توافق دو شرکت Bethesda و Microsoft مبنی بر DLC های انحصاری بازی The Elder Scrolls V .

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد

images

در طی اخرین خبر منتشر شده از سوی Shopto ، دو شرکت Bethesda سازنده بازی زیبای The Elder Scrolls V و شرکت بزرگ Microsoft به توافقی مبنی بر امدن دو DLC برای ورژن 360 این بازی رسیدن . طبق این توافق بعد از انتشار بازی The Elder Scrolls V در تاریخ 11.11.11، استودیو Bethesda دو عدد DLC خود را به صورت مدت دار و انحصاری برای نسخه 360 بازی Elder Scrolls V در Xbox Live منتشر میکند . طبق خبر ذکر شده: مدت زمان قرار گرفتن این DLC ها بر روی XLIVE یک ماه تایین شده است که بعد از گذشت این زمان ، این DLC ها در اختیار دیگر پلتفرمها همچون PC و PS3 قرار خواهد گرفت . البته هنوز مشخص نیست دو DLC چه چیزی خواهند وب د و باید تا November 11 امسال صبر و منتظر بود .

شایان ذکر است شرکت Microsoft در چند سال اخیر به اینگونه اعمالها زیاد دست است که میتوان در مورد سری Call of Duty به ان اشاره کرد .

mehdi_iron

کاربر سایت
Dec 9, 2009
488
نام
مهدي
یک ماه؟؟؟؟؟؟؟؟؟!! واقعا عجب چیزی..
فکر کنم دیگه تو این مدت ملت دووم نیارن برن همه 360 بخرن.:d
نمیشه ماکرو به جا DLC بزنه تو کار بازی های انحصاری؟؟!!

قرار نیست با یک ماه فروش کنسول بالا بره.تو این یک ماه مثلا وقتی این بسته ها میاد اونایی که هر دو کنسول رو دارن میرن از لایو میخرن.یک ماه هم فروش مایکروسافت جلوتر میوفته یعنی به اندازه یک ماه لایو بیشتر میفروشه.
حالا هی بیاین یه چیزی بگین.
فکر کنم منظورم رو بد فهمیدی. اون جمله رو که گفتم فروش بالا میره..مسخره کردم که با dlc فروش بالا نمیره بره یه کاره دیگه کنه مثل بازی انحصاری....

آخرین ویرایش:

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
قرار نیست با یک ماه فروش کنسول بالا بره.تو این یک ماه مثلا وقتی این بسته ها میاد اونایی که هر دو کنسول رو دارن میرن از لایو میخرن.یک ماه هم فروش مایکروسافت جلوتر میوفته یعنی به اندازه یک ماه لایو بیشتر میفروشه.

• Like
Reactions: Dreadlord

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
حالا هی بشینید سر خودتون رو شیره بمالید یک ماهه، فروش Live میره بالا، یک ماهه اون یه ماه نوامبره و...
واقعیت که عوض نمیشه پول توی چاه ریختنه، پول سوزوندنه.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
پول حروم کردن واسه DLC "یک" ماه، کاریه که فقط از ماکروسافت برمیاد :biggrin1:.
از طرفی بازی به قدری طولانی و بلند هست که فکر نمی کنم کسی بتونه توی این مدت کامل تمومش کنه که عطش داشته باشه واسه DLC
ولی خوب بهر جهت بار تبلیغاتی داره واسه ماکرو و بلده چطور روش تبلیغ کنه
ببین چقدر راحت عنوان DLC رو این سازنده ها به گند کشیدن و هیچ کس دیگه به این موضوع توجه نمی کنه که روزگاری بود که هیچ سازنده ای معلوم نبود که DLC واسه بازیش میده بیرون و همه چیز بعد از اتمام ساخت و انتشار بازی مشخص می شد ولی الا چند ماه قبل از انتشار، قرار داد انحصارش رو هم امضا می کنن!

POPO X

کاربر سایت
Aug 20, 2011
276
نام
پوریا
نیما جان اگه بازی خور باشی و ps3 و xbox360 داشته باشی و از این جور موقعیت ها پیش بیاد چی می کنی.
خوب میری نسخه x360 رو میخری دیگه عزیز من
و راستی برادر من اخه چرا عکس عزیز ترین دختر عالم رو بین بازی و بازی خورها نمایان میکنی دل بندم
باید ادم عشقش رو تو دلش نگه داره:p

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر