تمام سوالات و مشکلات مربوط به iPhone, iPod Touch

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
پس یعنی باید به مینی2 16 فورجی قناعت کنم.
حافظش واسه فیلم دیدن و بازیای هنری کم نیست؟
بازی سنگین نمیخوام باش کنم
كلا من 16 گيگ رو به هيچكس توصيه نميكنم، چون خيلى كمه
ولى خودت بهتر مصرف خودت رو ميدونى شايد 16gb براى شما كفايت كنه.

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
به هیچ وجه کابل OTG نمیتونی وصل کنی، هیچ گونه حافظه خارجی نمیتونی وصل کنی .
در نسخه وای فای شما اگه دستگاه رو به وای فای وصل کنید
میتونید از مپ استفاده کنید( با دقتی کم تر از نسخه 4G)

تنها راه شما اینه که روی گوشی خودتون یه سیمکارت رایتل بگیرید و از طریق WiFi Hotsp*t اینترنت رو با آیپد share کنید. که اون هم باز کمبود نبود چیپ GPS رو جبران نمیکنه .

Sent from my iPhone 5s
دستت درد نکنه.من اینطوری از حرف شما برداشت کردم که اگه ازگوشی دیگه بتونم از طریق wifi Hotspot اینترنت رو با آیپد شیر کنم میتونم از نقشه استفاده کنم پس.درسته؟پس این وسط نبود چیپ جی پی اس چی میشه؟مطمینید جواب میده؟
ضمنا الان گزینم یک درصدم رفته سمت گالاکسی نوت8؟نظر شما چیه با این اوصاف؟مینی2 بهتره که اینترنت رو روش شیر کنم یا مستقیم نوت8 بخرم؟هرچند این کجا و اون کجا...8-|
واقعا گیر کردم.ممنون

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
دوست عزیز Share کردن اینترنت گوشی با آیپد فرقی با وصل کردن آیپد به WiFi نداره یعنی چه اسنترنت شیر کنید و چه به وای فای وصل بشید دقت Mapping فرقیً نمیکنه، و در هر دو صورت آیپد از اینترنت برای پیدا کردن مکان شما استفاده میکنه ولی در صورت خرید نسخه 4G از اینترنت + چیپ GPS برای پیدا کردن مکان شما استفاده میکنه که دقیق تر میشه.
آیپد مینی ۲ هم واقعا عالیه و هسچ چیز از آیپد ایر کم تر نداره و صفحه اش هم زیاد کوچیکتر نیست.

با نوت ۸ هم متاسفانه کار نکردم و اطلاعی ندارم

Sent from my iPhone 5s

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
بازم تشکر رفیق.پس انگار چیپ جی پی اس داخلی که تو مدل سلولار هست واسه استفاده از جی پی اس بدون نیاز به اینترنت هست ولی وایفای هم مکان یابی میکنه اما با اینترنت.درسته؟
والا پولم به نسخه سیمخور نمیرسه وگرنه میخریدم
از شانس ما هیچکس هم ظاهرا نمیخواد آیپدای مدل قبل مثل مدل نیو سیمخورش رو بفروشه وگرنه پولم به اون میرسید واینجوری اذیت نمیشدم=((
مدل 16 مینی2 سیمکارتخورش رو اینجا پرسیدم گفتن 1820
اینجوری شدم:-o:-o:((

Johnny_23

کاربر سایت
Jul 23, 2007
615
نام
JÄVID
درود

به تازگی یه دستگاه آیپاد نانو به دستم رسیده؛ منتها کار کردن با این دستگاه رو بلد نیستم
نرم افزار itunes هم نصب کردم اصلا سر در نمیارم که چجوری کار میکنه
و اینکه این دستگاه مثل آدمیزاد یه حافظه در قسمت my computer نشون نمیده که بتوانم موسیقی در آن کپی کنم

جریان چیه؟

سپاس.

Sepehr47

کاربر سایت
Aug 23, 2010
252
نام
سپهر
درود

به تازگی یه دستگاه آیپاد نانو به دستم رسیده؛ منتها کار کردن با این دستگاه رو بلد نیستم
نرم افزار itunes هم نصب کردم اصلا سر در نمیارم که چجوری کار میکنه
و اینکه این دستگاه مثل آدمیزاد یه حافظه در قسمت my computer نشون نمیده که بتوانم موسیقی در آن کپی کنم

جریان چیه؟

سپاس.
آره این آیتیونز یکم اذیت میکنه . والا من خودم اینطوری آهنگ میریزم روی آیفونم . اول همه ی آهنگامو به کتابخونه ی آیتیونز اضافه میکنم . بعدش وقتی آیفون به کامپیوتر وصله ، از بالا سمت راست گزینه ی آیفون که ظاهر شد انتخابش میکنم . بعد قسمت موسیقی میزنم که همه ی کتابخونه مو با آیفون سینک کن . بعدش هم آهنگا اضافه میشند .

Johnny_23

کاربر سایت
Jul 23, 2007
615
نام
JÄVID
آره این آیتیونز یکم اذیت میکنه . والا من خودم اینطوری آهنگ میریزم روی آیفونم . اول همه ی آهنگامو به کتابخونه ی آیتیونز اضافه میکنم . بعدش وقتی آیفون به کامپیوتر وصله ، از بالا سمت راست گزینه ی آیفون که ظاهر شد انتخابش میکنم . بعد قسمت موسیقی میزنم که همه ی کتابخونه مو با آیفون سینک کن . بعدش هم آهنگا اضافه میشند .

درود
سپاس از راهنمایی شما

ولی دوست من میشه خواهش کنم به صورت تصویری بگید؛ ما پیرمردها حالیمون نمیشه که ....

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,333
به هیچ وجه کابل OTG نمیتونی وصل کنی، هیچ گونه حافظه خارجی نمیتونی وصل کنی .
در نسخه وای فای شما اگه دستگاه رو به وای فای وصل کنید
میتونید از مپ استفاده کنید( با دقتی کم تر از نسخه 4G)

تنها راه شما اینه که روی گوشی خودتون یه سیمکارت رایتل بگیرید و از طریق WiFi Hotsp*t اینترنت رو با آیپد share کنید. که اون هم باز کمبود نبود چیپ GPS رو جبران نمیکنه .

Sent from my iPhone 5s
الان رو چه حساب میگی نمیشه otg وصل کرد ؟؟!!!!!!!!!!!!!
هم برای مدلهای قدیمی هم جدید (پورت منظورمه) کابلش موجوده هم با جیل هم بی جیل قابل استفادس
من تعجب میکنم شما که ایپد دارین چرا این حرف میزنی؟

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
الان رو چه حساب میگی نمیشه otg وصل کرد ؟؟!!!!!!!!!!!!!
هم برای مدلهای قدیمی هم جدید (پورت منظورمه) کابلش موجوده هم با جیل هم بی جیل قابل استفادس
من تعجب میکنم شما که ایپد دارین چرا این حرف میزنی؟
شما لطف كن يه لينك به من بده كه با يه سيم يا هر چيز ديگه اى بشه يه هارد يا فلش به آيپد وصل كرد و از روى اون عكس، موزيك و يا ويديو پخش كرد...

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
تا اونجایی که میدونم میشه بهش mac drive وصل کرد !
نميدونم اين چيه كه گفتى ولى از طريق واى افاى ديگه ؟
چون همين الانش هم يه هارد ساده كه البته واى فاى باشه به وسيله يه برنامه پخش فيلم رو آيپد براى مثال AVplayer و ست كردن سرور ftp ميشه فيلم پخش كرد
بحث من سر كابل OTG كه نميشه يعنى اونطورى كه فلش وصل ميكني به Note 3 از طريق OTG و مثلا آهنگ پخش ميكنى روى آيپد نميشه.

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,333
شما لطف كن يه لينك به من بده كه با يه سيم يا هر چيز ديگه اى بشه يه هارد يا فلش به آيپد وصل كرد و از روى اون عكس، موزيك و يا ويديو پخش كرد...
وای خدای من این چه حرفیه ؟؟؟؟؟؟
پاشو بیا خونمون 50 ویدیو برات بزارم فلش و هارد هزار کوفت زهرمار دیگه وصل میکنه به ایفون یا ایپد بعد پخش میکنه
شما الان تو یوتیوب بزن otg iphone بعد برات هزارتا کلیپ میاره که داره از روی فلش عکس و فیلم پخش میکنه

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
وای خدای من این چه حرفیه ؟؟؟؟؟؟
پاشو بیا خونمون 50 ویدیو برات بزارم فلش و هارد هزار کوفت زهرمار دیگه وصل میکنه به ایفون یا ایپد بعد پخش میکنه
شما الان تو یوتیوب بزن otg iphone بعد برات هزارتا کلیپ میاره که داره از روی فلش عکس و فیلم پخش میکنه
نميدونم چه اصرارى داريد شما
من الان دسترسى به يوتيييوب ندارم، ولى مطمعنم اين چيزى كه شما ديديد Camera Kit بوده كه فقط ميشه عكس و فيلم رو بين پوشه Photos آيپد جابجا كرد و استفاده ي ديگه اى نداره
شما يه نگاهى به اين تاپيك هاى فروم رسمى اپل بندازيد شايد روشن تر شدين.
https://discussions.apple.com/message/18002934#18002934

در ضمن من اطلاعى از جيلبريك ندارم شايد با جيلبريك بشه كارى كرد !

شما هم كه 50 تا ويديو داريد لطف كنيد ٢تا ويديو براى بنده لينك بدين كه طرف از طريق USB و OTG يه فايل PdF و يا يه آهنگ رو بدون جيلبريك اجرا كرده.

ardtb

کاربر سایت
Jul 24, 2013
35
پس یعنی باید به مینی2 16 فورجی قناعت کنم.
حافظش واسه فیلم دیدن و بازیای هنری کم نیست؟
بازی سنگین نمیخوام باش کنم
منم اول مثل تو بودم ولی بعد از این که گرفتم فهمیدم چه اشتباهی کردم به هیچ وجه 16 گیگ نگیر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر