروع کنم ولی کلا جای CDP بودم یه چندسالی وعده و وعید دادن رو میذاشتم کنار

• Like
Reactions: MrElectricWizard

cameronx65

کاربر سایت
Jun 12, 2023
357
باشه حتما!
بازی باید روز یک کامل باشه - نمونه شاهکار rdr 2 اینا که هی بری بفروشی بعد طی بازی کردن ملت هی بزنی تغییر بدی هی ایده اضاف کنی همه داستان است . هیچ وقت به سایبرباگ وصل نشدم نه روز لانچ نه الان - deus ها برام کار رو تمام کردند..

• Like
Reactions: sms12 and jetalpha

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
باشه حتما!
بازی باید روز یک کامل باشه - نمونه شاهکار rdr 2 اینا که هی بری بفروشی بعد طی بازی کردن ملت هی بزنی تغییر بدی هی ایده اضاف کنی همه داستان است . هیچ وقت به سایبرباگ وصل نشدم نه روز لانچ نه الان - deus ها برام کار رو تمام کردند..
Deus ex کدومشون بازی کردی ؟

• Like
Reactions: cameronx65

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
والا زمان معرفی صحنه های چیز میز داشت ولی بعدا نمیدونم کجا خوندم که گفته بودن با آپدیت اسلامیزه شده.
گفتم شاید مشکلی نیس وصل کنیم تی وی :D
پس همون مانیتطور کفایت میکنه :))
والا برعکس من حس می کنم به جز به شدت suggestive بودن و یه مقدار صحبت های کاراکترا که مورد داشت، به صورت مستقیم خیلی چیز سنگینی نداشت :-"
در حدی هست که خانواده اگه اپن باشن بتونی بازی کنی...

cameronx65

کاربر سایت
Jun 12, 2023
357
Deus ex کدومشون بازی کردی ؟
همه رو - از زمان وارن اسپکتر اون 2000 اصلی که هنوز غولیه برای ب خودش با مدرن هاDeus Ex: Mankind Divided و Deus Ex: Human Revolution - یکی بود Deus Ex: Invisible War این مذخرف بود. بقیه شاهکار . مخصوصا این دو اخری از لحاظ اتمسفر و اجرا و موسیقی و ...شاهکار -

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
همه رو - از زمان وارن اسپکتر اون 2000 اصلی که هنوز غولیه برای ب خودش با مدرن هاDeus Ex: Mankind Divided و Deus Ex: Human Revolution - یکی بود Deus Ex: Invisible War این مذخرف بود. بقیه شاهکار . مخصوصا این دو اخری از لحاظ اتمسفر و اجرا و موسیقی و ...شاهکار -
به شخصه Human Revolution از بقیه بیشتر دوست داشتم . با Mankind Divided هم زیاد نتونستم ارتباط برقرار کنم. ولی تو این نسل یه نسخه جدید واقعا نیاز داریم .

• Like
Reactions: cameronx65

jj191

کاربر سایت
Aug 22, 2021
450
منم هنوز بازی نکردم میخواستم 2 رو دانلود کنم ولی فهمیدم قراره یه اپدیت دیگه بدن. دوستانی که بازی نکردن فکر کنم شاید بهتر باشه کمی هم صبر کنیم...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر